Strona główna » Bilard Sportem Wszystkich » Wyniki Turnieju Finałowego Ogólnopolskiej Akademii Bilardowe BSW
Menu
Wyniki Turnieju Finałowego Ogólnopolskiej Akademii Bilardowe BSW 2014

Poz.

Pkt.

Imię i Nazwisko

Klub / Miejsce - BSW

Woj.

1

156

Jadwiga Kusnierz

UKS Dąbrówka Tczewska

pomorskie

2

147

Piotr Pyskaty

UKS Pustynia

podkarpackie

3

146

Dominik Jastrząb

UKS Chorzów

śląskie

4

145

Paweł Ostafin

Pino Dębica

podkarpackie

4

145

Bartosz Wittkamp

UKS Lisewo Malborskie

pomorskie

4

145

Krzysztof Olejnik

UKS 13 Joker Tomaszów M

łódzkie

7

142

Weronika Karwik

UKS Bila Zduny

wielkopolskie

8

141

Sambor Stachowiak

UKS Chorzów

śląskie

9

137

Korneliusz Kołodziej

UKS Pustynia

wielkopolskie

10

136

Jakub Glinka

UKS Dragon Srock

łódzkie

11

134

Jakub Wiśnik

UKS Promyk Czerniewice

łódzkie

12

133

Bartosz tracz

UKS Promyk Czerniewice

łódzkie

13

130

Julia Chłodzińska

UKS Lubostroń

kuj-pom.

14

129

Weronika Dereźińska

UKS Lubostroń

kuj-pom.

14

129

Jamorski Oskar

UKS Snikers Rękoraj

łódzkie

16

126

Szymon Ignacak

UKS Miłek Wiślica

świetokrzyskie

17

125

Mateusz Wiatrak

UKS Bila Zduny

wielkopolskie

18

121

Kacper Brzostek

UKS Lisewo Malborskie

pomorskie

18

121

Jakub Haczyk

UKS Miłek Wiślica

świetokrzyskie

20

117

Andrzej Janoska

UKS Chorzów

śląskie

21

113

Jakub Kuna

UKS Pino Dębica

podkarpackie

22

109

Ernest Gierach

UKS Promyk Czerniewice

łódzkie

23

108

Krystain Bednarek

UKS Snikers Rękoraj

łódzkie

24

104

Filip Kowalczyk

UKS Pustynia

podkarpackie

25

96

Hubert Sagan

UKS Miłek Wiślica

świetokrzyskie

26

94

Cezary Szczepański

UKS 13 Joker Tomaszów M

łódzkie

27

93

Dawid Bartowski

UKS Łabiszynianka Łabiszyn

kuj-pom.

28

92

Konrad Filip

UKS 13 Joker Tomaszów M

łódzkie

28

92

Mateusz Sierzant

Arkadia Tczew

pomorskie

30

90

Julia Kobacka

UKS 13 Joker Tomaszów M

łódzkie

30

90

Zuzanna Paśko

Arkadia Tczew

pomorskie

32

85

Olaf Lamecki

Duet Tomaszów Maz

łódzkie

32

85

Dawid Kuźniakowski

UKS Miłek Busko Zdrój

świetokrzyskie

34

83

Kamil Mellem

UKS Łabiszynianka Łabiszyn

kuj-pom.

34

83

Mikołaj Kacperski

UKS Snikers Rękoraj

łódzkie

36

82

Michał Pawełczyk

UKS Miłek Busko Zdrój

świetokrzyskie

37

81

Michal Hamal

Pino Dębica

podkarpackie

37

81

Pawel Maj

UKS Miłek Busko Zdrój

świetokrzyskie

39

77

Bartłomiej Łapacz

Nosan Kielce

świetokrzyskie

40

69

Filip Przybylski

UKS Lubostroń

kuj-pom.

41

67

Adrian Bujacz

MMCB Joker Tomaszów M

łódzkie

42

61

Michał Bąbol

Duet Tomaszów Maz

łódzkie

42

61

Marcelina Faja

UKS Bila Zduny

wielkopolskie

44

60

Olivier Pipin

UKS Piechcin

kuj-pom.

45

58

Nikodem Wojciechowski

UKS Piechcin

kuj-pom.

46

56

Jakub Ośniecki

UKS 13 Joker Tomaszów M

łódzkie

46

56

Jakub Leśniewski

MMCB Tomaszów M

łódzkie

48

54

Filip Stelmach

UKS Chorzów

śląskie

49

53

Jan Siedlarz

Nosan Kielce

świetokrzyskie

50

52

Artur Kwiatkowski

Duet Tomaszów Maz

łódzkie

51

51

Błażej Wiktorowicz

UKS Piechcin

kuj-pom.

51

51

Alan Wisniewski

Nosan Kielce

świetokrzyskie

51

51

Sandra Aftka

Arkadia Tczew

pomorskie

54

50

Wiktor Dróżdz

UKS Dragon Srock

łódzkie

55

45

Michał Behasiewicz

Duet Tomaszów Maz

łódzkie

55

45

Jakub Chrobot

Nosan Kielce

świetokrzyskie

57

42

Kacper Woźniak

UKS Łabiszynianka Łabiszyn

kuj-pom.

58

41

Tomasz Tejchman

Duet Tomaszów Maz

łódzkie

59

27

Julia Staszkowksa

Atlas Bodzentyn

świetokrzyskie

60

10

Weronika Stańdo

Atlas Bodzentyn

świetokrzyskie


© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System