Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar Polski Kobiet

Dodano: 2019-04-08
Zmodyfikowano: 2019-04-08

Oliwia Czupryńska najlepsza w Kielcach

Pierwsze miejsce na inaugurację sezonu, nieobecność podczas Pucharu Polski w Łodzi i ponownie zwycięstwo. Oliwia Czupryńska (Nosan) w rozegranych w niedzielę trzecich w tym roku zawodach Pucharu Polski Kobiet potwierdziła, że jest numerem jeden w kraju, wygrywając zawody bez porażki.


Oliwia w turnieju stoczyła 6 pojedynków, z czego w półfinale pokonała 5:3, koleżankę z reprezentacji Polski na ME - Ewę Bąk. W finale Czupryńska rozprawiła się z liderką rankingu - Izabelą Łącką 5:2. Na podium znalazła się jeszcze Monika Ząbek, która w półfinale uległa Izie 1:5.

Turniej w Kielcach był ostatnim krajowym sprawdzianem przez zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Europy we Włoszech. Oliwia i Ewa zagrają jeszcze w zawodach Best of East, które już za tydzień odbędą się w Rumunii.


Dzień wcześniej Kadra Narodowa Kobiet odbyła spotkanie z trenerem mentalnym - p. Anną Woźniak. To była bardzo pracowita sobota. Nasze zawodniczki zaliczyły szereg indywidualnych rozmów, które miały na celu pomóc naszym zawodniczkomw w radzeniu sobie ze stresem przy stole bilardowym.Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System