Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2020 » Ranking
Video na żywo
Menu
Ranking


Puchar Polski Kobiet 2020 - Ranking

Poz.ZawodniczkaKlubPP
I
PP IIPP IIIPP IVPP
V
Suma
1Ząbek MonikaZagłębie Baribal Lubin1416200050
2Bąk EwaMUKS IKS Tarnów2012140046
3Łącka IzabelaFair Play Jaworzno1220120044
 Świtała BognaUKS Pałuki Żnin1414160044
5Foniok Żaneta-1012120034
 Humańska BeataUKS Fair Play Jaworzno128140034
7Dominika PawełczykUKS Miłek Wiślica812120032
8Wawrzyn MartaPruszków612100028
9Połczyńska WeronikaUKS Bila Zduny12680026
 Tatarkiewicz MagdalenaTCF HUB Kraków106100026
11Aneta DobkowskaTCF HUB Kraków81060024
 Izabella JońskaNosan Kielce10680024
 Bronikowska AgnieszkaSiewierz410100024
 Orzech AnnaPino Dębica120120024
15Pietrzak KingaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.01480022
 Marta BrzyńskaZakręcona Bila Poznań48100022
17Gabriela SiemieniecNosan Kielce8660020
18Okopień KingaUKS Miłek Wiślica6660018
19Zalewska Oliwia Nosan Kielce16000016
 Patrycja SiemieniecNosan Kielce4660016
21Szczepańska Anna-10000010
 Tarka JuliaAkademia Bilardowa Rokietnica4600010
 Malicka MilenaAkademia Bilardowa Rokietnica01000010
 Błaszczak ZuzannaAkademia Bilardowa Rokietnica01000010
 Brzezińska WeronikaGreen Club Gdańsk0460010
26Jezierska PaulinaGreen Club Gdańsk800008
 Karwik WeronikaUKS Bila Zduny080008
 Alska Dalia-080008
29Sochacka AnitaSnikers Rękoraj600006
 Burczyńska AleksandraSnikers Rękoraj600006
 Ryś AgataSnikers Rękoraj600006
 Aftka SandraArkadia Tczew600006
 Paula BaranowskaEighty Nine Warszawa600006
 Rutkowska KarolinaPERI - Mak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Maz.600006
 Porczyk SoniaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.060006
36Aleksandra WojteckaWarszawa400004
 Piślewska EwelinaWarszawa400004
 Cuper KarinaGreen Club Gdańsk040004

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System