Strona główna » Ranking Polski (kroczący)
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Ranking Polski (kroczący)

Poz.ZawodnikKlub / Miasto8-bil9-bil10-bil-Suma
1Wojciech SzewczykBilardo.pl Dekada Sosnowiec841028119248
2Mieszko FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin6962720203
 Radosław BabicaAkademia Bilardowa Rokietnica60728716203
4Tomasz KapłanNosan Kielce8349728196
5Daniel MaciołBilardo.pl Dekada Sosnowiec5741810179
6Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki66656016175
7Konrad JuszczyszynBaribal Zagłębie Lubin55706119167
8Szymon KuralTCF HUB go77.pl Kraków54606616164
9Mikołaj ZąbeckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki5560410156
10Bartosz RozwadowskiNosan Kielce51645416153
11Dominik JastrząbFair Play Jaworzno5858290145
 Sebastian BatkowskiNosan Kielce5854330145
13Kamil SząszorKosmopell Arkadia Tczew5733540144
14Oskar JamorskiFair Play Jaworzno48574913141
15Karol SkowerskiNosan Kielce72413816135
 Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów48514913135
17Dominik ZającMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka3349510133
18Wojciech GoskMUKS IKS Tarnów51454513128
19Grzegorz LasotaMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka3749488126
20Kamil SpichaGreen Club Gdańsk3746488123
 Piotr OstrowskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki6325350123
22Sambor StachowiakFair Play Jaworzno3648436121
23Mateusz SząszorKosmopell Arkadia Tczew4822480118
 Jakub KowalczykWSB M13 Warszawa4638406118
25Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica4135498117
26Jeremi NowakNosan TVsports Kielce3841386111
27Mateusz ŚniegockiZakręcona Bila Poznań5916320107
28Michał TurkowskiNosan Kielce3830350103
29Michał MuklewiczGreen Club Gdańsk333519087
30Piotr LikowskiZakręcona Bila Poznań462613085
31Marcel FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin323524883
32Andrzej GuzanowskiFrame II Łódź242438878
33Norbert ŻelaskoGreen Club IV Gdańsk32835075
34Kacper KonkelKosmopell Arkadia Tczew242632874
35Tomasz MalinowskiFrame II Łódź352414073
36Szymon DudaZakręcona Bila Poznań222624072
37Sławomir NowakMontownia Rozrywki Warszawa161930065
38Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa242424864
39Michał UrbańskiFrame Łódź292616863
40Patryk StatkiewiczGreen Club IV Gdańsk162716059
 Tomasz BąkMUKS IKS Tarnów132422059
42Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin142129658
 Michał BerkecZakręcona Bila Poznań162913058
44Dawid JędrzejczakGreen Club Gdańsk241913056
45Dawid TonojanSeven Kętrzyn03619055
 Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica212113055
47Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP II Sokółka82124053
 Rafał WolskiBaribal Zagłębie Lubin171422053
 Maciej TrudnowskiOlsztyn242116853
 Paweł BoguszewskiGreen Club Gdańsk192416653
51Szymon BruśnickiNosan TVsports Kielce142221651
52Wojciech SroczyńskiKlub Sportowy Magnum Warszawa02525050
 Jan NiewęgłowskiNosan TVsports Kielce81329050
54Jakub BottcherArkadia II Tczew121229647
55Tomasz KrysztofikWSB M13 Warszawa161316045
56Józef KwitBilard Team Maria Wałbrzych122216644
57Adam WilkFrame III Łódź8827043
 Krystian PiekarskiMetal Fach LP II Sokółka01330043
 Marcin ChmielGreen Club II Gdańsk131416043
 Dawid BrzezińskiGreen Club II Gdańsk211612643
61Igor LulińskiTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz161313042
 Patryk JełowickiGreen Club III Gdańsk13821042
63Piotr PolisFrame Łódź14198041
 Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj21146041
65Dawid BorkowskiBSB Maximus II Bydgoszcz131313039
66Łukasz KorsakGreen Club III Gdańsk16616038
67Yahor MikheyenkaZakręcona Bila Poznań81613037
 Izabela ŁąckaFair Play Jaworzno81613037
69Jerzy RegieliBilardo.pl Dekada Sosnowiec81313034
 Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj12166034
71Michał StojałowskiKosmopell Arkadia Tczew2480032
 Karol PahulakElida Białystok141212632
 Hubert ŁopotkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka01616032
74Maciej ŻycińskiNosan TVsports Kielce8166030
 Brajan Sawicki147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa6816030
 Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka1686030
 Łukasz DrożdżSKB Mrągowo8814030
78Bartłomiej PondoTCF HUB go77.pl Kraków01613029
 Krzysztof MajkowskiHulakula Warszawa2108029
 Paweł BłachowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec01316029
81Michał PukZakręcona Bila II Poznań01414028
82Piotr ŚwiatowyTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz8613027
 Dawid SobiechBilardo.pl Dekada Sosnowiec6138027
 Michał RyczkoLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki1908027
 Wojciech GłąbFair Play Jaworzno0198027
 Cezary AntczakKosmopell Arkadia Tczew6813027
87Andrzej PakułaGreen Club IV Gdańsk13013026
