Strona główna » Ranking Polski - sezon 2019
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Ranking Polski - sezon 2019

 ZawodnikKlub / Miasto1.
8
2.
10
3.
9
4.
10
5.
8
6.
9
Suma
1Tomasz KapłanNosan Kielce40221640--118
2Mieszko FortuńskiERG Bieruń Folie16193225--92
3Sebastian BatkowskiMetal Fach LP Sokółka2540250--90
4Karol SkowerskiNosan Kielce22321916--89
5Michał TurkowskiNosan Kielce22192222--85
6Marek KudlikERG Bieruń Folie16221332--83
 Krystian ĆwikłaHulakula Warszawa32131919--83
8Mikołaj ZąbeckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki22191916--76
 Kamil SząszorEnergyRE Arkadia Tczew16251322--76
10Radosław BabicaAkademia Bilardowa Rokietnica16162219--73
 Dominik ZającMetal Fach LP Sokółka16191919--73
12Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki16131919--67
 Bartosz RozwadowskiNosan Kielce19131619--67
14Jan NiewęgłowskiTVsports.pl Kielce19161613--64
15Konrad JuszczyszynERG Bieruń Folie2216250--63
16Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj1981619--62
 Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica8191619--62
18Tomasz BąkTCF HUB Kraków16131316--58
19Konrad PiekarskiMetal Fach LP Sokółka1902216--57
20Szymon KuralTCF HUB Kraków8191316--56
21Tomasz MalinowskiFrame Łódź1361916--54
22Piotr LikowskiZakręcona Bila Sempire Poznań1913138--53
23Krystian PiekarskiMetal Fach LP Sokółka4161616--52
24Michał StojałowskiEnergyRE Arkadia Tczew881322--51
 Piotr PolisFrame Łódź6131616--51
 Kamil ZiębaFrame II Łódź191688--51
 Patryk PeretTCF HUB Kraków1916016--51
 Piotr KotowskiTCF HUB Kraków1616613--51
29Krzysztof SzczepańskiArkadia II Tczew8161313--50
30Jan WierzchowskiBilardo.pl Dekada Sosnowiec1613019--48
31Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP II Sokółka1381313--47
32Maciej WitkowskiHulakula Warszawa1316160--45
 Mateusz SząszorEnergyRE Arkadia Tczew138816--45
 Kacper KonkelEnergyRE Arkadia Tczew138168--45
35Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica616813--43
 Grzegorz LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn819160--43
 Andrzej BaliśTCF HUB Kraków816613--43
38Arkadiusz GiernalczykOstrów Wlkp.1301316--42
 Mateusz ZdziechFrame Łódź131388--42
 Wiktor FortuńskiERG Bieruń Folie881313--42
41Wojciech SzewczykKonsalnet Europool Warszawa001625--41
42Vitalii PatsuraReslogistic Trójkąt Rzeszów00400--40
43Kamil SpichaGreen Club Gdańsk66168--36
44Wojciech SroczyńskiKonsalnet Europool Warszawa191600--35
 Mikita PaluyanBiałoruś016190--35
 Paweł BoguszewskiGreen Club Gdańsk616130--35
 Szymon BłażejTCF HUB Kraków616130--35
48Wojciech GoskReslogistic Trójkąt Rzeszów68613--33
 Dominik JastrząbFair Play Jaworzno160413--33
50Tomasz KrysztofikMarine Ship Service Green Club Gdańsk130190--32
 Ewa BąkMUKS IKS Tarnów08816--32
 Jacek TucholskiKołobrzeg013613--32
 Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka013136--32
54Dawid GlińskiFrame Łódź08616--30
55Michał MuklewiczMarine Ship Service Green Club Gdańsk130160--29
 Sambor StachowiakFair Play Jaworzno80813--29
57Mateusz ŚniegockiKonsalnet Europool Warszawa81900--27
 Mikołaj ŻelaznyFair Play Jaworzno80613--27
 Michał UrbańskiPERI - Mak Marketing Tomaszów Mazowiecki61308--27
 Łukasz KorsakGreen Club III Gdańsk86130--27
 Jan  GrzelakFrame II Łódź61380--27
62Sebastian HołówkoReslogistic Trójkąt Rzeszów40022--26
 Oliwia CzupryńskaNosan Kielce42200--26
 Artur ZasztowtHulakula Warszawa131300--26
 Krzysztof WodeckiKmicic Starograd Gdański131300--26
 Sebastian Szymkowski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa013130--26
 Jakub KowalczykTCF HUB II Kraków001313--26
68Adam SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki25000--25
 Pijus LabutisLitwa02500--25
70Piotr OstrowskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki16080--24
 Marcin PołećFrame II Łódź16008--24
