Strona główna » Ranking Polski - sezon 2021
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Ranking Polski - sezon 2021

 ZawodnikKlub / Miasto1.
10
2.
9
3.
8
4.
PO-9
5.
8
6.
10
Suma
1Radosław BabicaAkademia Bilardowa Rokietnica40-----40
2Dominik ZającMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka32-----32
3Konrad JuszczyszynBaribal Zagłębie Lubin25-----25
 Wojciech SroczyńskiKlub Sportowy Magnum Warszawa25-----25
5Karol SkowerskiNosan Kielce22-----22
 Daniel MaciołBilardo.pl Dekada Sosnowiec22-----22
 Mieszko FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin22-----22
 Tomasz BąkMUKS IKS Tarnów22-----22
9Wojciech SzewczykBilardo.pl Dekada Sosnowiec19-----19
 Michał MuklewiczGreen Club Gdańsk19-----19
 Szymon KuralTCF HUB go77.pl Kraków19-----19
 Oskar JamorskiFair Play Jaworzno19-----19
 Norbert ŻelaskoGreen Club IV Gdańsk19-----19
 Dawid TonojanSeven Kętrzyn19-----19
 Andrzej GuzanowskiFrame II Łódź19-----19
 Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica19-----19
17Mateusz ŚniegockiZakręcona Bila Poznań16-----16
 Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki16-----16
 Sebastian BatkowskiNosan Kielce16-----16
 Kamil SząszorKosmopell Arkadia Tczew16-----16
 Bartosz RozwadowskiNosan TVsports Kielce16-----16
 Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów16-----16
 Patryk StatkiewiczGreen Club IV Gdańsk16-----16
 Kamil SpichaGreen Club Gdańsk16-----16
 Brajan Sawicki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa16-----16
 Krystian PiekarskiMetal Fach LP II Sokółka16-----16
 Hubert ŁopotkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka16-----16
 Tomasz KrysztofikWSB M13 Warszawa16-----16
 Łukasz KorsakGreen Club III Gdańsk16-----16
 Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa16-----16
 Krzysztof GardjasFrame II Łódź16-----16
 Paweł BłachowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec16-----16
33Dominik JastrząbFair Play Jaworzno13-----13
 Grzegorz LasotaMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka13-----13
 Mateusz SząszorKosmopell Arkadia Tczew13-----13
 Jakub KowalczykWSB M13 Warszawa13-----13
 Kacper KonkelKosmopell Arkadia Tczew13-----13
 Dawid JędrzejczakGreen Club Gdańsk13-----13
 Wojciech GoskMUKS IKS Tarnów13-----13
 Michał CzarneckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki13-----13
 Sambor StachowiakFair Play Jaworzno13-----13
 Jan NiewęgłowskiNosan TVsports Kielce13-----13
 Izabela ŁąckaFair Play Jaworzno13-----13
 Igor LulińskiTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz13-----13
 Piotr LikowskiZakręcona Bila Poznań13-----13
 Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin13-----13
 Jakub BottcherArkadia II Tczew13-----13
 Michał BerkecZakręcona Bila Poznań13-----13
 Adam WilkFrame III Łódź13-----13
 Piotr TwerdykFair Play Jaworzno13-----13
 Piotr ŚwiatowyTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz13-----13
 Adam SwadźbaMUKS IKS Tarnów13-----13
 Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica13-----13
 Sebastian RyłkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka13-----13
 Jerzy RegieliBilardo.pl Dekada Sosnowiec13-----13
 Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica13-----13
