Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2018 » Ranking
Video na żywo
Menu
Puchar Polski - wyniki
Ranking


Puchar Polski Kobiet 2018 - Ranking

Poz.ZawodniczkaKlubPP IPP IIPP IIIPP IVPP VMP
8
MP
9
MP
10
Suma
1Czupryńska Oliwia Nosan Kielce2012200000052
2Łącka IzabelaBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1220160000048
3Bąk EwaMUKS IKS Tarnów1612120000040
4Sochacka AnitaSnikers Rękoraj1216100000038
5Ząbek MonikaERG Bieruń Folie148140000036
6Tatarkiewicz MagdalenaTCF HUB Kraków121460000032
 Grzyb AnetaTCF HUB Kraków121280000032
 Weronika KarwikUKS Bila Zduny101480000032
9Świtała BognaUKS Pałuki Żnin612120000030
 Humańska BeataUKS Fair Play Jaworzno146100000030
11Aftka SandraArkadia Tczew101080000028
 Orzech AnnaPino Dębica106120000028
 Wawrzyn MartaLand Club Warszawa88120000028
14Połczyńska WeronikaUKS Bila Zduny101060000026
15Bronikowska AgnieszkaSiewierz68100000024
16Burczyńska AleksandraSnikers Rękoraj81040000022
17Sandra KmiećSnikers Rękoraj6860000020
18Beata JuchnoPino Dębica6660000018
 Ryś AgataSnikers Rękoraj6660000018
20Połubińska JoannaGreen Club Gdańsk8440000016
 Aleksandra OrzechPino Dębica6640000016
22Pierzynka AgnieszkaBilard Team Maria Wałbrzych8600000014
 Kowalkowska IzabelaArkadia II Tczew6440000014
 Chernik PalinaBiałoruś01040000014
 Nagorna ViktoriaUkraina00140000014
26Hanna YezerskayaBiałoruś00100000010
27Siranchuk DarinaUkraina008000008
28Lipińska HannaUKS Promyk Czerniewice060000006
 Foniok ŻanetaUKS Promyk Czerniewice060000006
 Kolecka AgnieszkaAkademia Bilardowa Rokietnica006000006
 Dominika PawełczykUKS Miłek Chotel Czerwony006000006
 Wiktoria KasperczukUKS Miłek Chotel Czerwony006000006
33Patrycja SiemieniecUKS Miłek Chotel Czerwony004000004
 Albina RudzkoBiałoruś004000004
 Gabriela SiemieniecUKS Miłek Chotel Czerwony004000004

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System