Strona główna » Ranking Polski - sezon 2022
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Ranking Polski - sezon 2022

 ZawodnikKlub / Miasto1.
10
2.
8
3.
9
4.
PO-9
5.
8
6.
10
Suma
1Wojciech SzewczykBilardo.pl Dekada Sosnowiec40320---72
 Bartosz RozwadowskiNosan TVsports Kielce222525---72
3Sebastian BatkowskiNosan Kielce221925---66
4Daniel MaciołBilardo.pl Dekada Sosnowiec25400---65
5Kamil SpichaGreen Club Gdańsk252213---60
6Dominik JastrząbFair Play Jaworzno221322---57
7Tomasz KapłanNosan Kielce191619---54
 Karol SkowerskiNosan Kielce32220---54
 Mariusz SkonecznyM13 Soffia Warszawa132516---54
 Radosław BabicaAkademia Bilardowa Rokietnica221616---54
11Mieszko FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin01340---53
12Michał TurkowskiNosan Kielce161916---51
 Szymon KuralTCF HUB go77.pl Kraków161619---51
 Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka161916---51
 Grzegorz LasotaKosmopell Arkadia Tczew132216---51
 Mikołaj ZąbeckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki191616---51
 Dawid TonojanSeven Kętrzyn161916---51
 Dzymitry HrybSpider Wrocław191913---51
19Konrad JuszczyszynBaribal Zagłębie Lubin01632---48
 Paweł BłachowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec161616---48
21Piotr OstrowskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki16822---46
22Patryk StatkiewiczPrzyprawy Świata - Green Club Gdańsk191313---45
 Wojciech GoskMUKS IKS Tarnów161316---45
 Piotr PolisFair Play Jaworzno161613---45
 Jan NiewęgłowskiNosan TVsports Kielce161316---45
26Michał UrbańskiFrame Łódź131316---42
27Mateusz ŚniegockiZakręcona Bila Solumed Poznań19220---41
 Nikita Rudenko147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa61619---41
29Dominik ZającMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka13198---40
 Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin81616---40
 Rafał WolskiBaribal Zagłębie Lubin19138---40
 Jegor MichejenkoZakręcona Bila Solumed Poznań13819---40
 Marcel FortuńskiTCF HUB go77.pl Kraków13198---40
34Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica131313---39
 Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica131313---39
36Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj19190---38
37Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów13168---37
38Jakub KowalczykM13 Soffia Warszawa01322---35
 Hubert ŁopotkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka16019---35
 Marcin ChmielGreen Club III Gdańsk61613---35
41Andrzej GuzanowskiFrame Łódź13138---34
 Paweł BoguszewskiGreen Club Gdańsk13138---34
43Filip BiesekJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz41316---33
44Kamil SząszorKosmopell Arkadia Tczew01616---32
 Mateusz ZdziechFrame Łódź19130---32
 Vadim PapiżSKB Mrągowo13019---32
 Dawid BorkowskiJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz61313---32
48Konrad GdaniecMarine Ship Service Green Club Gdańsk6168---30
49Wiktor Zielińskiinmarketing Hades Poznań16130---29
 Michał WiechNosan II Kielce13160---29
 Sambor StachowiakFair Play Jaworzno8138---29
52Szymon DudaZakręcona Bila Solumed Poznań4168---28
53Jeremi NowakNosan TVsports Kielce1386---27
 Szymon BruśnickiNosan TVsports Kielce8136---27
 Maciej TrudnowskiOlsztyn1368---27
 Michał PukZakręcona Bila II Poznań1386---27
 Michał PopławskiSeven Kętrzyn1386---27
58Michał MuklewiczGreen Club Gdańsk13130---26
 Adam SwadźbaMUKS IKS Tarnów13130---26
 Michał MudaMasters eDom Lublin13130---26
61Maciej ŻycińskiNosan TVsports Kielce6136---25
 Sebastian RyłkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka6613---25
 Jakub BottcherKosmopell Arkadia Tczew6613---25
64Piotr TwerdykFair Play Jaworzno1680---24
 Kacper StorczykUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki0816---24
66Marcus ChamatSzwecja0022---22
 Jakub HajdukNosan III Kielce1660---22
 Dominik WojciechowskiBilard Extreme Powiat Pilski688---22
69Marcin WaliszewskiFrame Łódź1380---21
 Paweł Seremak147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa0138---21
 Jerzy RegieliBilardo.pl Dekada Sosnowiec8130---21
 Tomasz MalinowskiFrame Łódź1380---21
 Adrian KozakowskiUKS Snikers Rękoraj1380---21
 Paweł KaczmarekM13 Soffia Warszawa0138---21
 Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj1380---21
76Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj4160---20
 Michał MalczewskiBilard Team Maria Wałbrzych488---20
 Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa668---20
 Łukasz DrożdżSKB Mrągowo686---20
80Mickey KrauseDania0019---19
 Krystian KosikSeven Kętrzyn0019---19
 Robert KłosToruń1306---19
83Dawid BrzezińskiGreen Club Gdańsk666---18
 Piotr ŚwitałaJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz666---18
85Dawid JędrzejczakFrame Łódź4130---17
 Patryk JełowickiGreen Club IV Gdańsk4130---17
87Tomasz BąkMUKS IKS Tarnów1600---16
