Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2019 » Ranking
Video na żywo
Menu
Puchar Polski - wyniki
Ranking


Puchar Polski Kobiet 2019 - Ranking

Poz.ZawodniczkaKlubPP IPP IIPP IIIPP IVPP VMP
8
MP
9
MP
10
Suma
1Bąk EwaMUKS IKS Tarnów16161420000066
2Czupryńska Oliwia Nosan Kielce2002016000056
3Łącka IzabelaBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1420160000050
 Karwik WeronikaUKS Bila Zduny12141212000050
5Ząbek MonikaERG Bieruń Folie1481412000048
6Bronikowska AgnieszkaSiewierz6141212000044
7Aneta Dobkowska-12101010000042
8Sochacka AnitaSnikers Rękoraj1210810000040
9Burczyńska AleksandraSnikers Rękoraj1010108000038
10Świtała BognaUKS Pałuki Żnin126414000036
 Aleksandra WojteckaWarszawa612108000036
 Połczyńska WeronikaUKS Bila Zduny612126000036
13Pierzynka AgnieszkaBilard Team Maria Wałbrzych86810000032
 Humańska BeataUKS Fair Play Jaworzno66812000032
 Dominika PawełczykUKS Miłek Wiślica84614000032
16Wawrzyn MartaLand Club Warszawa101046000030
17Ryś AgataSnikers Rękoraj8668000028
 Marta BrzyńskaZakręcona Bila Sempire Poznań46108000028
19Gabriela SiemieniecUKS Miłek Wiślica6866000026
20Orzech AnnaPino Dębica012120000024
 Tatarkiewicz MagdalenaTCF HUB Kraków6666000024
22Aftka SandraArkadia Tczew10660000022
23Beata JuchnoPino Dębica01280000020
 Patrycja SiemieniecUKS Miłek Wiślica4466000020
 Paula BaranowskaEighty Nine Warszawa42410000020
26Wiktoria KasperczykUKS Miłek Wiślica10440000018
27Ewelina PiślniewskaWarszawa8800000016
28Kowalkowska IzabelaArkadia II Tczew4260000012
 Izabela JońskaUKS Kostomłoty6060000012
 Sandra KmiećSnikers Rękoraj6600000012
31Foniok ŻanetaUKS Promyk Czerniewice080000008
32Małgorzata SikorskaWarszawa400000004
 Monika PieraULKS Dragon Srock040000004
 Weronika ŚwiechULKS Dragon Srock040000004
 Alska Dalia-040000004
 Wojtecka Iga-040000004
 Mirowska Justyna-040000004

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System