Strona główna » Bilard Sportem Wszystkich » Uczestnicy Ogólnopolskiej Akademii Bilardowej
Menu
Uczestnicy Ogólnopolskiej Akademii Bilardowej 2014

Lp

Nazwisko

Imię

Rok Ur.

1

Lesiak

Maciej

2001

2

Kura

Jakub

2002

3

Ostafin

Paweł

2002

4

Kowalczyk

Filip

2002

5

Hamala

Michał

2002

6

Szydło

Konrad

1999

7

Wolak

Anna

1998

8

Wójcik

Julia

2004

9

Pawłowicz

Łukasz

2004

10

Moskal

Justyna

2006

11

Moskal

Jadwiga

2005

12

Bielawa

Kacper

2006

13

Wiercioch

Kacper

2006

14

Juchno

Beata

2002

15

Wadas

Urszula

2001

16

Moczarska

Joanna

2005

17

Żelazek

Szymon

2007

18

Sputowski

Mateusz

2007

19

Szewczyk

Daria

2006

20

Zysiak

Magdalena

2006

21

Piekut

Klaudia

2006

22

Wójciak

Natalia

2005

23

Lechowski

Paweł

2005

24

Szaląg

Maja

2005

25

Misiak

Łukasz

2004

26

Rogulski

Kacper

2004

27

Rzeźnicki

Jakub

2004

28

Siudziński

Arkadiusz

2004

29

Gradowski

Piotr

2004

30

Sygitowicz

Jakub

2004

31

Aleksandrowicz

Michał

2004

32

Wójciak

Paweł

2003

33

Szklarek

Mikołaj

2003

34

Jański

Kacper

2003

35

Gierach

Ernest

2003

36

Lechowski

Dawid

2003

37

Szymański

Hubert

2003

38

Wiśnik

Natalia

2003

39

Skorupińska

Aleksandra

2003

40

Musik

Patrycja

2002

41

Tracz

Batrosz

2002

42

Wiśnik

Jakub

2002

43

Bąbol

Dawid

2002

44

Kupidura

Daniel

2002

45

Szczytowski

Mariusz

2002

46

Skoneczna

Paulina

2002

47

Wysocka

Martyna

2001

48

Galińska

Ewelina

2001

49

Wojciechowska

Angelika

2001

50

Łucka

Izabela

2001

51

Zaręba

Patryk

2001

52

Kieszek

Damian

2001

53

Nowak

Filip

2001

54

Włodarski

Michał

2001

55

Ziemniewicz

Bartosz

2001

56

Romanowicz

Szymon

2001

57

Łysoniewski

Piotr

1999

58

Kwapisiewicz

Radosław

1999

59

Rzepecki

Piotr

2000

60

Mirowski

Sebastian

2000

61

Rzepcki

Damian

2001

62

Glinka

Jakub

2002

63

Podlecki

Mateusz

2002

64

Dróżdż

Wiktor

2002

65

Pierzchała

Kacper

2002

66

Kisiel

Dominik

2004

67

Makowski

Nikodem

2004

68

Derewenda

Patryk

2004

69

Puto

Alan

2004

70

Ceranka

Bartosz

2004

71

Podziewski

Adrian

2004

72

Kręzel

Stanisław

2004

73

Kozakowski

Konrad

2005

74

Reliszka

Mateusz

2005

75

Deka

Bartosz

2005

76

Rytych

Maja

2005

77

Orłowski

Emil

2005

78

Glinka

Anna

2005

79

Waśniewski

Oskar

2006

80

Podziewska

Weronika

2005

81

Krawiec

Łucja

1999

82

Jagodzińska

Milena

2002

83

Dybała

Jakub

2004

84

Kmieć

Dominik

2007

85

Choja

Jakub

2007

86

Bednarek

Jakub

2007

87

Sobierajski

Igor

2006

88

Danielak

Jakub

2005

89

Cybula

Kacper

2005

90

Kisiel

Dominika

2005

91

Bartosik

Dominik

2004

92

Bednarek

Krystian

2004

93

Kacperski

Mikołaj

2004

94

Pacholski

Oliwier

2004

95

Piłat