 Bartłomiej PondoTCF HUB go77.pl Kraków13-----13
 Andrzej PakułaGreen Club IV Gdańsk13-----13
 Yahor MikheyenkaZakręcona Bila Poznań13-----13
 Patryk JełowickiGreen Club III Gdańsk13-----13
 Sebastian HołówkoTranscare Trójkąt Rzeszów13-----13
 Piotr BujnyReslogistic Trójkąt Rzeszów13-----13
 Dawid BorkowskiBSB Maximus II Bydgoszcz13-----13
 Cezary AntczakKosmopell Arkadia Tczew13-----13
65Tomasz KapłanNosan Kielce8-----8
 Sławomir NowakMontownia Rozrywki Warszawa8-----8
 Michał TurkowskiNosan Kielce8-----8
 Jeremi NowakNosan TVsports Kielce8-----8
 Rafał WolskiBaribal Zagłębie Lubin8-----8
 Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP II Sokółka8-----8
 Michał UrbańskiFrame Łódź8-----8
 Maciej TrudnowskiOlsztyn8-----8
 Józef KwitBilard Team Maria Wałbrzych8-----8
 Marcel FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin8-----8
 Szymon DudaZakręcona Bila Poznań8-----8
 Szymon BruśnickiNosan TVsports Kielce8-----8
 Paweł BoguszewskiGreen Club Gdańsk8-----8
 Marcin ChmielGreen Club II Gdańsk8-----8
 Kamil ZiębaFrame Łódź8-----8
 Jakub TyburskiBSB Maximus II Bydgoszcz8-----8
 Piotr ŚwitałaBSB Maximus II Bydgoszcz8-----8
 Daniel SzymczakTrytago Łódź8-----8
 Łukasz SzczygiełFrame III Łódź8-----8
 Marcin SzczególskiBydgoszcz8-----8
 Dawid SobiechBilardo.pl Dekada Sosnowiec8-----8
 Michał SamulakFrame Łódź8-----8
 Tomasz SadlikTranscare Trójkąt Rzeszów8-----8
 Dominik RegieliFair Play Jaworzno8-----8
 Piotr PolisFrame Łódź8-----8
 Bartosz KrólMUKS IKS Tarnów8-----8
 Adrian KozakowskiUKS Snikers Rękoraj8-----8
 Robert KłosToruń8-----8
 Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj8-----8
 Piotr KleinschmidtFrame II Łódź8-----8
 Wojciech GłąbFair Play Jaworzno8-----8
 Łukasz FałdowskiBillboard Warszawa8-----8
97Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka6-----6
 Bogna ŚwitałaBSB Maximus II Bydgoszcz6-----6
 Konrad PiekarskiMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka6-----6
 Dawid BrzezińskiGreen Club II Gdańsk6-----6
 Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj6-----6
 Maciej ŻycińskiNosan TVsports Kielce6-----6
 Dominik WojciechowskiBOSiR Bila Piechcin6-----6
 Gabriela SiemieniecNosan III Kielce6-----6
 Michał PukZakręcona Bila II Poznań6-----6
 Karol PahulakElida Białystok6-----6
 Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj6-----6
 Jan GrzelakFrame Łódź6-----6
 Łukasz DrożdżSKB Mrągowo6-----6
 Oskar WidachaFair Play Jaworzno6-----6
 Bartłomiej WiatrowskiBydgoszcz6-----6
 Marta WawrzynPruszków6-----6
 Krzysztof WaszakBydgoszcz6-----6
 Marcin WaliszewskiFrame Łódź6-----6
 Mateusz TomiczekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze6-----6
 Antoni  StępieńUKS Snikers Rękoraj6-----6
 Kamil PodębskiFrame Łódź6-----6
 Jakub MichałekBSB Maximus II Bydgoszcz6-----6
 Łukasz KowalskiFrame Łódź6-----6
 Piotr KluszczyńskiBydgoszcz6-----6
 Kamil KapołkaBytom6-----6
 Paweł KaliszBydgoszcz6-----6
 Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań6-----6
 Jacek JaniszewskiFrame III Łódź6-----6
 Żaneta FoniokMontownia Rozrywki Warszawa6-----6
 Filip BiesekTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz6-----6
 Andrzej BarskiAkademia Bilardowa Rokietnica6-----6

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System