 Michał CzarneckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki80016--24
73Kamil SuszczyńskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn02200--22
 Ermal DyliAlbania00220--22
 Sebastian ZawadaPapa Gusto Opole8680--22
76Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów81300--21
 Jeremi NowakNosan II Kielce00138--21
 Igor LulińskiBSB Maximus Bydgoszcz81300--21
 Nikita RudenkoHulakula Warszawa08130--21
 Rafał OlbromskiTrytago Łódź81300--21
 Daniel MaciołKonsalnet Europool Warszawa80130--21
 Jakub ChrobotNosan II Kielce00813--21
 Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj00138--21
84Artur Lisowski---40016--20
 Wojciech ChęcińskiPERI - Mak Marketing Tomaszów Mazowiecki8066--20
 Tomasz BłażejHungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź4880--20
 Dawid BrzezińskiGreen Club II Gdańsk0686--20
 Wojciech TucholskiKołobrzeg0866--20
 Tomasz KoziełFrame Łódź0866--20
90Andrzej WinogradowGreen Club Gdańsk60130--19
 Krystian TanasiewiczReslogistic Trójkąt Rzeszów60013--19
92Peter UrbanCzech Republic00160--16
 Robert PasternakIdoslubu.pl Kielce16000--16
 Milan MrvaSlovakia00160--16
 Michał Matuszczyk---00016--16
 Jakub KościelniakFalquon Hades Poznań16000--16
 Jakub KoniarSlovakia00160--16
 Łukasz FałdowskiBillboard Warszawa16000--16
 Michał BerkecZakręcona Bila Sempire Poznań16000--16
 Paweł BalonSosnowiec01600--16
 Przemysław ŚpiewakFrame Łódź31300--16
 Mariusz StefańskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0880--16
 Maciej ŻycińskiTVsports.pl Kielce8800--16
104Andrzej PakułaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn8600--14
 Michał SzczakułaBila Tarnów0860--14
 Monika ZąbekERG Bieruń Folie8600--14
 Piotr KucharskiTVsports.pl Kielce0068--14
 Cezary AntczakArkadia II Tczew8600--14
109Szymon DudaZakręcona Bila Sempire Poznań13000--13
 Tomasz SadlikReslogistic Trójkąt Rzeszów00013--13
 David ZalmanCzech Republic00130--13
 Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo01300--13
 Daniel TodorovBułgaria00130--13
 Vyacheslav SkvortsovUkraina00130--13
 Dymitry SkorochodovUkraina00130--13
 Darina SiranchukUkraina00130--13
 Maxim SienkievicWarszawa00130--13
 Alexey RemezBiałoruś00130--13
 Jakub OuhrabkaCzechy00130--13
 Juho NykanenFinlandia00130--13
 Krystian NiebieszczańskiTCF HUB II Kraków13000--13
 Michał KowalczykTrytago Łódź13000--13
 Jalo KotinurmiFinlandia00130--13
 Valentin KobetsUkraina00130--13
 Nikodem JankowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica13000--13
 Tomasz DeszczyńskiSemafor Warszawa13000--13
 Kamil ChilińskiSKB Mrągowo01300--13
 Michał BlachowskiBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze01300--13
129Andrzej GuzanowskiChorten Elida Białystok6060--12
 Yahor MikheyenkaZakręcona Bila Sempire Poznań4080--12
 Piotr ŚwiatowyBSB Maximus Bydgoszcz6600--12
132Szymon BruśnickiNosan II Kielce0046--10
 Michał Gajewski8 Bila Gdynia6400--10
 Filip ŻukChorten Elida Białystok4600--10
 Adam ŚmiałekArkadia Junior Tczew4600--10
 Karol PahulakChorten Elida Białystok4600--10
 Mateusz NowakArkadia II Tczew4600--10
 Filip BiesekBSB Maximus Bydgoszcz4600--10
139Krystian KosikBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn0800--8
 Szymon SadlikReslogistic Trójkąt Rzeszów0008--8
 Igor ZiewiecSKB Mrągowo0800--8
 Mateusz ZawadkoSKB Mrągowo0800--8
 Roman WasilewskiHouse of Pool Warszawa8000--8
 Pavel TuzilCzechy0080--8
 Michał ŚwiderskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0800--8
 Adrian ŚledziewskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0800--8
 Martin StrakosSłowacja0080--8
 Gabriela SiemieniecUKS Miłek Wiślica0008--8
 Patrycja SiemieniecUKS Miłek Wiślica0008--8
 Arseni SevastyanovFinlandia0080--8
 Sebastian RyłkoMetal Fach LP Sokółka0800--8
 Antonio QuartaNosan II Kielce0008--8
