Strona główna » Trenerzy, instruktorzy, sędziowie
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Trenerzy, instruktorzy, sędziowie


Sędziowie PZBil


L.p.Nazwisko i ImięMiastoKategorianr Licencji
1Kędzierski GrzegorzKielceA3/2008
2Gajda AdamMoszczenicaB190/2012
3Kobacki DariuszTomaszów Maz.B6/2008
4Krzemiński MarcinKielceB2/2008
5Piekarski LechSokółkaB16/2008
6Pierzynka AgnieszkaWałbrzychB172/2011
7Stawarz JanuszRzeszówB9/2008
8Sząszor ArkadiuszTczewB37/2008
9Szczawiński MaciejBydgoszczB244/2016
10Witos MariuszPiasecznoB240/2015
11Wolański SławomirCzęstochowaB5/2008
12Bierzgalski MichałTomaszów Maz.C234/2014
13Humańska BeataSosnowiecC270/2017
14Karlikowski MarekKielceC12/2008
15Klimaszewski KrzysztofRzeszówC259/2017
16Kościelniak BogumiłPoznańC10/2008
17Lesiak MaciejWarszawaC201/2013
18Rowicki PiotrWołominC126/2009
19Sadlik TomaszRzeszówC258/2017
20Winogradow AndrzejSopotC128/2009
21Babica IzabelaRokietnicaD124/2009
22Babica RadosławRokietnicaD151/2009
23Bereżny BogusławMoszczenicaD176/2011
24Biesek FilipBydgoszczD291/2019
25Brodecki JaromirRogowoD246/2016
26Cepil PiotrKrakówD94/2008
27Czapski BartoszPoznańD177/2011
28Deszczyński TomaszWarszawaD292/2019
29Dziełak KazimierzMrągowoD43/2008
30Galeja IlonaZdunyD171/2011
31Gałęzowski DariuszPoznańD40/2008
32Gardjas KrzysztofŁódźD39/2008
33Gołębski ArkadiuszZielona GóraD179/2011
34Haraźny KrzysztofWałbrzychD273/2018
35Janduda TomaszTychyD253/2016
36Kalinowski TomaszOrzeszeD18/2008
37Kędziora PatrykNowe DepułtczyceD279/2018
38Kiełkowicz MaciejLegnicaD290/2019
39Kos KatarzynaKielceD222/2013
40Kościelniak JakubPoznańD287/2019
41Kotula RajmundJanowiec WielkopolskiD245/2016
42Kozakiewicz PrzemysławBiałystokD266/2017
43Kozakowski AdrianMoszczenicaD289/2019
44Kuchciński WiesławMrągowoD67/2008
45Kulazińska KatarzynaŁódźD271/2016
46Kusiak PiotrChełmD284/2018
47Lasota GrzegorzGdańskD288/2019
48Miechowiecki PawełWarszawaD255/2016
49Nowak MichałWarszawaD203/2013
50Pieśniak LeszekGdańskD229/2014
51Potapczuk RufinLublinD276/2018
52Puś KatarzynaWałbrzychD256/2016
53Rosicka MartynaKielceD285/2018
54Rygasiewicz PiotrSokółkaD17/2008
55Siejko AndrzejKrakówD8/2008
56Skowerski KarolKielceD113/2009
57Skupień AndrzejBiały DunajecD285/2019
58Szafran RobertPuchaczówD292/2019
59Śliwa RobertLublinD286/2019
60Urbański MirosławPłockD262/2017
61Wiśniewski TomaszZamośćD265/2017
62Wójt TomaszŁódźD275/2018
63Zawodniak AdamOpoleD228/2014



Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System