Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2021 » Ranking
Video na żywo
Menu
Ranking


Puchar Polski Kobiet 2021 - Ranking

Poz.ZawodniczkaKlubPP
I
PP
II
PP
III
PP
IV
PP
V
Suma
1Łącka IzabelaFair Play Jaworzno201600036
 Zalewska Oliwia Poznań162000036
3Świtała BognaUKS Pałuki Żnin141200026
 Ząbek MonikaZagłębie Baribal Lubin121400026
5Dominika PawełczykUKS Miłek Wiślica121200024
6Patrycja SiemieniecNosan Kielce101200022
7Rutkowska PaulinaArkadia Tczew14600020
 Aftka SandraArkadia Tczew12800020
 Bronikowska AgnieszkaSiewierz101000020
 Cuper KarinaGreen Club Gdańsk101000020
 Wawrzyn MartaPruszków81200020
12Tarka JuliaAkademia Bilardowa Rokietnica12400016
 Pietrzak KingaAkademia Bilardowa Rokietnica10600016
 Malicka MilenaAkademia Bilardowa Rokietnica8800016
 Izabella JońskaNosan Kielce61000016
16Okopień KingaUKS Miłek Wiślica8600014
 Humańska BeataUKS Fair Play Jaworzno6800014
 Tatarkiewicz MagdalenaTCF HUB Kraków6800014
 Bąk EwaMUKS IKS Tarnów01400014
20Monika PieraULKS Dragon Srock8400012
 Agnieszka ŁachaczZakręcona Bila Poznań6600012
22Foniok ŻanetaMontownia Rozrywki Warszawa4600010
 Marta BrzyńskaZakręcona Bila Poznań4600010
 Gabriela SiemieniecNosan Kielce4600010
 Bierzgalska MagdalenaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.4600010
 Porczyk SoniaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.01000010
27Brzezińska WeronikaGreen Club Gdańsk440008
 Rytych MajaULKS Dragon Srock440008
29Aneta DobkowskaTCF HUB Kraków600006
 Matjas MartynaUKS Miłek Wiślica600006
 Ścipiór ZuzannaUKS Miłek Wiślica600006
 Szulczyk JoannaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.600006
33Sochacka AnitaSnikers Rękoraj040004
 Piślewska EwelinaWarszawa040004

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System