 Kamil PodębskiTrytago Łódź8000--8
 Dominika PawełczykUKS Miłek Wiślica0008--8
 Martin OrinakSlovakia0080--8
 Grzegorz NowakNosan II Kielce0008--8
 Michał MudaOlimp Masters eDom Lublin0080--8
 Radoslav MilkovBułgaria0080--8
 Jori ManninenFinlandia0080--8
 Milcho MakendjievBułgaria0080--8
 Lesław ŁukaszewiczArenA Warszawa0080--8
 Tomasz KulikSKB Mrągowo0800--8
 Aleksandr KasabovBułgaria0080--8
 Artsiom KalennikauBiałoruś0080--8
 Michał JavurekCzech Republic0080--8
 Veronika HubrtovaCzech Republic0080--8
 Maciej GrygieńćSuwałki0800--8
 Andrey GavrilenkoBiałoruś0080--8
 Marius GanusauskasLitwa0800--8
 Michal FrankSlovakia0080--8
 Łukasz DrożdżHotel Mazury Giżycko0800--8
 Phillip DivlevBułgaria0080--8
 Dorian CzubaszekBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0800--8
 Daria CheprasovaBiałoruś0080--8
 Andrei AdziarykhaBiałoruś0080--8
 Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa4040--8
177Damian EjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0600--6
 Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica6000--6
 Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj6000--6
 Mariusz GołdynBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze6000--6
 Timofei YanchilenkoBiałoruś0060--6
 Rafał WróblewskiKS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom0006--6
 Jerzy WasilewskiWęgorzewo0600--6
 Piotr TwerdykPapa Gusto Opole6000--6
 Enrik TenkSłowacja0060--6
 Ekaterina TchernayaBiałoruś0060--6
 Grzegorz TaborBila Tarnów0060--6
 Adam StefankiewiczFrame II Łódź6000--6
 Anita SochackaUKS Snikers Rękoraj0600--6
 Paweł SobolewskiEłk0600--6
 Dawid SobiechBilardo.pl Dekada Sosnowiec0060--6
 Anton SinokopUkraina0060--6
 Albina RudzkoBiałoruś0060--6
 Ivan RudenkoUkraina0060--6
 Radoslav RuckaCzechy0060--6
 Jerzy RegieliBilardo.pl Dekada Sosnowiec6000--6
 Michał PopławskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0600--6
 Kristian OmastaSerbia0060--6
 Viktoria NagornaUkraina0060--6
 Krystian MrvaSlovakia0060--6
 Radosław MisiewiczOleśnica6000--6
 Izabela ŁąckaBistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze0600--6
 Zhou LongdiCzechy0060--6
 Vladimiras LiaskovskisLitwa0600--6
 Filip LebduskaCzech Republic0060--6
 Miłosz KrętowskiSKB Mrągowo0600--6
 Łukasz KowalskiFrame II Łódź6000--6
 Marek KłusowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0600--6
 Daniel KliskoBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0600--6
 Wojciech KazimierczakKalisz0006--6
 Marcel KapitancikCzechy0060--6
 Jacek JaniszewskiFrame II Łódź6000--6
 Roman JakubiakBSB Maximus Bydgoszcz0600--6
 Jaroslav HorenovskyCzechy0060--6
 Łukasz GuzowskiGreen Club Gdańsk0060--6
 Samuel GulisSłowacja0060--6
 Ludovit GubisSłowacja0060--6
 Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka0600--6
 Piotr DutkiewiczTCF HUB Kraków6000--6
 Adrian DerewędaUKS Snikers Rękoraj6000--6
 Sebastian BrzękowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica0600--6
 Daniel AndrleCzechy0060--6
223Krzysztof MajkowskiPictures Warszawa4000--4
 Norbert ŻelaskoMarine Ship Service Green Club Gdańsk4000--4
 Robert KłosToruń4000--4
 Maciej ZalewskiFalquon Hades Poznań4000--4
 Marta WawrzynLand Club Warszawa0040--4
 Matousch VlkCzechy0040--4
 Eliska SmidovaCzechy0040--4
 Weronika PołczyńskaUKS Bila Zduny4000--4
 Alban PajaAlbania0040--4
 Piotr NiewczasBillart Piaseczno0040--4
 Łukasz NiedzielskiFair Play Jaworzno4000--4
 Artur MytkoUkraina0040--4
 Zdenko LisikSlovakia0040--4
 Robert KoziołHulakula Warszawa4000--4
 Weronika KarwikUKS Bila Zduny4000--4
 Dylan JomaaFrame Łódź4000--4
 Dawid GlińskiKwiaty Polskie Frame Łódź4000--4
 Michał CzajkowskiChorten Elida Białystok4000--4
 Wojciech CieślakTrytago Łódź4000--4
242Arkadiusz JakubiakHulakula Warszawa3000--3

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System