Strona główna » Bilard w TV
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Mezz Cues
Współpracują z nami
Bilard w SPORTKLUB

MISTRZOSTWA POLSKI W BILARD - KIELCE 2017

DATA

GODZINA

8-bil mężczyzn - ĆWIERĆFINAŁ

29 stycznia

18:00

8-bil mężczyzn - PÓŁFINAŁ

30 stycznia

18:00

8-bil mężczyzn - FINAŁ

31 stycznia

18:00

10-bil mężczyzn - mecz 1/8 FINAŁU

1 lutego

18:00

10-bil mężczyzn - PÓŁFINAŁ

2 lutego

18:00

10-bil mężczyzn - FINAŁ

3 lutego

17:15

9-bil mężczyzn - mecz 1/8 FINAŁU

4 lutego

15:15

9-bil mężczyzn - ĆWIERĆFINAŁ

5 lutego

18:00

9-bil mężczyzn - PÓŁFINAŁ

6 lutego

18:00

9-bil mężczyzn - FINAŁ

7 lutego

18:00

9-bil kobiet - FINAŁ

8 lutego

18:00

BILARDOWA EKSTRAKLASA 2017

   

7. kolejka

   

ERG Bieruń Folie

-

Hades Poznań

11 grudnia

22:15

Metal Fach LP Sokółka

-

Konsalnet Warszawa

12 grudnia

22:15

Hades Poznań

-

Lipiński Dachy Tomaszów Maz.

13 grudnia

22:15

Arkadia Tczew

-

Nosan Kielce

14 grudnia

22:15

8. kolejka

   

Lipiński Dachy Tomaszów Maz.

-

Konsalnet Warszawa

15 grudnia

22:15

Arkadia Tczew

-

Savicki Opole

16 grudnia

22:30

ERG Bieruń Folie

-

Nosan Kielce

17 grudnia

22:45

Metal Fach LP Sokółka

-

BCB MOSiR Kętrzyn

18 grudnia

22:15

9. kolejka

   

Savicki Opole

-

BCB MOSiR Kętrzyn

19 grudnia

22:15

Nosan Kielce

-

Metal Fach LP Sokółka

20 grudnia

22:15

BCB MOSiR Kętrzyn

-

Arkadia Tczew

21 grudnia

22:30

Konsalnet Warszawa

-

ERG Bieruń Folie

22 grudnia

22:15

5. kolejka

   

Lipiński Dachy Tomaszów Maz.

-

BCB MOSiR Kętrzyn

16 października

18:00

Metal Fach LP Sokółka

-

Arkadia Tczew

17 października

18:00

Hades Poznań

-

Nosan Kielce

18 października

17:15

Savicki Opole

-

Lipiński Dachy Tomaszów Maz.

19 października

17:45

6. kolejka

   

BCB MOSiR Kętrzyn

-

Hades Poznań

20 października

18:00

Arkadia Tczew

-

ERG Bieruń Folie

21 października

20:30

Nosan Kielce

-

Konsalnet Warszawa

22 października

15:15

ERG Bieruń Folie

-

Savicki Opole

23 października

22:00

POLISH 9-BALL OPEN - DYNAMIC BEST OF EAST

   

Ćwierćifnał - Kapłan vs Śniegocki

18 lipca

18:00

Pólfinał - Kapłan - Koniar

19 lipca

18:00

FINAŁ - Kapłan - Piekarski

20 lipca

18:00

BILARDOWA EKSTRAKLASA 2017

   

3. kolejka

   

Lipiński Dachy Tomaszów Maz.

-

ERG Bieruń Folie

12 czerwca

18:00

Konsalnet Warszawa

-

Arkadia Tczew

13 czerwca

17:30

Nosan Kielce

-

Savicki Opole

14 czerwca

17:30

Hades Poznań

-

Metal Fach LP Sokółka

15 czerwca

17:30

4. kolejka

   

BCB MOSiR Kętrzyn

-

ERG Bieruń Folie

16 czerwca

17:30

Savicki Opole

-

Metal Fach LP Sokółka

17 czerwca

18:00

Konsalnet Warszawa

-

Hades Poznań

18 czerwca

18:00

Nosan Kielce

-

Lipiński Dachy Tomaszów Maz.

19 czerwca

 

GRAND PRIX POLSKI POL TOUR - KĘTRZYN 2017

   

Półfinał - Turkowski - Piekarski

19 kwietnia

18:00

Finał - Piekarski - Fortuński

20 kwietnia

18:00

1. kolejka

   

Arkadia Tczew

-

Hades Poznań

10 kwietnia

17:00

Metal Fach LP Sokółka

-

Lipiński Dachy Tomaszów Maz.

11 kwietnia

17:00

Hades Poznań

-

Savicki Opole

12 kwietnia

17:00

Lipiński Dachy Tomaszów Maz.

-

Arkadia Tczew

13 kwietnia

17:00

2. kolejka

   

Konsalnet Warszawa

-

BCB MOSiR Kętrzyn

14 kwietnia

17:00

ERG Bieruń Folie

-

Metal Fach LP Sokółka

15 kwietnia

10:30

BCB MOSiR Kętrzyn

-

Nosan Kielce

16 kwietnia

17:00

Savicki Opole

-

Konsalnet Warszawa

17 kwietnia

17:00

MISTRZOSTWA POLSKI W BILARD - RUMIA 2017

   

8-bil Mężczyźni - ćwierćfinał

23 stycznia

19:00

8-bil Mężczyźni - półfinał

24 stycznia

17:00

8-bil Mężczyźni - FINAŁ

25 stycznia

17:00

10-bil Mężczyźni - ćwierćfinał

26 stycznia

17:00

10-bil Mężczyźni - półfinał

27 stycznia

17:00

10-bil Mężczyźni - FINAŁ

28 stycznia

17:00

9-bil Mężczyźni - 1/8 finału

30 stycznia

00:00

9-bil Mężczyźni - ćwierćfinał

30 stycznia

17:00

9-bil Mężczyźni - półfinał

31 stycznia

17:00

9-bil Mężczyźni - FINAŁ

1 lutego

17:00

9-bil Kobiety - FINAŁ

2 lutego

17:00


© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System