Strona główna » Puchar Polski Kobiet 2021 » Ranking
Video na żywo
Menu
Ranking


Puchar Polski Kobiet 2022 - Ranking

Poz.ZawodniczkaKlubPP
I
PP
II
PP
III
PP
IV
PP
V
Suma
1Ząbek MonikaZagłębie Baribal Lubin1420160050
2Świtała BognaUKS Pałuki Żnin1414140042
 Izabella JońskaNosan Kielce1216140042
4Zalewska Oliwia Akademia Bilardowa Rokietnica160200036
5Łącka IzabelaFair Play Jaworzno201400034
6Humańska BeataUKS Fair Play Jaworzno1012100032
 Pietrzak KingaAkademia Bilardowa Rokietnica128120032
 Wawrzyn MartaPruszków1010120032
9Tarka JuliaAkademia Bilardowa Rokietnica126120030
 Patrycja SiemieniecNosan Kielce612120030
11Dominika PawełczykUKS Miłek Wiślica101260028
 Foniok ŻanetaMontownia Rozrywki Warszawa612100028
13Bronikowska AgnieszkaSiewierz12660024
 Gabriela SiemieniecNosan Kielce10680024
 Brzezińska WeronikaGreen Club Gdańsk8880024
16Agnieszka ŁachaczZakręcona Bila Poznań61060022
 Aftka SandraArkadia Tczew66100022
18Marta BrzyńskaZakręcona Bila Poznań81000018
 Cuper KarinaGreen Club Gdańsk6660018
 Brodecka OktawiaUKS Dragon Janowiec Wlkp.4860018
 Raźniakiewicz JuliaZakręcona Bila Poznań08100018
22Tatarkiewicz MagdalenaTCF HUB Kraków61000016
23Rutkowska PaulinaArkadia Tczew6060012
24Bierzgalska MagdalenaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.800008
 Walkowiak MajaUKS Pałuki Żnin800008
 Babica JuliaAkademia Bilardowa Rokietnica008008
 Matjas MartynaUKS Miłek Wiślica008008
28Porczyk SoniaUKS 13 Joker Tomaszów Maz.600006
 Lewicka Agnieszka-060006

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System