Strona główna » Ranking Polski - sezon 2021
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Ranking Polski - sezon 2021

 ZawodnikKlub / Miasto1.
10
2.
9
3.
8
4.
PO-9
5.
8
6.
10
Suma-MP
8
MP
10
MP
9
Pkt.
1Wojciech SzewczykBilardo.pl Dekada Sosnowiec19402519401916219---143
2Radosław BabicaAkademia Bilardowa Rokietnica40222519321915719---138
3Dominik ZającMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka32191925164015116---135
4Mateusz ŚniegockiZakręcona Bila Poznań161604019321230---123
5Szymon KuralTCF HUB go77.pl Kraków19252222252513819---119
6Tomasz KapłanNosan Kielce819323219161268---118
7Karol SkowerskiNosan Kielce22164016191612916---113
8Daniel MaciołBilardo.pl Dekada Sosnowiec222219190221040---104
 Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki16191919222512016---104
 Sebastian BatkowskiNosan Kielce16132219252211713---104
11Bartosz RozwadowskiNosan TVsports Kielce163216161681048---96
12Oskar JamorskiFair Play Jaworzno19131622191910813---95
13Michał MuklewiczGreen Club Gdańsk19161322132210513---92
 Dominik JastrząbFair Play Jaworzno13221919161610513---92
15Paweł BłachowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec16138162216918---83
 Tomasz BąkMUKS IKS Tarnów22161616136896---83
 Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów1613131322199613---83
 Dawid TonojanSeven Kętrzyn19191681613918---83
 Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica19138161916918---83
20Michał TurkowskiNosan Kielce8016251616810---81
 Kamil SząszorKosmopell Arkadia Tczew1602281916810---81
22Kamil SpichaGreen Club Gdańsk1616161616139313---80
23Michał UrbańskiFrame Łódź81313191616858---77
 Sambor StachowiakFair Play Jaworzno1316191313169013---77
25Andrzej GuzanowskiFrame II Łódź1980131619750---75
 Marcel FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin8190131619750---75
27Wojciech GoskMUKS IKS Tarnów13131661319806---74
28Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica1313198198808---72
29Mikołaj ZąbeckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki0221601616700---70
30Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin1313022138690---69
31Jakub KowalczykWSB M13 Warszawa13161301313680---68
32Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka881682213758---67
 Patryk StatkiewiczGreen Club IV Gdańsk1619001616670---67
34Grzegorz LasotaMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka138881916728---64
35Yahor MikheyenkaZakręcona Bila Poznań1316081313630---63
36Piotr PolisFrame Łódź81901688590---59
37Piotr TwerdykFair Play Jaworzno138013138550---55
 Maciej TrudnowskiOlsztyn813130138550---55
 Patryk JełowickiGreen Club III Gdańsk138801313550---55
40Michał BerkecZakręcona Bila Poznań131600619540---54
41Jan NiewęgłowskiNosan TVsports Kielce13022880510---51
 Mateusz SząszorKosmopell Arkadia Tczew130166160510---51
 Andrzej PakułaGreen Club IV Gdańsk130191360510---51
 Michał PukZakręcona Bila II Poznań68166813576---51
45Wojciech SroczyńskiKlub Sportowy Magnum Warszawa25250000500---50
 Kacper KonkelKosmopell Arkadia Tczew131301680500---50
47Norbert ŻelaskoGreen Club IV Gdańsk19880130480---48
 Tomasz KrysztofikWSB M13 Warszawa161300136480---48
 Dzymitry HrybSpider Wrocław0881688480---48
 Szymon BruśnickiNosan TVsports Kielce8616888546---48
 Paweł BoguszewskiGreen Club Gdańsk8888168568---48
52Filip BiesekTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz6168088460---46
 Dawid BorkowskiBSB Maximus II Bydgoszcz13136680460---46
54Hubert ŁopotkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka161600013450---45
 Szymon DudaZakręcona Bila Poznań8138886516---45
56Konrad JuszczyszynBaribal Zagłębie Lubin25190000440---44
57Maciej ŻycińskiNosan TVsports Kielce61680130430---43
 Piotr ŚwiatowyTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz13616008430---43
 Jeremi NowakNosan TVsports Kielce8613880430---43
60Wojciech GłąbFair Play Jaworzno81300138420---42
