Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2017 » Ranking
Menu
Puchar Polski
Ranking


Puchar Polski Kobiet 2017 - Ranking

Poz.ZawodniczkaKlubPP IPP IIPP IIIPP IVPP VMP
8
MP
9
MP
10
Suma
1Bąk EwaMUKS IKS Tarnów202016102000086
2Czupryńska Oliwia Nosan Kielce121620201400082
3Ząbek MonikaDSB Baribal Lubin161414161200072
4Weronika KarwikUKS Bila Zduny141412101200062
5Wesołowska KatarzynaTVsports Idoslubu.pl Kielce01214141600056
6Sochacka AnitaSnikers Rękoraj10101014800052
7Pierzynka AgnieszkaBilard Team Maria Wałbrzych1068121400050
 Łącka IzabelaHungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź8121281000050
 Kolecka AgnieszkaAkademia Bilardowa Rokietnica12121061000050
 Bronikowska AgnieszkaSiewierz14101061000050
11Pietrzak KingaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.10121212000046
12Humańska BeataUKS Fair Play Jaworzno128610800044
13Wolak AnnaPino Dębica128104600040
14Wawrzyn MartaPruszków81066800038
15Połubińska JoannaGreen Club Gdańsk8686800036
16Tatarkiewicz MagdalenaBreak Bilard Club Kraków610601200034
17Połczyńska WeronikaUKS Bila Zduny68810000032
18Aftka SandraArkadia Tczew66120000024
 Burczyńska AleksandraSnikers Rękoraj6066600024
20Świtała BognaUKS Pałuki Żnin8806000022
21Malicka MilenaAkademia Bilardowa Rokietnica10008000018
 Błaszczak ZuzannaAkademia Bilardowa Rokietnica60012000018
23Kisiel DominikaSnikers Rękoraj0680000014
24Ryś AgataSnikers Rękoraj6600000012
 Sandra KmiećSnikers Rękoraj6600000012
 Chernik PalinaBiałoruś00012000012
 Beata JuchnoPino Dębica00001200012
28Aleksandra OrzechPino Dębica00001000010
29Nagorna ViktoriaUkraina000800008
 Siranchuk DarinaUkraina000800008
31Furmanek PaulinaTczew600000006
 Lipińska HannaUKS Promyk Czerniewice060000006
 Kupińska DariaSnikers Rękoraj060000006
 Murga MilenaBiałoruś000600006
 Cheprasova DariaBiałoruś000600006
36Karney AlexandraBiałoruś000400004
 Pawlak MonikaUKS Pałuki Żnin000400004
 Litvinova EaterinaBiałoruś000400004

Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System