Strona główna » Bilard w TV
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Bilard w SPORTKLUB

WORLD CUP OF POOL 2019 - NA ŻYWO

DATA

GODZINA

1. dzień - sesja popołudniowa

25 czerwca

14:30

1 dzień - sesja wieczorna

25 czerwca

20:00

2. dzień - sesja popołudniowa

26 czerwca

14:30

2. dzień - sesja wieczorna

26 czerwca

20:00

3 dzień - sesja popołudniowa

27 czerwca

14:30

3 dzień - sesja wieczorna

27 czerwca

20:00

4. dzień - sesja popołudniowa

28 czerwca

14:30

4 dzień - sesja wieczorna

28 czerwca

20:00

5. dzień - ćwierćfinały

29 czerwca

14:30

5. dzień - ćwierćfinały

29 czerwca

19:30

6. dzień - półfinały

30 czerwca

14:30

6. dzień - FINAŁ

30 czerwca

19:30

BILARDOWA EKSTRAKLASA 2019

   

Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn

 

Metal Fach LP Sokółka

18 czerwca

18:45

Nosan Kielce

 

DSB tianDe Lubin

19 czerwca

17:45

Marine Ship Service Green Club Gdańsk

 

Konsalnet Europool Warszawa

20 czerwca

18:45

Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn

 

Hulakula Warszawa

21 czerwca

18:45

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

 

EnergyRE Arkadia Tczew

24 czerwca

18:45

Nosan Kielce

 

Konsalnet Europool Warszawa

25 czerwca

18:45

Metal Fach LP Sokółka

 

DSB tianDe Lubin

26 czerwca

18:45

EnergyRE Arkadia Tczew

 

Metal Fach LP Sokółka

27 czerwca

18:45

Marine Ship Service Green Club Gdańsk

 

Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn

28 czerwca

18:45

Konsalnet Europool Warszawa

 

DSB tianDe Lubin

1 lipca

19:00

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

 

Nosan Kielce

2 lipca

19:00

Marine Ship Service Green Club Gdańsk

-

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

29 kwietnia

23:00

Konsalnet Europool Warszawa

-

Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn

30 kwietnia

23:00

EnergyRE Arkadia Tczew

-

Nosan Kielce

1 maja

23:00

Hulakula Warszawa

-

Metal Fach LP Sokółka

2 maja

23:15

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

-

Metal Fach LP Sokółka

3 maja

00:30

Marine Ship Service Green Club Gdańsk

-

DSB tianDe Lubin

6 maja

23:00

EnergyRE Arkadia Tczew

-

Hulakula Warszawa

7 maja

23:00

Nosan Kielce

-

Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn

8 maja

23:00

Bałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn

-

Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki

9 maja

23:15

Metal Fach LP Sokółka

-

Marine Ship Service Green Club Gdańsk

10 maja

00:00

DSB tianDe Lubin

-

EnergyRE Arkadia Tczew

13 maja

23:00

Hulakula Warszawa

-

Konsalnet Europool Warszawa

14 maja

23:00

WORLD POOL MASTERS 2019

   

Dzień 1  - sesja popołudniowa

29 marca

13:00

Dzień 1  - sesja wieczorna

29 marca

19:00

Dzień 2 - sesja wieczorna

30 marca

21:00

Dzień 3 - ćwierćfinały

31 marca

13:00

Dzień 3 - półfinały i finał

31 marca

19:00

MISTRZOSTWA POLSKI W BILARD 2018

DATA

GODZINA

8-bil mężczyzn - ĆWIERĆFINAŁ

7 stycznia

22:15

8-bil mężczyzn - PÓŁFINAŁ

8 stycznia

22:45

8-bil mężczyzn - FINAŁ

9 stycznia

22:45

10-bil mężczyzn - ĆWIERĆFINAŁ

10 stycznia

22:45

10-bil mężczyzn - PÓŁFINAŁ

11 stycznia

22:45

10-bil mężczyzn - FINAŁ

12 stycznia

22:00

9-bil mężczyzn - mecz 1/8 FINAŁU

13 stycznia

22:15

9-bil mężczyzn - ĆWIERĆFINAŁ

14 stycznia

22:15

9-bil mężczyzn - PÓŁFINAŁ

15 stycznia

22:45

9-bil mężczyzn - FINAŁ

16 stycznia

22:45

9-bil kobiet - FINAŁ

17 stycznia

22:45


© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System