Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2021 » Ranking
Video na żywo
Menu
Ranking


Puchar Polski Kobiet 2022 - Ranking

Poz.ZawodniczkaKlubPP
I
PP
II
PP
III
PP
IV
PP
V
SumaMin.MP
8
MP
9
MP
10
Pkt.
1Zalewska Oliwia Akademia Bilardowa Rokietnica16020202076000076
2Łącka IzabelaFair Play Jaworzno20140161464000064
3Ząbek MonikaZagłębie Baribal Lubin14201601262000062
4Izabella JońskaNosan Kielce1216141412681200056
 Świtała BognaGreen Club Gdańsk1414141214681200056
6Pietrzak KingaAkademia Bilardowa Rokietnica12812141056800048
7Dominika PawełczykUKS Miłek Wiślica10126121050600044
8Humańska BeataUKS Fair Play Jaworzno10121010850800042
 Patrycja SiemieniecNosan Kielce6121281048600042
 Gabriela SiemieniecNosan Kielce1068121248600042
11Wawrzyn MartaPruszków1010128646600040
12Tarka JuliaAkademia Bilardowa Rokietnica126128644600038
 Foniok ŻanetaMontownia Rozrywki Warszawa6121010644600038
14Cuper KarinaGreen Club Gdańsk66681642600036
15Bronikowska AgnieszkaSiewierz126661040600034
 Brodecka OktawiaUKS Dragon Janowiec Wlkp.48612838400034
17Brzezińska WeronikaGreen Club Gdańsk8880832000032
18Aftka SandraArkadia Tczew66106028000028
 Raźniakiewicz JuliaZakręcona Bila Poznań081010028000028
20Agnieszka ŁachaczZakręcona Bila Poznań61060022000022
 Rutkowska PaulinaArkadia Tczew60610022000022
22Marta BrzyńskaZakręcona Bila Poznań81000018000018
23Tatarkiewicz MagdalenaTCF HUB Kraków61000016000016
 Matjas MartynaUKS Miłek Wiślica0080816000016
25Bierzgalska MagdalenaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.8006014000014
 Walkowiak MajaUKS Pałuki Żnin8000614000014
27Nowacka JuliaBOSiR Bila Piechcin00001212000012
28Porczyk SoniaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.6004010000010
29Babica JuliaAkademia Bilardowa Rokietnica00800800008
30Lewicka Agnieszka-06000600006
 Łachacz AgnieszkaZakręcona Bila Poznań00060600006
 Ryś AgataSnikers Rękoraj00060600006
 Joanna MoczarskaUKS Promyk Czerniewice00060600006
 Helena SzychtaUKS Snikers Rękoraj00060600006
 Natalia WójciakUKS Promyk Czerniewice00060600006
 Okopień KingaUKS Miłek Wiślica00006600006
 Mikołajewska AmeliaUKS Bila Piechcin00006600006
38Julia NieśmiałekUKS Snikers Rękoraj00040400004
 Kalina PlichtaUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki00040400004

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System