 Grzegorz NowakNosan II Kielce6146026
 Wojciech ChęcińskiFrame Łódź14120026
 Piotr BujnyReslogistic Trójkąt Rzeszów01313026
91Bartosz KrólMUKS IKS Tarnów0168024
 Dzymitry HrybSpider Wrocław0168024
 Krzysztof GardjasFrame II Łódź0816024
 Jakub ChrobotNosan II Kielce8160024
95Michał WiechNosan II Kielce0220022
 Bartłomiej WiatrowskiBydgoszcz0166022
 Jan GrzelakFrame Łódź1606022
 Filip BiesekTBC Investment BSB Maximus Bydgoszcz0166022
99Piotr TwerdykFair Play Jaworzno0813021
 Adam SwadźbaMUKS IKS Tarnów0813021
 Tomasz SadlikTranscare Trójkąt Rzeszów0138021
 Sebastian RyłkoMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka0813021
 Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica0813021
104Dominik WojciechowskiBOSiR Bila Piechcin866020
 Gabriela SiemieniecNosan III Kielce0146020
 Adrian KozakowskiUKS Snikers Rękoraj668020
 Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj668020
108Bogna ŚwitałaBSB Maximus II Bydgoszcz1306019
 Oliver SzolnokiHungary0190019
 Konrad PiekarskiMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka1306019
 Balazs  KolesSlovakia0190019
 Szymon BłażejTCF HUB go77.pl Kraków1360019
113Oskar WidachaFair Play Jaworzno0126018
 Wojciech GrochSeven Kętrzyn1206018
 Ewa BąkMUKS IKS Tarnów666018
116Calvin WashburnCzechy0160016
 Grzegorz TaborZakręcona Bila II Poznań0016016
 Ladislav HajsmanCzechy0160016
 Damian EjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0016016
 Tomasz DeszczyńskiEighty Nine Warszawa880016
 Krystian ĆwikłaHades Poznań1600016
122Igor ZiewiecSKB Mrągowo806014
 Krzysztof WaszakBydgoszcz086014
 Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo608014
 Piotr ŚwitałaBSB Maximus II Bydgoszcz608014
 Marcin SzczególskiBydgoszcz068014
 Patrycja SiemieniecNosan III Kielce0140014
 Dominik RegieliFair Play Jaworzno608014
 Michał PopławaskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn806014
 Tomasz KullikSKB Mrągowo608014
 Piotr KleinschmidtFrame II Łódź608014
 Izabella JońskaNosan III Kielce0140014
 Jakub HajdukNosan III Kielce0140014
 Łukasz FałdowskiBillboard Warszawa068014
 Mariusz BorkowskiSKB Mrągowo608014
 Damian AdamusPlaza Restaurant & Bowling Opole1400014
137David ZalmanCzech Republic0130013
 Peter UrbanCzech Republic0130013
 Maciej SłowikNosan II Kielce0130013
 Vadim PapiżSKB Mrągowo0013013
 Adam PalczyńskiUKS Kostomłoty0130013
 Filip LebduskaCzech Republic0130013
 Dawid JędrzejczakFrame Łódź0130013
 Sebastian HołówkoTranscare Trójkąt Rzeszów0013013
 Michał CzarneckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki0013013
146Kacper WiniarskiSeven Kętrzyn606012
 Tomasz KoziełFrame III Łódź1200012
 Piotr KluszczyńskiBydgoszcz066012
 Kamil KapołkaBytom066012
 Paweł KaliszBydgoszcz066012
 Mateusz JukiewiczZakręcona Bila II Poznań066012
 Marek GojłoSeven Kętrzyn606012
153Kamil ZiębaFrame Łódź00808
 Mateusz ZdziechFrame II Łódź80008
 Tomasz WendickiGreen Club IV Gdańsk80008
 Matousch VlkCzechy08008
 Jakub TyburskiBSB Maximus II Bydgoszcz00808
 Jacek TucholskiKołobrzeg00808
 Wojciech TucholskiKołobrzeg00808
 Sebastian SzymkowskiEighty Nine Warszawa80008
 Daniel SzymczakTrytago Łódź00808
 Łukasz SzczygiełFrame III Łódź00808
 Vojtech StofkoSlovakia08008
 Michał SamulakFrame Łódź00808
 Antonio QuartaNosan III Kielce08008
 Kinga PietrzakAkademia Bilardowa II Rokietnica80008
 Michał MalczewskiBilard Team Maria Wałbrzych80008
 Roman KonkelPool-Bilard Wejherowo80008
 Robert KłosToruń00808
 Paweł GuzińskiArkadia II Tczew80008
171Alan WszędybyłNosan III Kielce06006
 Marta WawrzynPruszków00606
 Marcin WaliszewskiFrame Łódź00606
 Pavel TuzilCzechy06006
 Lukas TumpachCzechy06006
 Adam  Trhlik---06006
 Mateusz TomiczekKoryta Mięsne - Bistro Bilard Brzeszcze00606
 Adam ŚmiałekArkadia II Tczew60006
 Adam ŚcigaNosan III Kielce06006
 Dariusz SznurkowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn60006
 Krzysztof SzczepańskiArkadia II Tczew60006
 Antoni  StępieńUKS Snikers Rękoraj00606
 Mateusz PodlewskiArkadia II Tczew60006
 Kamil PodębskiFrame Łódź00606
 Lubo PindiakSlovakia06006
 Adam PałczyńskiNosan III Kielce06006
 Jakub MichałekBSB Maximus II Bydgoszcz00606
 Władysław KwaśniewskiSeven Kętrzyn00606
 Piotr KucharskiNosan II Kielce06006
 Robert KrawiecGreen Club II Gdańsk60006
 Jakub KraupeFair Play Jaworzno06006
 Łukasz KowalskiFrame Łódź00606
 Marek KłusowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn00606
 Dylan JomaaFrame Łódź60006
 Jacek JaniszewskiFrame III Łódź00606
 Mateusz GrzebskiUKS Lisewo60006
 Maciej GrygieńćElida Białystok00606
 Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka06006
 Żaneta FoniokMontownia Rozrywki Warszawa00606
 Andrzej BarskiAkademia Bilardowa Rokietnica00606
 Sandra AftkaArkadia II Tczew60006
 Robert AdamskiArkadia II Tczew60006

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System