Strona główna » Bilard Sportem Wszystkich » Aktualności
Menu
Aktualności

Konferencja Bilard Sportem Wszystkich już za tydzień.
2018-09-29

"Bilard Sportem Wszystkich 6,16.60" pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego - już w przyszłą środę 8 października. Na liście uczestników i gości ponad 100 osób. W komitecie honorowym władze województw, miast, starostw i powiatów.

Już w przyszłą środę 8 października o godzinie 11.00 w Polskim Komitecie Olimpijskim odbędzie się konferencja "Bilard Sportem Wszystkich 6,16,60". 

Podczas niej zaprezentowany zostanie m.in.: program promocji sportu bilardowego, nowy podręcznik do prowadzenia zajęć oraz film szkoleniowy. Uczestnicy zapoznają się również z programem szkolenia PZBil. Najmłodsi adepci sportu bilardowego będę mieli okazję skrzyżować kije z medalistami mistrzostw świata i Europy. Odbędzie się również integracyjny turniej, w którym udział wezmą goście konferencji.  Zaprezentowane zostaną również prace konkursowe i poznamy zwycięzców naszej zabawy Namaluj Bilard. 

 

 

 

Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzenia Muzeum Sportu, w którym zobaczą m.in.: medale wywalczone przez naszych sportowców w Igrzyskach Olimpijskich, ich sprzęt sportowy oraz  .... to juz niespodzianka.  Zabawę przy stole bilardowym uświetni duet naszych mistrzów w trikach bilardowych Ziemowit  Janaszek - Bogdan Wołkowski.  Swój udział w imprezie potwierdziło już ponad 100 osób w tym Posłowie, władze samorządowe, biznesmeni, zawodnicy oraz goście specjalni .

 

Szczegóły na oficjalnej stronie imprezy - LINK 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System