 Oliwia ZalewskaAkademia Bilardowa II Rokietnica1600---16
 Jaroslav PolachSłowacja0016---16
 Konrad PiekarskiMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka1600---16
 Brajan Sawicki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa088---16
 Grzegorz TaborZakręcona Bila II Poznań466---16
 Marcin SzczególskiTakeAway Dzik Bydgoszcz466---16
94Józef KwitBilard Team Maria Wałbrzych806---14
 Wojciech GłąbFair Play II Jaworzno680---14
 Jakub ChrobotNosan II Kielce680---14
 Krzysztof MajkowskiWarszawa608---14
 Szymon MirońMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka608---14
99Michał BerkecZakręcona Bila Solumed Poznań0130---13
 Norbert ŻelaskoPrzyprawy Świata - Green Club Gdańsk0013---13
 Adam WilkFrame III Łódź0130---13
 Jeppe ThydeDania0013---13
 Piotr ŚwiatowyJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz0130---13
 Mikołaj StęsikAkademia Bilardowa II Rokietnica1300---13
 Daria Siranchukinmarketing Hades Poznań1300---13
 Wojciech RutkowskiŁódź1300---13
 Kinga PietrzakAkademia Bilardowa II Rokietnica1300---13
 Daniel KomanKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze1300---13
 Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj0130---13
 Kamil KapołkaBytom1300---13
 Renald JagielskiŁowicz1300---13
 Łukasz GóreckiDekada Sosnowiec0130---13
113Łukasz SzczygiełFrame II Łódź660---12
 Alan WszędybyłNosan III Kielce480---12
 Maciej SłowikNosan II Kielce660---12
 Adam PałczyńskiNosan III Kielce480---12
 Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań480---12
 Jacek PietrzykUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki480---12
 Łukasz KowalskiFrame II Łódź480---12
 Jędrzej BartkowiakZakręcona Bila II Poznań480---12
 Dominik RegieliFair Play II Jaworzno660---12
 Mateusz CholewińskiAkademia Bilardowa III Rokietnica660---12
 Weronika BrzezińskaGreen Club III Gdańsk066---12
124Andrzej PakułaPrzyprawy Świata - Green Club Gdańsk406---10
 Wojciech ChęcińskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki460---10
 Daniel PiotrowskiCiasne460---10
 Michał BilskiFrame II Łódź460---10
 Krzysztof WaszakTakeAway Dzik Bydgoszcz460---10
 Antoni  StępieńUKS Snikers Rękoraj460---10
 Gabriela SiemieniecNosan III Kielce406---10
 Tomasz KoziełFrame II Łódź460---10
 Piotr KleinschmidtFrame II Łódź460---10
 Izabella JońskaNosan III Kielce460---10
 Jan GrzelakFrame II Łódź460---10
 Paweł  ChołodowskiBilard Team Maria Wałbrzych460---10
 Bartłomiej BrzozowskiMasters eDom Lublin460---10
 Michał BaskaKmicic Starogard Gdański406---10
138Mateusz SząszorKosmopell Arkadia Tczew080---8
 Monika ZąbekBaribal Zagłębie Lubin800---8
 Kacper WiniarskiSeven Kętrzyn008---8
 Jan WierzchowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec080---8
 Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo008---8
 Przemysław ŚpiewakFrame Łódź080---8
 Daniel SzymczakTrytago Łódź080---8
 Mats SchjetneNorway008---8
 Yoan SalambashevBułgaria080---8
 Krystian PiekarskiMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka008---8
 Maciej OciepkaKarambol KICK Chorzów080---8
 Sebastian KulejChorzów080---8
 Leon KukuśMUKS IKS Tarnów080---8
 Hubert KaczmarekM13 Soffia Warszawa080---8
152Arkadiusz GiernalczykOstrów Wlkp.600---6
 Szymon BłażejTCF HUB go77.pl Kraków600---6
 Damian AdamusPlaza Restaurant & Bowling Opole600---6
 Bogna ŚwitałaGreen Club III Gdańsk600---6
 Karol PahulakElida Białystok006---6
 Dawid SobiechBilardo.pl Dekada Sosnowiec600---6
 Paweł ZalewskiGreen Club V Gdańsk600---6
 Mariusz ZakrzewskiMasters eDom Lublin600---6
 Jerzy WasilewskiWęgorzewo006---6
 Roman WasilewskiMontownia Rozrywki Warszawa600---6
 Mateusz TomiczekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze600---6
 Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica600---6
 Przemysław PawłowskiFundacja Trefl Sopot006---6
 Marcel NieśmiałekUKS Snikers Rękoraj060---6
 Łukasz NiemczykSeven Kętrzyn006---6
 Jan MiernowskiMasters eDom Lublin600---6
 Artur MichalikDekada Sosnowiec060---6
 Igor LulińskiJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz600---6
 Jakub KucharskiBilard Team Maria Wałbrzych600---6
 Adrian KaletaUKS Snikers Rękoraj060---6
 Dylan JomaaFrame Łódź060---6
 Wojciech GrochSeven Kętrzyn006---6
 Krzysztof GardjasFrame Łódź600---6
 Grzegorz CebulaDekada Sosnowiec060---6
 Mariusz BorkowskiSKB Mrągowo006---6
 Aleksander BalcerDekada Sosnowiec060---6
 Amin AlmalladGreen Club Gdańsk600---6
179Paweł ZabłockiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski400---4
 Jakub WojciechowskiUKS Bila Piechcin400---4
 Piotr TomiczekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze400---4
 Marcin SzczukowskiTakeAway Dzik Bydgoszcz400---4
 Grzegorz KowalczykKatowice400---4
 Tomasz JaksGreen Club III Gdańsk400---4

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System