Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour

Dodano: 2021-03-22
Zmodyfikowano: 2021-03-22

Wojciech Szewczyk najlepszy w Kielcach

Drugi w tym roku turniej cyklu Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR rozegrano w Kielcach zachowując szczególną troskę o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników. Dla grających wielogodzinne przebywanie w maseczkach nie było komfortowe, ale poziom sportowy turnieju na tym nie ucierpiał. Zwycięzcą został Wojciech Szewczyk (Bilardo.pl-Dekada Sosnowiec). W finale pokonał Bartosza Rozwadowskiego 6:4. Brązowe medale wywalczyli: Szymon Kural (TCF HUB Kraków) i Wojciech Sroczyński (Klub Sportowy Magnum Warszawa).


Turniej Grand Prix Polski POL TOUR jest główną rywalizacją Polskiego Związku Bilardowego. Łącznie w Kielcach rywalizowało 107 zawodników reprezentujących 32 ośrodki. Wśród nich dwóch z obywatelstwem Białorusi.

Głównym sponsorem imprezy była Brześć-Sipa Spółka Jawna. Wsparcia udzielił Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Gospodarzami byli: Mak Marketing, Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe i East European Billiard Council. Relacje na żywo przekazywała TVSports.pl.

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System