Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2020 » Ranking
Video na żywo
Menu
Ranking


Puchar Polski Kobiet 2020 - Ranking

Poz.ZawodniczkaKlubPP
I
PP
II
PP
III
PP
IV
PP
V
SumaMin.MP
8
MP
9
MP
10
Pkt.
1Ząbek MonikaZagłębie Baribal Lubin1416201420841400070
2Świtała BognaUKS Pałuki Żnin1414162014781400064
 Łącka IzabelaFair Play Jaworzno1220121616761200064
4Bąk EwaMUKS IKS Tarnów20121414060000060
5Dominika PawełczykUKS Miłek Wiślica81212121256800048
6Foniok Żaneta-1012121012561000046
7Humańska BeataUKS Fair Play Jaworzno1281481052800044
8Pietrzak KingaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.014812842000042
9Marta BrzyńskaZakręcona Bila Poznań481012842400038
 Tatarkiewicz MagdalenaTCF HUB Kraków1061081044600038
11Aneta DobkowskaTCF HUB Kraków810612036000036
 Bronikowska AgnieszkaSiewierz4101010640400036
13Wawrzyn MartaPruszków612106034000034
 Izabella JońskaNosan Kielce106810034000034
 Orzech AnnaPino Dębica1201210034000034
16Gabriela SiemieniecNosan Kielce86681038600032
17Połczyńska WeronikaUKS Bila Zduny12680026000026
18Okopień KingaUKS Miłek Wiślica6666024000024
 Patrycja SiemieniecNosan Kielce4668024000024
 Tarka JuliaAkademia Bilardowa Rokietnica46001424000024
21Malicka MilenaAkademia Bilardowa Rokietnica010001222000022
 Błaszczak ZuzannaAkademia Bilardowa Rokietnica010001222000022
23Brzezińska WeronikaGreen Club Gdańsk0460818000018
24Zalewska Oliwia Nosan Kielce16000016000016
25Porczyk SoniaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.0600814000014
26Szczepańska Anna-10000010000010
 Siranchuk DarinaUkraina00001010000010
28Jezierska PaulinaGreen Club Gdańsk80000800008
 Karwik WeronikaUKS Bila Zduny08000800008
 Alska Dalia-08000800008
31Sochacka AnitaSnikers Rękoraj60000600006
 Burczyńska AleksandraSnikers Rękoraj60000600006
 Ryś AgataSnikers Rękoraj60000600006
 Aftka SandraArkadia Tczew60000600006
 Paula BaranowskaEighty Nine Warszawa60000600006
 Rutkowska KarolinaPERI - Mak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Maz.60000600006
 Agnieszka Łachacz-00006600006
38Aleksandra WojteckaWarszawa40000400004
 Piślewska EwelinaWarszawa40000400004
 Cuper KarinaGreen Club Gdańsk04000400004

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System