Sebastian

2004

96

Nowicz

Emil

2003

97

Kręzel

Julia

2003

98

Jamorski

Oskar

2003

99

Szefer

Wiktoria

2003

100

Kowara

Agata

2003

101

Bartosik

Natalia

2003

102

Strzelecki

Bartosz

2003

103

Derendarz

Krzysztof

2002

104

Stępień

Mateusz

2002

105

Klepacz

Dominik

2001

106

Brzeziński

Kamil

2001

107

Ryś

Agata

2000

108

Kmieć

Sandra

2000

109

Wnętrzak

Jakub

2002

110

Staszkowska

Julia

2002

111

Stando

Weronika

2002

112

Wzorek

Kamila

2003

113

Kupis

Oliwia

2003

114

Sitek

Patrycja

2004

115

Błędzińska

Magdalena

2003

116

Telka

Konrad

2003

117

Domagała

Konrad

2002

118

Winczakiewicz

Anna

2002

119

Wzorek

Weronika

2002

120

Świderska

Marcelina

2003

121

Jeziorska

Karolina

2003

122

Czarnecka

Kinga

2003

123

Dudek

Julia

2002

124

Telka

Krzysztof

2004

125

Telka

Filip

2004

126

Krężołek

Mikołaj

2003

127

Jeziorska

Ula

2003

128

Sokół

Weronika

2002

129

Winiarska

Weronika

2002

130

Piwko

Anna

2003

131

Dyk

Małgorzata

2003

132

Dyk

Alina

2003

133

Mazurkiewicz

Franciszek

2007

134

Adamski

Robert

2001

135

Diller

Iga

2001

136

Guziński

Paweł

1999

137

Koch

Alicja

2001

138

Kuśmierz

Jadwiga

1999

139

Lica

Julia

2001

140

Matysiak

Wiktoria

2001

141

Parciak

Dawid

2001

142

Roszczyński

Jakub

1999

143

Roszczyński

Patryk

1998

144

Smura

Oskar

2001

145

Stawicki

Alan

1999

146

Szczepanowski

Maciej

2001

147

Szkopiński

 Bartosz

2001

148

Szkopiński

Karol

1999

149

Szostkowski

Adrian

2001

150

Szulc

Kajetan

2001

151

Żołnowski

Jakub

2001

152

Balwicki

Mikołaj

2001

153

Czyż

Krystian

2001

154

Dorywała

Piotr

2001

155

Gal

Aleksander

2001

156

Kilijański

Maciej

2001

157

Lewandowski

Aleksander

2001

158

Ługowski

Jan

2001

159

Pawłowski

Wojciech

2001

160

Piwowar

Piotr

2001

161

Szynol

Nikodem

2001

162

Tomaszewski

Mateusz

2001

163

Wawrzonkowski

Ernest

2001

164

Zaborowski

Piotr

2001

165

Zielonka

Maksymlian

2001

166

Bajorek

Krzysztof

2001

167

Biliński

Filip

2001

168

Czarnecki

Damian

2001

169

Gladki

Tomasz

2001

170

Grzempowski

Piotr

2001

171

Jach

Kajetan

2001

172

Jasiak

Adam

2001

173

Kitłowski

Ignacy

2001

174

Krupa

Artur

2001

175

Kugler

Jan

2001

176

Olczak

Kacper

2001

177

Pastusiński

Kacper

2001

178

Trocha

Tymoteusz

2001

179

Zaród

Andrzej

2001

180

 Chrobot

Jakub

2009

181

Siedlarz

Jan

2007

182

Wiśniewski

Alan

2006

183

Łapacz

Bartłomiej

2007

184

Bętkowski

Kacper

2006

185

Detka

Aleksandra

2006

186

Gąsior

Maciej

2006

187

Jońska

Izabella

2006

188

Kozieł

Zuzanna

2006

189

Kropisz

Jakub

2006

190

Kubala

Jakub

2006

191

Lasota

Izabella

2006

192

Mogielski

