Strona główna » Trenerzy, instruktorzy, sędziowie
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Trenerzy, instruktorzy, sędziowie


Sędziowie PZBil


L.p.Nazwisko i ImięMiastoKategorianr Licencji
1Gajda AdamMoszczenicaB190/2012
2Kędzior PiotrDębicaB7/2008
3Kobacki DariuszTomaszów Maz.B6/2008
4Piekarski LechSokółkaB16/2008
5Pierzynka AgnieszkaWałbrzychB172/2011
6Stawarz JanuszRzeszówB9/2008
7Sząszor ArkadiuszTczewB37/2008
8Szczawiński MaciejBydgoszczB244/2016
9Witos MariuszPiasecznoB240/2015
10Bierzgalski MichałTomaszów Maz.C234/2014
11Humańska BeataSosnowiecC270/2017
12Klimaszewski KrzysztofRzeszówC259/2017
13Kościelniak BogumiłPoznańC10/2008
14Lesiak MaciejWarszawaC201/2013
15Rowicki PiotrWołominC126/2009
16Sadlik TomaszRzeszówC258/2017
17Winogradow AndrzejSopotC128/2009
18Babica IzabelaRokietnicaD124/2009
19Babica RadosławRokietnicaD151/2009
20Bereżny BogusławMoszczenicaD176/2011
21Biesek FilipBydgoszczD291/2019
22Brodecki JaromirRogowoD246/2016
23Burkiewicz - Dzumyk DominikaUchylskoD299/2020
24Cybulski TomaszProchowiceD296/2020
25Czapski BartoszPoznańD177/2011
26Dywelski MichałTczewD193/2012
27Dziełak KazimierzMrągowoD43/2008
28Gałęzowski DariuszPoznańD40/2008
29Gardjas KrzysztofŁódźD39/2008
30Gołębski ArkadiuszZielona GóraD179/2011
31Grzelak JanŁódźD294/2020
32Haraźny KrzysztofWałbrzychD273/2018
33Jagodziński RobertPiotrków Tryb.D298/2020
34Janduda TomaszTychyD253/2016
35Kalinowski TomaszOrzeszeD18/2008
36Kędziora PatrykNowe DepułtczyceD279/2018
37Kiełkowicz MaciejLegnicaD290/2019
38Kos KatarzynaKielceD222/2013
39Kościelniak JakubPoznańD287/2019
40Kotula RajmundJanowiec WielkopolskiD245/2016
41Kozakowski AdrianMoszczenicaD289/2019
42Kuchciński WiesławMrągowoD67/2008
43Kulazińska KatarzynaŁódźD271/2016
44Kurc SzczepanDębicaDnr/2020
45Kurc SzczepanDębicaD300/2020
46Lasota GrzegorzGdańskD288/2019
47Miechowiecki PawełWarszawaD255/2016
48Mikołajczyk AdamKrośniewiceD297/2020
49Nowak MichałWarszawaD203/2013
50Palacz PawełLubliniecD189/2012
51Pieśniak LeszekGdańskD229/2014
52Potapczuk RufinLublinD276/2018
53Puś KatarzynaWałbrzychD256/2016
54Rygasiewicz PiotrSokółkaD17/2008
55Siejko AndrzejKrakówD8/2008
56Skupień AndrzejBiały DunajecD285/2019
57Sochacki PiotrBiałystokD44/2008
58Szafran RobertPuchaczówD292/2019
59Szewczak TomaszMrągowoD295/2020
60Szewczyk TomaszWarszawaD78/2008
61Śliwa RobertLublinD286/2019
62Urbański MirosławPłockD262/2017
63Wojciechowski JakubPiechcinD293/2020
64Wójt TomaszŁódźD275/2018
65Zawodniak AdamOpoleD228/2014



Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System