Strona główna » Ranking Polski (kroczący)
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Ranking Polski (kroczący)

Poz.ZawodnikKlub / Miasto8-bil9-bil10-bil-Suma
1Wojciech SzewczykBilardo.pl Dekada Sosnowiec10459910254
2Mariusz SkonecznyM13 Soffia Warszawa69676313186
3Mateusz ŚniegockiZakręcona Bila Solumed Poznań6356650184
4Sebastian BatkowskiNosan Kielce84586019183
5Tomasz KapłanNosan Kielce54687516181
6Dominik ZającMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka5258758177
7Daniel MaciołBilardo.pl Dekada Sosnowiec6544630172
8Szymon KuralTCF HUB go77.pl Kraków63606316170
9Karol SkowerskiNosan Kielce6035700165
10Radosław BabicaAkademia Bilardowa Rokietnica67516016162
11Michał TurkowskiNosan Kielce52635716156
12Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj5441570152
13Bartosz RozwadowskiNosan TVsports Kielce5757448150
14Dominik JastrząbFair Play Jaworzno45585713147
15Kamil SząszorKosmopell Arkadia Tczew5746380141
 Kamil SpichaGreen Club Gdańsk57435413141
17Michał MuklewiczGreen Club Gdańsk4044490133
 Paweł BłachowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec52484916133
19Dawid TonojanSeven Kętrzyn5143458131
20Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów5237488129
21Grzegorz LasotaKosmopell Arkadia Tczew5534468127
22Michał UrbańskiFrame Łódź43494613125
23Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica49434313122
24Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica4638408116
 Marcel FortuńskiTCF HUB go77.pl Kraków4531488116
26Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin4548268111
27Jakub KowalczykM13 Soffia Warszawa4238270107
 Wojciech GoskMUKS IKS Tarnów3632456107
29Mieszko FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin2762160105
30Piotr PolisFair Play Jaworzno343934899
31Tomasz BąkMUKS IKS Tarnów303236098
32Hubert ŁopotkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka163645097
33Sambor StachowiakFair Play Jaworzno363134893
34Jan NiewęgłowskiNosan TVsports Kielce313426091
35Konrad JuszczyszynBaribal Zagłębie Lubin413217090
36Paweł BoguszewskiGreen Club Gdańsk392631888
37Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka412429886
38Piotr OstrowskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki183234084
39Mikołaj ZąbeckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki321635083
 Jeremi NowakNosan TVsports Kielce322823083
41Marcin ChmielGreen Club III Gdańsk342916079
 Szymon BruśnickiNosan TVsports Kielce312430679
43Maciej TrudnowskiOlsztyn291831078
 Michał PukZakręcona Bila II Poznań262236678
45Patryk StatkiewiczPrzyprawy Świata - Green Club Gdańsk291335077
46Maciej ŻycińskiNosan TVsports Kielce401620076
 Szymon DudaZakręcona Bila Solumed Poznań342620476
 Dawid BorkowskiJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz312916076
49Dzymitry HrybSpider Wrocław272927875
50Andrzej GuzanowskiFrame Łódź292132874
51Dominik WojciechowskiBilard Extreme Powiat Pilski261829073
52Michał WiechNosan II Kielce262323072
53Łukasz SzczygiełFrame II Łódź291824071
54Rafał WolskiBaribal Zagłębie Lubin231829070
55Michał BerkecZakręcona Bila Solumed Poznań291029068
56Jegor MichejenkoZakręcona Bila Solumed Poznań212726866
57Adam SwadźbaMUKS IKS Tarnów231823064
58Patryk JełowickiGreen Club IV Gdańsk261027063
59Dawid BrzezińskiGreen Club Gdańsk222422662
60Bartłomiej Czaplainmarketing Hades Poznań181626060
61Piotr TwerdykFair Play Jaworzno211324058
 Grzegorz TaborZakręcona Bila II Poznań222214058
63Jakub ChrobotNosan II Kielce182316057
64Damian AdamusPlaza Restaurant & Bowling Opole261416056
65Konrad GdaniecMarine Ship Service Green Club Gdańsk32812052
66Dawid JędrzejczakFrame Łódź31144049
 Filip BiesekJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz211612049
68Maciej SłowikNosan II Kielce161616048
 Krzysztof MajkowskiWarszawa181614048
 Jakub HajdukNosan III Kielce161616048
71Daniel PiotrowskiCiasne161020046
72Karol PahulakElida Białystok101618044
73Alan WszędybyłNosan III Kielce181014042
 Piotr LikowskiZakręcona Bila Solumed Poznań161016042
 Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań181014042
76Nikita Rudenko147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa16196041
 Jakub BottcherKosmopell Arkadia Tczew142112641
78Mateusz ZdziechFrame Łódź13027040
