Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2019 » Wyniki
Video na żywo
Menu
Puchar Polski - wyniki
Wyniki
Puchar Polski Kobiet w Bilard 2019

3. turniej - Kielce

Legenda:
 - mecz nierozpoczęty
 - mecz aktualnie rozgrywany
 - mecz zakończony
  

FINAŁ
Izabela Łącka (Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze) Oliwia Czupryńska (Nosan Kielce)
Izabela
Łącka

(Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze)
2 : 5Oliwia
Czupryńska

(Nosan Kielce)


   1
 
I. Łącka5
A. Bronikowska1
   5
 
 
I. Łącka5
M. Ząbek1
   7
   2
 
 
M. Ząbek5
W. Połczyńska2
 
 
 
I. Łącka2
O. Czupryńska5
   3
 
 
O. Czupryńska5
W. Karwik3
   6
 
 
 
O. Czupryńska5
E. Bąk3
   4
 
 
E. Bąk5
A. Orzech0
 
 
 

                                         
         1      
     33  25
I. Łącka 
- 
   17
 
 
   49  45
HD. Pawełczyk2
A. Sochacka5
- 
D. Pawełczyk 
I. Łącka5
A. Wojtecka2
   41
     2
 
 
D. Pawełczyk4
A. Wojtecka5
     34  26   Przegrany na A  
 
 
JA. Dobkowska3
A. Orzech5
A. Sochacka2
A. Dobkowska5
 18
I. Łącka5
A. Burczyńska1
   3
 
 
A. Burczyńska5
I. Kowalkowska3
    Przegrany na I
 
 
Awans
A. Orzech
 
GI. Kowalkowska1
A. Dobkowska5
I. Kowalkowska5
M. Wawrzyn1
A. Burczyńska5
B. Humańska3
 
Awans
I. Łącka
 
     4
 
M. Wawrzyn2
B. Humańska5
 
      Przegrany na B  
     
 
       5    
     35  27
W. Kasperczyk2
A. Pierzynka5
   19
 
 
   50  46
FB. Juchno5
P. Siemieniec2
W. Kasperczyk1
B. Juchno5
A. Pierzynka1
A. Orzech5
   42
     6
 
 
A. Orzech5
B. Juchno3
     36  28   Przegrany na C  
 
 
IW. Karwik5
A. Burczyńska2
B. Juchno0
W. Karwik5
 20
A. Orzech3
M. Ząbek5
   7
 
 
G. Siemieniec5
I. Jońska0
    Przegrany na J
 
 
Awans
W. Karwik
 
EI. Jońska3
W. Karwik5
I. Jońska 
- 
G. Siemieniec0
M. Ząbek5
 
Awans
M. Ząbek
 
     8
 
- 
M. Ząbek 
 
      Przegrany na D  
     
 
         9      
     37  29
W. Karwik 
- 
   21
 
 
   51  47
DA. Bronikowska5
G. Siemieniec4
- 
A. Bronikowska 
W. Karwik2
W. Połczyńska5
   43
     10
 
 
W. Połczyńska5
A. Bronikowska4
     38  30   Przegrany na E  
 
 
LA. Bronikowska5
M. Brzyńska3
A. Bronikowska5
A. Pierzynka1
 22
W. Połczyńska3
O. Czupryńska5
   11
 
 
O. Czupryńska5
P. Baranowska0
    Przegrany na K
 
 
Awans
A. Bronikowska
 
CS. Aftka2
A. Pierzynka5
P. Baranowska1
S. Aftka5
O. Czupryńska5
P. Siemieniec1
 
Awans
O. Czupryńska
 
     12
 
S. Aftka4
P. Siemieniec5
 
      Przegrany na F  
     
 
       13    
     39  31
A. Dobkowska5
B. Świtała2
   23
 
 
   52  48
BM. Tatarkiewicz1
B. Humańska5
B. Świtała4
M. Tatarkiewicz5
A. Dobkowska3
M. Brzyńska5
   44
     14
 
 
M. Tatarkiewicz2
M. Brzyńska5
     40  32   Przegrany na G  
 
 
KA. Wojtecka1
W. Połczyńska5
B. Humańska1
A. Wojtecka5
 24
M. Brzyńska0
E. Bąk5
   15
 
 
A. Ryś1
A. Sochacka5
    Przegrany na L
 
 
Awans
W. Połczyńska
 
AA. Ryś1
A. Wojtecka5
A. Ryś 
- 
A. Sochacka2
E. Bąk5
 
Awans
E. Bąk
 
     16
 
- 
E. Bąk 
 
      Przegrany na H  
     
 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System