 Cezary AntczakKosmopell Arkadia Tczew13813800420---42
62Jakub BottcherArkadia II Tczew1360886410---41
63Dominik WojciechowskiBOSiR Bila Piechcin6660813390---39
64Arkadiusz GiernalczykOstrów Wlkp.00166016380---38
65Bartosz KrólMUKS IKS Tarnów81613000370---37
 Adam WilkFrame III Łódź1380880370---37
 Łukasz SzczygiełFrame III Łódź8008138370---37
68Marcin SzczególskiBydgoszcz868686426---36
 Marcin ChmielGreen Club II Gdańsk886680360---36
70Dawid JędrzejczakGreen Club Gdańsk13000022350---35
 Dawid SobiechBilardo.pl Dekada Sosnowiec8130806350---35
72Igor LulińskiTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz13138000340---34
 Dawid JędrzejczakFrame Łódź01313080340---34
 Piotr ŚwitałaBSB Maximus II Bydgoszcz806668340---34
 Dawid BrzezińskiGreen Club II Gdańsk680866340---34
76Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1680008320---32
 Wojciech ChęcińskiFrame Łódź06001313320---32
 Krzysztof MajkowskiHulakula Warszawa008888320---32
79Piotr LikowskiZakręcona Bila Poznań1360066310---31
 Bogna ŚwitałaBSB Maximus II Bydgoszcz6061360310---31
81Bartłomiej WiatrowskiBydgoszcz6168000300---30
 Józef KwitBilard Team Maria Wałbrzych8600016300---30
 Łukasz KorsakGreen Club III Gdańsk1660080300---30
 Bartłomiej CzaplaFalquon Hades Poznań0006816300---30
 Łukasz DrożdżSKB Mrągowo688080300---30
86Michał WiechNosan II Kielce01601300290---29
 Bartłomiej PondoTCF HUB go77.pl Kraków13160000290---29
 Krystian PiekarskiMetal Fach LP II Sokółka16130000290---29
 Adam SwadźbaMUKS IKS Tarnów1380800290---29
90Piotr OstrowskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki0019008270---27
91Jerzy RegieliBilardo.pl Dekada Sosnowiec13130000260---26
 Piotr BujnyReslogistic Trójkąt Rzeszów13130000260---26
 Krzysztof WaszakBydgoszcz686600260---26
 Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj680660260---26
95Brajan Sawicki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa1680000240---24
 Krzysztof GardjasFrame II Łódź1680000240---24
 Gabriela SiemieniecNosan III Kielce660066240---24
98Mieszko FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin2200000220---22
 Konrad GdaniecMarine Ship Service Green Club Gdańsk0000166220---22
 Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj860080220---22
101Tomasz SadlikTranscare Trójkąt Rzeszów8130000210---21
 Sebastian RyłkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka1380000210---21
 Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica1380000210---21
 Jakub ChrobotNosan II Kielce0801300210---21
105Karol PahulakElida Białystok660008200---20
 Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka600680200---20
 Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj680006200---20
 Łukasz FałdowskiBillboard Warszawa860006200---20
109David ZalmanCzech Republic0001900190---19
 Monika ZąbekBaribal Zagłębie Lubin0001306190---19
 Izabela ŁąckaFair Play Jaworzno1300600190---19
112Grzegorz TaborZakręcona Bila II Poznań006660180---18
 Tomasz KoziełFrame III Łódź000666180---18
 Kamil KapołkaBytom666000180---18
 Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań666000180---18
116Peter UrbanCzech Republic0001600160---16
 Krzysztof SzczepańskiArkadia II Tczew0000160160---16
 Vitalii PatsuraReslogistic Trójkąt Rzeszów0001600160---16
 Artur MichalikDekada Sosnowiec0016000160---16
 Ladislav HajsmanCzechy0001600160---16
 Vincent GomezAustria0001600160---16
 Ciprian GindacRumunia0001600160---16
 Damian EjmontSKB Mrągowo0016000160---16
 Karol CzochSpider Wrocław0000016160---16
 Piotr CepilAkademia TCF HUB Kraków0001600160---16
 Szymon BłażejTCF HUB go77.pl Kraków0001600160---16
 Damian AdamusPlaza Restaurant & Bowling Opole0000160160---16
128Julia TarkaAkademia Bilardowa III Rokietnica000068140---14
 Adrian KozakowskiUKS Snikers Rękoraj860000140---14
 Jakub HajdukNosan III Kielce080600140---14
 Michał BilskiFrame III Łódź000068140---14