Hubert

2006

193

Nagórka

Dominika

2006

194

Opara

Oliwia

2006

195

Rogowska

Klaudia

2006

196

Rogowska

Natalia

2006

197

Rysińska

Magdalena

2006

198

Sadzik

Mateusz

2006

199

Sławińska

Kaja

2006

200

Sławińska

Jakub

2006

201

Stajniak

Maria

2006

202

Szcześniak

Wiktoria

2006

203

Wiśniewski

Kacper

2006

204

Wójcik

Maciej

2006

205

Wójcik

Radosław

2006

206

Żelazny

Mikołaj

2006

207

Filip

Konrad

2002

208

Kobacka

Julia

2003

209

Ośniecki

Jakub

2004

210

Pietrzyk

Adrian

2003

211

Skolik

Kacper

2003

212

Kozera

Krzysztof

2004

213

Zawisza

Piotr

2004

214

Galach

Piotr

2005

215

Pająk

Robert

2004

216

Kępa

Anita

2003

217

Habiera

Mateusz

2005

218

Skolik

Paulina

2005

219

Szczepański

Cezary

2002

220

Wójcik

Szymon

2002

221

Małojec

Kamil

2002

222

Lalek

Mateusz

2002

223

Salamaga

Aleksander

2002

224

Bujacz

Adrian

2002

225

Nowak

Kamil

2002

226

Sobotkowska

Klaudia

2001

227

Pieczyńska

Sandra

2001

228

Luzińska

Maja

2001

229

Goworek

Paweł

2001

230

Kałuzny

Jakub

2001

231

Wojciechowski

Grzegorz

2001

232

Jagieła

Patryk

2001

233

Pyśniak

Oskar

2001

234

Pietrzak

Kinga

1999

235

Leśniewski

Jakub

2001

236

Ziółkowska

Kinga

2000

237

Misiak

Patrycja

2001

238

Kucharska

Anna

2001

239

Gwiazdowicz

Zuzanna

2001

240

Polus

Kacper

2000

241

Olejnik

Krzysztof

2001

242

Dudek

Aleks

2002

243

Dudek

Patryk

2002

244

Gaszyński

Adam

2002

245

Gorzkowski

Marcin

2000

246

Karwik

Weronika

1999

247

Ilnicka

Aleksandra

2003

248

Ożóg

Adrian

2002

249

Piszczek

Dominik

2001

250

Pogorzelska

Agnieszka

2002

251

Połczyńska

Weronika

2002

252

Antczak

Małgorzata

2003

253

Szałata

Wiktor

2002

254

Wiatrak

Mateusz

2001

255

Głownicki

Konrad

2003

256

Zimmermann

Ernest

2001

257

Faja

Marcelina

2004

258

Zimmermann

Matylda

2004

259

Molenda

Michał

2004

260

Wierzyk

Damian

2002

261

Dolata

Kacper

2002

262

Marcisz

Dawid

2001

263

Mikołajczyk

Bartosz

2002

264

Nowak

Weronika

2001

265

Kaczmarek

Laura

2004

266

Matys Widulski

Miłosz

2001

267

Burzyńska

Anna

2002

268

Nowok

Dominik

2008

269

Pawlik

Dominik

2002

270

Kobińki

Szymon

2001

271

Jastrząb

Dominik

2005

272

Migdał

Łukasz

2005

273

Migdał

Mateusz

2004

274

Olszewski

Kacper

2003

275

Lipowicz

Kacper

2001

276

Abramski

Konrad

1999

277

Abramski

Daniel

2001

278

Abramski

Hubert

2000

279

Oczko

Szymon

2002

280

Pniak

Kamil

2000

281

Saczyński

Wiktor

2000

282

Łukasiewicz

Jagoda Kinga

2005

283

Janoska

Andrzej

1999

284

Jaros

Aleksander

2002

285

Jaros

Magdalena

2005

286

Stachowiak

Sambor

2005

287

Głąb

Hubert

1999

288

Pająk

Marcin

1999

289

