Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2018 » Ranking
Video na żywo
Menu
Puchar Polski - wyniki
Ranking


Puchar Polski Kobiet 2018 - Ranking

Poz.ZawodniczkaKlubPP IPP IIPP IIIPP IVPP VMP
8
MP
9
MP
10
Suma
1Czupryńska Oliwia Nosan Kielce201220200201620128
2Łącka IzabelaBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze1220161412162014124
3Bąk EwaMUKS IKS Tarnów1612121620141214116
4Sochacka AnitaSnikers Rękoraj12161014121410896
5Ząbek MonikaERG Bieruń Folie1481401610121690
6Tatarkiewicz MagdalenaTCF HUB Kraków12146101212101288
7Humańska BeataUKS Fair Play Jaworzno1461010101281282
8Grzyb AnetaTCF HUB Kraków1212881088874
 Świtała BognaUKS Pałuki Żnin61212108881074
 Bronikowska AgnieszkaSiewierz68101212881074
11Połczyńska WeronikaUKS Bila Zduny10106614014868
12Karwik WeronikaUKS Bila Zduny10148121400058
13Aftka SandraArkadia Tczew1010812880056
14Wawrzyn MartaLand Club Warszawa88128600042
15Ryś AgataSnikers Rękoraj666121000040
16Burczyńska AleksandraSnikers Rękoraj81048800038
17Połubińska JoannaGreen Club Gdańsk84410800034
18Rauk KingaÓsemka Rzeszów000001014832
19Orzech AnnaPino Dębica106120000028
20Kowalkowska IzabelaArkadia II Tczew6446600026
21Sandra KmiećSnikers Rękoraj6860000020
22Lipińska HannaUKS Promyk Czerniewice0606600018
 Beata JuchnoPino Dębica6660000018
24Aleksandra OrzechPino Dębica6640000016
25Pierzynka AgnieszkaBilard Team Maria Wałbrzych8600000014
 Chernik PalinaBiałoruś01040000014
 Nagorna ViktoriaUkraina00140000014
28Monika PieraULKS Dragon Srock00001000010
 Hanna YezerskayaBiałoruś00100000010
30Siranchuk DarinaUkraina008000008
 Derezińska WeronikaŁabiszynianka Łabiszyn000800008
32Ewelina PiślniewskaWarszawa000060006
 Weronika ŚwiechULKS Dragon Srock000060006
 Rytych MajaULKS Dragon Srock000060006
 Kupińska DariaSnikers Rękoraj000600006
 Wiktoria KasperczukUKS Miłek Chotel Czerwony006000006
 Dominika PawełczykUKS Miłek Chotel Czerwony006000006
 Kolecka AgnieszkaAkademia Bilardowa Rokietnica006000006
 Foniok ŻanetaUKS Promyk Czerniewice060000006
40Patrycja SiemieniecUKS Miłek Chotel Czerwony004000004
 Albina RudzkoBiałoruś004000004
 Gabriela SiemieniecUKS Miłek Chotel Czerwony004000004

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System