132Pavel SoltysSlovakia0001300130---13
 Katerina PolovinchukUkraine0001300130---13
 Krystian NiebieszczańskiTranscare Trójkąt Rzeszów0001300130---13
 Milan MrvaSlovakia0001300130---13
 Jakub KoniarSlovakia0001300130---13
 Sebastian HołówkoTranscare Trójkąt Rzeszów1300000130---13
 Mariusz HabermanSKB Mrągowo0013000130---13
 Michal FrankSlovakia0001300130---13
 Michał CzarneckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki1300000130---13
141Oskar WidachaFair Play Jaworzno660000120---12
 Antoni  StępieńUKS Snikers Rękoraj600006120---12
 Adam PałczyńskiNosan III Kielce060600120---12
 Piotr KluszczyńskiBydgoszcz660000120---12
 Paweł KaliszBydgoszcz660000120---12
 Mateusz CholewińskiAkademia Bilardowa III Rokietnica000066120---12
 Weronika BrzezińskaGreen Club II Gdańsk000066120---12
 Ewa BąkMUKS IKS Tarnów060600120---12
149Jan GrzelakFrame Łódź600004100---10
150Sławomir NowakMontownia Rozrywki Warszawa80000080---8
 Rafał WolskiBaribal Zagłębie Lubin80000080---8
 Tomasz MalinowskiFrame II Łódź08000080---8
 Piotr ŻejmoOlsztyn00008080---8
 Kamil ZiębaFrame Łódź80000080---8
 Mateusz ZdziechFrame II Łódź00000880---8
 Jan WierzchowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec00800080---8
 Jakub TyburskiBSB Maximus II Bydgoszcz80000080---8
 Daniel SzymczakTrytago Łódź80000080---8
 Maciej SzybistAkademia TCF HUB Kraków00080080---8
 Patrycja SiemieniecNosan III Kielce08000080---8
 Michał SamulakFrame Łódź80000080---8
 Dominik RegieliFair Play Jaworzno80000080---8
 Maciej RaniszewskiGreen Club III Gdańsk00008080---8
 Michał PopławskiSeven Kętrzyn00800080---8
 Martin OrinakSlovakia00080080---8
 Łukasz NiemczykSeven Kętrzyn00800080---8
 Agnieszka ŁachaczZakręcona Bila Poznań00800080---8
 Robert KłosToruń80000080---8
 Piotr KleinschmidtFrame II Łódź80000080---8
 Krzysztof JagiełłoAkademia TCF HUB Kraków00080080---8
 Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka00080080---8
 Mariusz BorkowskiSKB Mrągowo00800080---8
 Maciej BiałousMetal Fach LP II Sokółka00080080---8
 Aleksander BalcerDekada Sosnowiec00800080---8
175Igor ZiewiecSKB Mrągowo00600060---6
 Alan WszędybyłNosan III Kielce06000060---6
 Kacper WiniarskiSeven Kętrzyn00600060---6
 Karol WielgoszSKB Mrągowo00600060---6
 Marta WawrzynPruszków60000060---6
 Jerzy WasilewskiWęgorzewo00006060---6
 Marcin WaliszewskiFrame Łódź60000060---6
 Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo00600060---6
 Mateusz TomiczekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze60000060---6
 Adam ŚcigaNosan III Kielce06000060---6
 Ireneusz SzczepanekGreen Club IV Gdańsk00006060---6
 Maciej SłowikNosan II Kielce00060060---6
 Bartosz SadochArkadia III Tczew00006060---6
 Paulina  RutkowskaArkadia II Tczew00006060---6
 Antonio QuartaNosan III Kielce00060060---6
 Mateusz PodlewskiArkadia II Tczew00006060---6
 Kamil PodębskiFrame Łódź60000060---6
 Daniel PiotrowskiCiasne00000660---6
 Konrad PiekarskiMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka60000060---6
 Przemysław PawłowskiFundacja Trefl Sopot00006060---6
 Grzegorz NowakNosan II Kielce06000060---6
 Patryk NeubauerRumia00006060---6
 Tomasz MłodzińskiGreen Club IV Gdańsk00006060---6
 Jakub MichałekBSB Maximus II Bydgoszcz60000060---6
 Karol MazurekTranscare Trójkąt Rzeszów00060060---6
 Piotr KucharskiNosan II Kielce06000060---6
 Łukasz KowalskiFrame Łódź60000060---6
 Izabella JońskaNosan III Kielce06000060---6
 Jacek JaniszewskiFrame III Łódź60000060---6
 Wojciech GrochSeven Kętrzyn00600060---6
 Żaneta FoniokMontownia Rozrywki Warszawa60000060---6
 Artur CzarnowskiŁódź00000660---6
 Karina CuperGreen Club II Gdańsk00006060---6
 Hubert ChmielFrame II Łódź00000660---6
 Andrzej BarskiAkademia Bilardowa II Rokietnica60000060---6
 Amid AlmalladGdańsk00000660---6
 Sandra AftkaArkadia II Tczew00006060---6

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System