Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2021 » Ranking
Video na żywo
Menu
Ranking


Puchar Polski Kobiet 2021 - Ranking

Poz.ZawodniczkaKlubPP
I
PP
II
PP
III
PP
IV
PP
V
SumaMin.MP
8
MP
9
MP
10
Pkt.
1Zalewska Oliwia Poznań16202014070000070
2Świtała BognaUKS Pałuki Żnin1412121620741200062
3Łącka IzabelaFair Play Jaworzno20161212060000060
4Ząbek MonikaZagłębie Baribal Lubin1214161412681200056
 Dominika PawełczykUKS Miłek Wiślica12121220056000056
6Bąk EwaMUKS IKS Tarnów01412101046000046
 Izabella JońskaNosan Kielce6108121652600046
8Pietrzak KingaAkademia Bilardowa Rokietnica1061412042000042
 Tatarkiewicz MagdalenaTCF HUB Kraków6810101448600042
10Patrycja SiemieniecNosan Kielce1012612646600040
 Cuper KarinaGreen Club Gdańsk10101010646600040
12Wawrzyn MartaPruszków812461242400038
 Tarka JuliaAkademia Bilardowa Rokietnica124661442400038
14Rutkowska PaulinaArkadia Tczew14608836000036
15Bronikowska AgnieszkaSiewierz101046838400034
16Aftka SandraArkadia Tczew12806632000032
17Humańska BeataUKS Fair Play Jaworzno68106636600030
18Gabriela SiemieniecNosan Kielce4686832400028
 Brzezińska WeronikaGreen Club Gdańsk44681032400028
20Marta BrzyńskaZakręcona Bila Poznań4668024000024
21Malicka MilenaAkademia Bilardowa Rokietnica8840020000020
 Bierzgalska MagdalenaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.46100020000020
 Aneta DobkowskaTCF HUB Kraków6060820000020
24Porczyk SoniaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.01080018000018
 Agnieszka ŁachaczZakręcona Bila Poznań6606018000018
26Monika PieraULKS Dragon Srock8440016000016
 Foniok ŻanetaMontownia Rozrywki Warszawa4660016000016
28Okopień KingaUKS Miłek Wiślica8600014000014
 Rytych MajaULKS Dragon Srock4460014000014
 Siranchuk DariaFalquon Hades Poznań00140014000014
 Nowacka JuliaBOSiR Bila Piechcin0086014000014
32Babica JuliaAkademia Bilardowa Rokietnica00080800008
 Brodecka OktawiaBOSiR Bila Piechcin00080800008
34Matjas MartynaUKS Miłek Wiślica60000600006
 Ścipiór ZuzannaUKS Miłek Wiślica60000600006
 Szulczyk JoannaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.60000600006
 Łachacz AgnieszkaZakręcona Bila Poznań00600600006
38Sochacka AnitaSnikers Rękoraj04000400004
 Piślewska EwelinaWarszawa04000400004

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System