 Brajan Sawicki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa82210040
80Łukasz FałdowskiMontownia Rozrywki II Warszawa101016036
 Wojciech ChęcińskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki19017036
82Wojciech GłąbFair Play II Jaworzno21014035
83Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj14613033
84Piotr ŚwitałaJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz121214632
 Marcin SzczególskiTakeAway Dzik Bydgoszcz141210432
 Vadim PapiżSKB Mrągowo01913032
87Tomasz WyrozębskiSiedlce101010030
 Bartłomiej WiatrowskiBydgoszcz101010030
 Mirosław UrbańskiPłock101010030
 Jacek TucholskiKołobrzeg101010030
 Wojciech TucholskiKołobrzeg101010030
 Mateusz SząszorKosmopell Arkadia Tczew2460030
 Grzegorz NowakNosan II Kielce101010030
 Józef KwitBilard Team Maria Wałbrzych0624030
 Krzysztof KurlendaElida Białystok101010030
 Rafał KowalikBiałystok101010030
 Dariusz FrąszczakOselsko101010030
 Bartosz CzapskiJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz101010030
99Wiktor Zielińskiinmarketing Hades Poznań13016029
 Adam WilkFrame III Łódź2180029
 Andrzej PakułaPrzyprawy Świata - Green Club Gdańsk6194029
 Robert KłosToruń0623029
103Adam PałczyńskiNosan III Kielce1864028
 Szymon MirońMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka8146028
 Tomasz KoziełFrame II Łódź12610028
 Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa6814028
 Arkadiusz GiernalczykOstrów Wlkp.0622028
 Łukasz DrożdżSKB Mrągowo1666028
109Monika ZąbekBaribal Zagłębie Lubin01314027
 Michał PopławskiSeven Kętrzyn8613027
111Norbert ŻelaskoPrzyprawy Świata - Green Club Gdańsk13130026
 Michał MudaMasters eDom Lublin13013026
 Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj16010026
 Jakub DobrowolskiReslogistic Trójkąt Rzeszów01610026
115Bogna ŚwitałaGreen Club III Gdańsk6136025
 Sebastian RyłkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka6136025
117Kacper StorczykUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki8160024
 Kacper KonkelArkadia II Tczew8160024
 Mateusz CholewińskiAkademia Bilardowa III Rokietnica12012024
 Weronika BrzezińskaGreen Club III Gdańsk1266024
 Michał BilskiFrame II Łódź12012024
122Gabriela SiemieniecNosan III Kielce6610022
 Dawid JędrzejczakGreen Club Gdańsk0022022
 Marcus ChamatSzwecja0220022
 Szymon BłażejTCF HUB go77.pl Kraków0166022
126Marcin WaliszewskiFrame Łódź8013021
 Piotr ŚwiatowyJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz1308021
 Paweł Seremak147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1380021
 Jerzy RegieliBilardo.pl Dekada Sosnowiec1308021
 Tomasz MalinowskiFrame Łódź8013021
 Adrian KozakowskiUKS Snikers Rękoraj8013021
 Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj2100021
 Paweł KaczmarekM13 Soffia Warszawa1380021
134Rafał WróblewskiKS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom01010020
 Adam ŚcigaNosan III Kielce01010020
 Ryszard SzerechanJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz01010020
 Michał SzczakułaBila Tarnów01010020
 Dawid SobiechBilardo.pl Dekada Sosnowiec0812020
 Marcin Smolichinmarketing Hades Poznań01010020
 Bartłomiej PondoTCF HUB go77.pl Kraków01010020
 Michał MalczewskiBilard Team Maria Wałbrzych884020
 Sebastian HołówkoReslogistic Trójkąt Rzeszów01010020
 Jerzy GonetÓsemka Rzeszów01010020
 Radosław GizińskiJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz01010020
 Ireneusz CiochJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz01010020
 Piotr BujnyTranscare Trójkąt Rzeszów01010020
 Tomasz BłażejTCF HUB go77.pl Kraków01010020
148David ZalmanCzech Republic0190019
 Tomasz KrysztofikM13 Soffia Warszawa1306019
 Mickey KrauseDania000019
 Krystian KosikSeven Kętrzyn0190019
152Oliwia ZalewskaAkademia Bilardowa II Rokietnica0016016
 Krzysztof WaszakTakeAway Dzik Bydgoszcz664016
 Peter UrbanCzech Republic0160016
 Krzysztof SzczepańskiArkadia II Tczew1600016
 Antoni  StępieńUKS Snikers Rękoraj6010016
 Jaroslav PolachSłowacja0160016
 Konrad PiekarskiMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka0016016
 Vitalii PatsuraReslogistic Trójkąt Rzeszów0160016
 Ladislav HajsmanCzechy0160016
 Vincent GomezAustria0160016
 Ciprian GindacRumunia0160016
 Karol CzochSpider Wrocław0016016
 Piotr CepilAkademia TCF HUB Kraków0160016
165Paweł ZabłockiUKS Dragon Janowiec Wielkopolski0104014
