Strona główna » Polska Liga Bilardowa » Terminarz - Bilardowa Ekstraklasa
Video na żywo
Menu
Sponsorzy
Terminarz - Bilardowa Ekstraklasa

Bilardowa Ekstraklasa



1 kolejka - 12 marca - Hotel Tęczowy Młyn Kielce
Green Club Gdańsk Nosan Kielce
Akademia Bilardowa Rokietnica Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Baribal Zagłębie Lubin WSB M13 Warszawa
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka Kosmopell Arkadia Tczew
2 kolejka - 13 marca - Hotel Tęczowy Młyn Kielce
Kosmopell Arkadia Tczew Baribal Zagłębie Lubin
WSB M13 Warszawa Akademia Bilardowa Rokietnica
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki Green Club Gdańsk
Nosan Kielce BSB Maximus Bydgoszcz
3 kolejka - 14 marca - Hotel Tęczowy Młyn Kielce
BSB Maximus Bydgoszcz Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Green Club Gdańsk WSB M13 Warszawa
Akademia Bilardowa Rokietnica Kosmopell Arkadia Tczew
Baribal Zagłębie Lubin Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
4 kolejka - 7 maja
WSB M13 Warszawa Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki Baribal Zagłębie Lubin
Nosan Kielce Akademia Bilardowa Rokietnica
BSB Maximus Bydgoszcz Green Club Gdańsk
5 kolejka - 8 maja
Akademia Bilardowa Rokietnica BSB Maximus Bydgoszcz
Baribal Zagłębie Lubin Nosan Kielce
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
Kosmopell Arkadia Tczew WSB M13 Warszawa
6 kolejka - 9 maja
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki Kosmopell Arkadia Tczew
Nosan Kielce Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
BSB Maximus Bydgoszcz Baribal Zagłębie Lubin
Green Club Gdańsk Akademia Bilardowa Rokietnica
7 kolejka - 10 września
Baribal Zagłębie Lubin Green Club Gdańsk
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka BSB Maximus Bydgoszcz
Kosmopell Arkadia Tczew Nosan Kielce
WSB M13 Warszawa Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki
8 kolejka - 11 września
Nosan Kielce WSB M13 Warszawa
BSB Maximus Bydgoszcz Kosmopell Arkadia Tczew
Green Club Gdańsk Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka
Akademia Bilardowa Rokietnica Baribal Zagłębie Lubin
9 kolejka - 12 września
Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka Akademia Bilardowa Rokietnica
Kosmopell Arkadia Tczew Green Club Gdańsk
WSB M13 Warszawa BSB Maximus Bydgoszcz
Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki Nosan Kielce


Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System