Strona główna
»
Polska Liga Bilardowa
»
Bilardowa Ekstraklasa - Klasyfikacja Indywidualna
Video na żywo
Menu
Aktualności
Regulaminy rozgrywek 2024
Media
Partnerzy i Sponsorzy
Bilardowa Ekstraklasa 2024
I Liga Bilardowa 2024
II Liga Bilardowa 2024
Archiwum
Sponsorzy
Bilardowa Ekstraklasa - Klasyfikacja Indywidualna
Terminarz i wyniki
Tabela
Lista zawodników
Klasyfikacja indywidualna
LIVE
W tabeli sklasyfikowani są tylko zawodnicy, którzy rozegrali
co najmniej 3 pojedynki
Poz.
Zawodnik
Klub
M
Z
R
P
Małe
+/-
% zw
Statystyki
1
Karol Skowerski
Nosan Kielce
4
4
0
0
17:8
+9
100%
»zobacz«
2
Sebastian Batkowski
Nosan Kielce
5
4
1
0
21:10
+11
80%
»zobacz«
3
Michał Turkowski
Nosan Kielce
4
3
0
1
15:9
+6
75%
»zobacz«
4
Arkadiusz Brzękowski
Akademia Bilardowa Rokietnica
3
2
0
1
15:8
+7
66%
»zobacz«
Mariusz Skoneczny
Metal Fach LP Sokółka
6
4
1
1
26:20
+6
66%
»zobacz«
Mariusz Gnitecki
KS Baribal Lubin
6
4
0
2
22:16
+6
66%
»zobacz«
Roman Wasilewski
Europool Arkadia Tczew
3
2
0
1
12:8
+4
66%
»zobacz«
Hubert Łopotko
Metal Fach LP Sokółka
6
4
1
1
22:19
+3
66%
»zobacz«
Paweł Krysiński
Europool Arkadia Tczew
3
2
0
1
12:10
+2
66%
»zobacz«
Kacper Żeletko
KS Baribal Lubin
3
2
0
1
8:6
+2
66%
»zobacz«
Dominik Zając
Metal Fach LP Sokółka
3
2
0
1
13:11
+2
66%
»zobacz«
Krystian Piekarski
Metal Fach LP Sokółka
3
2
0
1
9:10
-1
66%
»zobacz«
Vadim Papiż
Europool Arkadia Tczew
3
2
0
1
10:12
-2
66%
»zobacz«
Kamil Sząszor
Europool Arkadia Tczew
3
2
0
1
10:14
-4
66%
»zobacz«
15
Tomasz Kapłan
Nosan Kielce
5
3
1
1
19:15
+4
60%
»zobacz«
16
Wojciech Szewczyk
Daso Team Dekada Sosnowiec
4
2
1
1
22:14
+8
50%
»zobacz«
Wiktor Fortuński
KS Baribal Lubin
6
3
1
2
27:21
+6
50%
»zobacz«
Radosław Babica
Akademia Bilardowa Rokietnica
6
3
1
2
25:19
+6
50%
»zobacz«
Daniel Macioł
Daso Team Dekada Sosnowiec
4
2
0
2
16:14
+2
50%
»zobacz«
20
Monika Ząbek
KS Baribal Lubin
3
1
1
1
13:11
+2
33%
»zobacz«
Paweł Rogalski
Zakręcona Bila Poznań
3
1
0
2
8:8
0
33%
»zobacz«
Cezary Jarosz
Akademia Bilardowa Rokietnica
3
1
0
2
9:9
0
33%
»zobacz«
Adam Stankiewicz
Akademia Bilardowa Rokietnica
6
2
1
3
19:20
-1
33%
»zobacz«
Jegor Michejenko
Zakręcona Bila Poznań
6
2
0
4
15:20
-5
33%
»zobacz«
25
Szymon Kural
TCF HUB - Retro Team Kraków
4
1
1
2
14:14
0
25%
»zobacz«
Tomasz Młodziński
Przyprawy Świata - Green Club Gdańsk
4
1
0
3
11:14
-3
25%
»zobacz«
Tomasz Wendicki
Przyprawy Świata - Green Club Gdańsk
4
1
0
3
9:15
-6
25%
»zobacz«
28
Dominik Homza
Przyprawy Świata - Green Club Gdańsk
5
1
0
4
14:20
-6
20%
»zobacz«
Marcin Chmiel
Przyprawy Świata - Green Club Gdańsk
5
1
0
4
12:21
-9
20%
»zobacz«
30
Wojciech Sroczyński
Zakręcona Bila Poznań
6
1
0
5
12:28
-16
16%
»zobacz«
31
Dominik Jastrząb
TCF HUB - Retro Team Kraków
4
0
1
3
11:18
-7
0%
»zobacz«
Michał Berkec
Zakręcona Bila Poznań
3
0
0
3
5:16
-11
0%
»zobacz«
Zawodnicy niesklasyfikowani
Zawodnik
Klub
M
Z
R
P
Małe
+/-
% zw
Statystyki
Bartłomiej Pondo
TCF HUB - Retro Team Kraków
2
1
0
1
7:6
+1
50%
»zobacz«
Jerzy Regieli
Daso Team Dekada Sosnowiec
2
0
1
1
6:8
-2
0%
»zobacz«
Marcel Fortuński
TCF HUB - Retro Team Kraków
2
0
0
2
4:10
-6
0%
»zobacz«
Dawid Sobiech
Daso Team Dekada Sosnowiec
2
0
0
2
0:8
-8
0%
»zobacz«
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by
NET System