 Julia TarkaAkademia Bilardowa III Rokietnica608014
 Jan GrzelakFrame II Łódź608014
168Jeppe ThydeDania0130013
 Mikołaj StęsikAkademia Bilardowa II Rokietnica0013013
 Pavel SoltysSlovakia0130013
 Daria Siranchukinmarketing Hades Poznań0013013
 Wojciech RutkowskiŁódź0013013
 Katerina PolovinchukUkraine0130013
 Kinga PietrzakAkademia Bilardowa II Rokietnica0013013
 Krystian NiebieszczańskiReslogistic Trójkąt Rzeszów0130013
 Milan MrvaSlovakia0130013
 Jakub KoniarSlovakia0130013
 Daniel KomanKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze0013013
 Kamil KapołkaBytom0013013
 Renald JagielskiŁowicz0013013
 Łukasz GóreckiDekada Sosnowiec1300013
 Michal FrankSlovakia0130013
183Jerzy WasilewskiWęgorzewo660012
 Dominik RegieliFair Play II Jaworzno606012
 Jacek PietrzykUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki804012
 Przemysław PawłowskiFundacja Trefl Sopot660012
 Łukasz KowalskiFrame II Łódź804012
 Jędrzej BartkowiakZakręcona Bila II Poznań804012
 Amin AlmalladGreen Club Gdańsk0012012
190Jakub TyburskiBSB Maximus II Bydgoszcz1000010
 Rafał ŚliżBiałystok1000010
 Artur StrękowskiElida Białystok1000010
 Michał RyczkoLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki0100010
 Wojciech MakarewiczJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz1000010
 Michał KryńskiMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka1000010
 Piotr KleinschmidtFrame II Łódź604010
 Izabella JońskaNosan III Kielce604010
 Tomasz GutowskiWysokie Mazowieckie0010010
 Paweł  ChołodowskiBilard Team Maria Wałbrzych604010
 Bartłomiej BrzozowskiMasters eDom Lublin604010
 Tomasz BogdanowiczElida Białystok1000010
 Michał BaskaKmicic Starogard Gdański064010
 Łukasz BanasikIdoślubu TVsports.pl Kielce1000010
204Piotr ŻejmoOlsztyn80008
 Kacper WiniarskiSeven Kętrzyn08008
 Jan WierzchowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec80008
 Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo08008
 Przemysław ŚpiewakFrame Łódź80008
 Daniel SzymczakTrytago Łódź80008
 Maciej SzybistAkademia TCF HUB Kraków08008
 Mats SchjetneNorway08008
 Yoan SalambashevBułgaria80008
 Maciej RaniszewskiGreen Club IV Gdańsk80008
 Krystian PiekarskiMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka08008
 Martin OrinakSlovakia08008
 Maciej OciepkaKarambol KICK Chorzów80008
 Sebastian KulejChorzów80008
 Leon KukuśMUKS IKS Tarnów80008
 Łukasz KorsakGreen Club IV Gdańsk80008
 Hubert KaczmarekM13 Soffia Warszawa80008
 Krzysztof JagiełłoAkademia TCF HUB Kraków08008
 Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka08008
 Maciej BiałousMetal Fach LP II Sokółka08008
 Cezary AntczakArkadia II Tczew08008
225Paweł ZalewskiGreen Club V Gdańsk00606
 Mariusz ZakrzewskiMasters eDom Lublin00606
 Roman WasilewskiMontownia Rozrywki Warszawa00606
 Mateusz TomiczekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze00606
 Ireneusz SzczepanekPrzyprawy Świata - Green Club Gdańsk60006
 Bartosz SadochArkadia III Tczew60006
 Paulina  RutkowskaArkadia III Tczew60006
 Antonio QuartaNosan III Kielce06006
 Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica00606
 Mateusz PodlewskiArkadia II Tczew60006
 Marcel NieśmiałekUKS Snikers Rękoraj60006
 Łukasz NiemczykSeven Kętrzyn06006
 Patryk NeubauerRumia60006
 Tomasz MłodzińskiPrzyprawy Świata - Green Club Gdańsk60006
 Jan MiernowskiMasters eDom Lublin00606
 Artur MichalikDekada Sosnowiec60006
 Karol MazurekReslogistic Trójkąt Rzeszów06006
 Izabela ŁąckaFair Play Jaworzno06006
 Igor LulińskiJupiterCarbon BSB Maximus Bydgoszcz00606
 Jakub KucharskiBilard Team Maria Wałbrzych00606
 Adrian KaletaUKS Snikers Rękoraj60006
 Dylan JomaaFrame Łódź60006
 Wojciech GrochSeven Kętrzyn06006
 Krzysztof GardjasFrame Łódź00606
 Artur CzarnowskiŁódź00606
 Karina CuperGreen Club III Gdańsk60006
 Hubert ChmielFrame II Łódź00606
 Grzegorz CebulaDekada Sosnowiec60006
 Mariusz BorkowskiSKB Mrągowo06006
 Ewa BąkMUKS IKS Tarnów06006
 Aleksander BalcerDekada Sosnowiec60006
 Sandra AftkaArkadia III Tczew60006
257Jakub WojciechowskiUKS Bila Piechcin00404
 Piotr TomiczekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze00404
 Marcin SzczukowskiTakeAway Dzik Bydgoszcz00404
 Grzegorz KowalczykKatowice00404
 Tomasz JaksGreen Club III Gdańsk00404

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System