Gałkowski

Przemysław

1999

290

Stelmach

Filip

2000

291

Kużniakowski

Dawid

2001

292

 Dynia

 Wojciech

2002 

293

 Sagan

 Hubert

 2001

294

 Haczyk

Jakub 

 2001

295

 Madej

 Jakub

 2000

296

 Ignacak

 Szymon

 2004

297

 Płatek

Katarzyna  

 2000

298

 Maj

 Paweł

 2001

299

 Pawełczyk

Michał  

 2001

300

 Jaros

 Hubert

 2004

301

 Jędrusiak

 Wiktor

 2003

302

 Guziak

 Oliwer

2006 

303

 Baczyński

 Bartek

2004 

304

 Lasak

Karol 

2006 

305

 Rzępała

 Krystian

2001 

306

 Chrobot

 Jakub

 2004

307

 Wiśniewska

 Aleksandra

2002

308

 Adamczyk

 Mateusz

 2006

309

 Maj

 Tomasz

 2003

310

Gosek  

Jakub 

2006 

311

Chłodzińska

Julia

2004

312

Derezińska

Weronika

2002

313

Przybylski

Filip

2002

314

Robak

Kacper

2003

315

Jankowski

Dominik

2003

316

Wysocki

Łukasz

2002

317

Cudo

Kacper

2003

318

Przybylski

Patryk

2003

319

Szczepańska

Alicja

2002

320

Dypold

Jakub

2002

321

Dypold

Katarzyna

2002

322

Kinka

Nadia

2002

323

Rozwarski

Dawid

2003

324

Niewolak

Jakub

2006

325

Szklarski

Fryderyk

2002

326

Krieger

Klaudiusz

2002

327

Kwiatkowski

Artur

2001

328

Olejnik

Krzysztof

2001

329

Tejchman

Tomasz

2002

330

Bekasiewicz

Mchał

2002

331

Bąbol

Michał

2002

332

Kucharski

Michał

2003

333

Pokorski

Dominik

2003

334

Soseyan

Mateusz

2003

335

Lipińska

Kinga

2004

336

Lamecki

Daniel

2004

337

Kamiński

Jakub

2004

338

Lamecki

Olaf

2006

339

Kamiński

Oskar

2007

340

Bierzgalska

Magdalena

2009

341

Kwiatkowski

Artur

2001

342

Olejnik

Krzysztof

2001

343

Tejchman

Tomasz

2002

344

Bekasiewicz

Mchał

2002

345

Bąbol

Michał

2002

346

Kucharski

Michał

2003

347

Pokorski

Dominik

2003

348

Soseyan

Mateusz

2003

349

Lipińska

Kinga

2004

350

Lamecki

Daniel

2004

351

Kamiński

Jakub

2004

352

Lamecki

Olaf

2006

353

Kamiński

Oskar

2007

354

Bierzgalska

Magdalena

2009

355

Kuras

Mateusz

1998

356

Bonek

Magda

1998

357

Błaszkiewicz

Julia

1999

358

Piąstka

Ola

2001

359

Binek

Szymon

2001

360

Grdeń

Piotr

2001

361

Pietrzak

Adrian

2001

362

Nowakowski

Daniel

2002

363

Kwiatkowski

Remigiusz

2002

364

Pietrzak

Gracjan

2002

365

Wożniak

Kacper

2002

366

Paszkiewicz

Adrian

2003

367

Paszkiewicz

Klaudia

2003

368

Polcyn

Jakub

2004

369

Wiatr

Mikołaj

2003

370

Kosmalski

Bartek

2003

371

Mellem

Kamil

2003

372

Borkowski

Dawid

2003

373

Taraska

Jakub

2003

374

Szwarc

Kacper

2004

375

Wiatr

Damian

2004

376

Suliński

Dawid

2004

377

Błażak

Marcin

2004

378

Kachelski

Olek

2004

379

Zajdlewicz

Oliwia

2004

380

Wojciechowski 

Dominik

2006

381

Wiktorowicz

Błażej

2001

382

Orłowski

Kacper

2002

383

Lewandowski

