Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2019 » Ranking
Video na żywo
Menu
Puchar Polski - wyniki
Ranking


Puchar Polski Kobiet 2019 - Ranking

Poz.ZawodniczkaKlubPP IPP IIPP IIIPP IVPP VMP
8
MP
9
MP
10
Suma
1Łącka IzabelaBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1420160000050
2Bąk EwaMUKS IKS Tarnów1616140000046
3Czupryńska Oliwia Nosan Kielce200200000040
4Karwik WeronikaUKS Bila Zduny1214120000038
5Ząbek MonikaERG Bieruń Folie148140000036
6Aneta Dobkowska-1210100000032
 Bronikowska AgnieszkaSiewierz614120000032
8Połczyńska WeronikaUKS Bila Zduny612120000030
 Burczyńska AleksandraSnikers Rękoraj1010100000030
 Sochacka AnitaSnikers Rękoraj121080000030
11Aleksandra WojteckaWarszawa612100000028
12Wawrzyn MartaLand Club Warszawa101040000024
 Orzech AnnaPino Dębica012120000024
14Świtała BognaUKS Pałuki Żnin12640000022
 Aftka SandraArkadia Tczew10660000022
 Pierzynka AgnieszkaBilard Team Maria Wałbrzych8680000022
17Marta BrzyńskaZakręcona Bila Sempire Poznań46100000020
 Beata JuchnoPino Dębica01280000020
 Humańska BeataUKS Fair Play Jaworzno6680000020
 Gabriela SiemieniecUKS Miłek Wiślica6860000020
 Ryś AgataSnikers Rękoraj8660000020
22Wiktoria KasperczykUKS Miłek Wiślica10440000018
 Dominika PawełczykUKS Miłek Wiślica8460000018
 Tatarkiewicz MagdalenaTCF HUB Kraków6660000018
25Ewelina PiślniewskaWarszawa8800000016
26Patrycja SiemieniecUKS Miłek Wiślica4460000014
27Kowalkowska IzabelaArkadia II Tczew4260000012
 Izabela JońskaUKS Kostomłoty6060000012
 Sandra KmiećSnikers Rękoraj6600000012
30Paula BaranowskaEighty Nine Warszawa4240000010
31Foniok ŻanetaUKS Promyk Czerniewice080000008
32Małgorzata SikorskaWarszawa400000004
 Monika PieraULKS Dragon Srock040000004
 Weronika ŚwiechULKS Dragon Srock040000004
 Alska Dalia-040000004
 Wojtecka Iga-040000004
 Mirowska Justyna-040000004

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System