Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2018 » Ranking
Video na żywo
Menu
Ranking


Puchar Polski Kobiet 2017 - Ranking

Poz.ZawodniczkaKlubPP IPP IIPP IIIPP IVPP VMP
8
MP
9
MP
10
Suma
1Czupryńska Oliwia Nosan Kielce1216202014201614132
2Bąk EwaMUKS IKS Tarnów2020161020141212124
3Ząbek MonikaDSB Baribal Lubin161414161281416110
4Wesołowska KatarzynaTVsports Idoslubu.pl Kielce012141416161420106
5Weronika KarwikUKS Bila Zduny141412101214101298
6Łącka IzabelaHungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź8121281012201092
7Sochacka AnitaSnikers Rękoraj1010101481081080
8Pierzynka AgnieszkaBilard Team Maria Wałbrzych10681214812878
9Bronikowska AgnieszkaSiewierz14101061088874
 Pietrzak KingaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.101212120128874
11Humańska BeataUKS Fair Play Jaworzno1286108108870
12Tatarkiewicz MagdalenaBreak Bilard Club Kraków61060128101466
13Kolecka AgnieszkaAkademia Bilardowa Rokietnica12121061000050
14Wolak AnnaPino Dębica128104600040
15Wawrzyn MartaPruszków81066800038
16Połubińska JoannaGreen Club Gdańsk8686800036
17Połczyńska WeronikaUKS Bila Zduny68810000032
18Aftka SandraArkadia Tczew66120000024
 Burczyńska AleksandraSnikers Rękoraj6066600024
20Świtała BognaUKS Pałuki Żnin8806000022
21Malicka MilenaAkademia Bilardowa Rokietnica10008000018
 Błaszczak ZuzannaAkademia Bilardowa Rokietnica60012000018
23Kisiel DominikaSnikers Rękoraj0680000014
24Ryś AgataSnikers Rękoraj6600000012
 Sandra KmiećSnikers Rękoraj6600000012
 Chernik PalinaBiałoruś00012000012
 Beata JuchnoPino Dębica00001200012
28Aleksandra OrzechPino Dębica00001000010
29Siranchuk DarinaUkraina000800008
 Nagorna ViktoriaUkraina000800008
31Furmanek PaulinaTczew600000006
 Lipińska HannaUKS Promyk Czerniewice060000006
 Kupińska DariaSnikers Rękoraj060000006
 Murga MilenaBiałoruś000600006
 Cheprasova DariaBiałoruś000600006
36Karney AlexandraBiałoruś000400004
 Pawlak MonikaUKS Pałuki Żnin000400004
 Litvinova EaterinaBiałoruś000400004

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System