Olivier

2005

384

Piekarska

Wiktoria

1999

385

Krakowski

Jakub

2007

386

Fenske

Piotr

2002

387

Antos

Arkadiusz

2002

388

Ptak

Kacper

2004

389

Misiaszek

Mateusz

2002

390

Maciejewski

Wiktor

2000

391

Strzelecki

Cezary

2000

392

Buczkowska

Julia

2006

393

Kistowska

Roksana

2004

394

Brywczyński

Wiktor

2006

395

Wojciechowski 

Nikodem

2002

396

Pawlak

Wiktoria

2004

397

Martwijczuk

Wiktoria

1999

398

Strzelecka

Ksenia

2000

399

Wiktorowicz

Wiktoria

1999

400

Flis

Zuzanna

2000

401

Zielas

Igor

2004

402

Kuflewicz

Daria

2000

403

Zalewski

Mikołaj

2000

404

Kozikowska

Oliwia

2004

405

Steczyk

Oliwia

2005

406

Siewkowski

Mateusz

2003

407

Piotrowicz

Mateusz

2003

408

Sierschuła

Jakub

2001

409

Kalka

Kamil

2000

410

Grzeszak

Zuzanna

2003

411

Pipin

Olivier

2003

412

Piekarski

Wiktor

2003

413

Kijak

Natalia

2006

414

Orzechowska

Jagoda

1999

415

Orzechowski

Miłosz

2001

416

Bartoszewska

Kamila

2005

417

Biskup

Julia

2004

418

Dobkowska

Martyna

2004

419

Gołębiewska

Daria

2004

420

Kurzawa

Maja

2005

421

Lenkiewicz

Maria

2005

422

Lewandowska

Wiktoria

2005

423

Rutkowska

Karolina

2004

424

Rutkowska

Paulina

2004

425

Słodkowska

Adriana

2004

426

Sosin

Zuzana

2004

427

Szczodrowska

Julia

2004

428

Tran

Michalina

2005

429

Brzostek

Kacper

2002

430

Ladorucki

Miłosz

2002

431

Grzębski

Mateusz

2001

432

Kałduński

Fabian

2003

433

Pieniak

Wiktoria

2003

434

Barsul

Oliwia

2003

435

Karpiński

Jakub

2001

436

Wittkamp

Bartosz

1999

437

Pawlikowski

Sebastian

1999

438

Wałdowski

Jakub

2001

439

Kałduński

Adrian

2001

440

Wittkamp

Aneta

2000

441

Schrőter

Weronika

2001

442

Zajączkowski

Krystian

2000

443

Rutkowski

Kacper

2000

444

Kołodziej

Korneliusz

1999

445

Jakub

Kura

2001

446

Ostafin

Paweł

2001

447

Hamala

Michał

2001

448

Pyskaty

Piotr

1999

449

Setlik

Natalia

1999

450

Pietrucha

Magdalena

1999

451

Sobuś

Tomasz

2001

452

Niemiec

Iwona

1999

453

Kowalczyk

Filip

2001

454

Kucharski

Kacper

2001

455

Chmiel

Kamil

2001

456

Kukła

Radosław

2001

457

Kubalica

Krzysztof

2001

458

Nowak

Julia

2002

459

Bukała

Jadwiga

2002

460

Gawron

Kinga

2002

461

Marć

Karol

2003

462

Marć

Szymon

2003

463

Szukała

Mikołaj

2003

464

Kołodziej

Emilia

2004

465

Dubiel

Julia

2004

466

Michoń

Anna

2004

467

Szukała

Izabela

2004

468

Szajnecka

Beata

2004

469

Nykiel

Klaudia

2004

470

Wiktor

Oliwia

2004

471

Maciocha

Natalia

2004

472

Ściga

Mikołaj

2002

473

Janota

Adam

1999

474

Sadowski

Arkadiusz

2003

475

Karpiński

Krzysztof

2002

476

Maruszcz

Waldemar

2001

477

Banaś

Kacper

1999

478

Pawlik

Jakub

2004