Strona główna
»
Polska Liga Bilardowa
»
Bilardowa Ekstraklasa - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2024
Video na żywo
Menu
Aktualności
Regulaminy rozgrywek 2024
Media
Partnerzy i Sponsorzy
Bilardowa Ekstraklasa 2024
I Liga Bilardowa 2024
II Liga Bilardowa 2024
Archiwum
Sponsorzy
Bilardowa Ekstraklasa - Lista zgłoszonych zawodników - sezon 2024
Terminarz i wyniki
Tabela
Lista zawodników
Klasyfikacja indywidualna
LIVE
L.p.
Imię i Nazwisko
Klub / Miasto
Licencja
Karta Prawa do gry
1
Adam Stankiewicz
Akademia Bilardowa Rokietnica
1789/2015
41
2
Arkadiusz Brzękowski
Akademia Bilardowa Rokietnica
1788/2015
40
3
Michał Potysz
Akademia Bilardowa Rokietnica
949/2010
39
4
Radosław Babica
Akademia Bilardowa Rokietnica
1/2008
38
5
Cezary Jarosz
Akademia Bilardowa Rokietnica
1484/2013
42
6
Dawid Sobiech
Daso Team Dekada Sosnowiec
502/2009
1
7
Daniel Macioł
Daso Team Dekada Sosnowiec
559/2009
2
8
Wojciech Szewczyk
Daso Team Dekada Sosnowiec
303/2008
3
9
Jerzy Regieli
Daso Team Dekada Sosnowiec
184/2008
4
10
Paweł Błachowski
Daso Team Dekada Sosnowiec
382/2008
5
11
Roman Wasilewski
Europool Arkadia Tczew
1857/2015
25
12
Mateusz Sząszor
Europool Arkadia Tczew
339/2008
23
13
Jakub Bottcher
Europool Arkadia Tczew
1922/2016
24
14
Vadim Papiż
Europool Arkadia Tczew
2444/2020
27
15
Paweł Krysiński
Europool Arkadia Tczew
2162/2018
26
16
Kamil Sząszor
Europool Arkadia Tczew
338/2008
22
17
Monika Ząbek
KS Baribal Lubin
204/2008
57
18
Mariusz Gnitecki
KS Baribal Lubin
4902/2022
58
19
Wiktor Fortuński
KS Baribal Lubin
1625/2014
59
20
Kacper Żeletko
KS Baribal Lubin
2061/2017
60
21
Mieszko Fortuński
KS Baribal Lubin
290/2008
386
22
Michał Lichodziejewski
KS Baribal Lubin
702/09
62
23
Paweł Boguszewski
KS Baribal Lubin
1969/2016
388
24
Konrad Juszczyszyn
KS Baribal Lubin
703/09
387
25
Robert Zachar
KS Baribal Lubin
706/09
61
26
Hubert Łopotko
Metal Fach LP Sokółka
60/2008
64
27
Krystian Piekarski
Metal Fach LP Sokółka
300/2008
63
28
Karol Zielenkiewicz
Metal Fach LP Sokółka
2063/2017
67
29
Szymon Miroń
Metal Fach LP Sokółka
1985/2016
68
30
Mariusz Skoneczny
Metal Fach LP Sokółka
305/2008
69
31
Sebastian Ryłko
Metal Fach LP Sokółka
237/2008
66
32
Dominik Zając
Metal Fach LP Sokółka
62/2008
65
33
Marek Marcinkowski
Nosan Kielce
4/2008
10
34
Sebastian Batkowski
Nosan Kielce
964/2010
9
35
Tomasz Kapłan
Nosan Kielce
215/2008
7
36
Michał Turkowski
Nosan Kielce
3/2008
8
37
Karol Skowerski
Nosan Kielce
2/2008
6
38
Tomasz Wendicki
Przyprawy Świata - Green Club Gdańsk
70/2008
18
39
Tomasz Młodziński
Przyprawy Świata - Green Club Gdańsk
967/2010
19
40
Dominik Homza
Przyprawy Świata - Green Club Gdańsk
2469/2020
20
41
Marcin Chmiel
Przyprawy Świata - Green Club Gdańsk
2196/2018
21
42
Bartłomiej Pondo
TCF HUB - Retro Team Kraków
490/2009
11
43
Marcel Fortuński
TCF HUB - Retro Team Kraków
291/2008
12
44
Szymon Kural
TCF HUB - Retro Team Kraków
1636/2014
13
45
Jakub Kowalczyk
TCF HUB - Retro Team Kraków
1637/2014
14
46
Dominik Jastrząb
TCF HUB - Retro Team Kraków
1510/2013
17
47
Szymon Błażej
TCF HUB - Retro Team Kraków
1655/2014
15
48
Tomasz Błażej
TCF HUB - Retro Team Kraków
497/2009
16
49
Wojciech Sroczyński
Zakręcona Bila Poznań
707/09
74
50
Paweł Rogalski
Zakręcona Bila Poznań
587/09
73
51
Jegor Michejenko
Zakręcona Bila Poznań
1946/2016
72
52
Michał Berkec
Zakręcona Bila Poznań
586/09
70
53
Bartosz Czapski
Zakręcona Bila Poznań
815/09
71
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by
NET System