Dodano: 2020-10-14
Zmodyfikowano: 2020-10-20

Monika Ząbek najlepsza na koniec sezonu

20 października 2020

Sezon Pucharu Polski 2020 przeszedł do historii. W ostatniej rozegranej eliminacji, kóra miała miejsce w klubie Zakręcona Bila Poznań zwyciężyła bilardzistka DSB Zaglębie Baribal Lubin Monika Ząbek. Zawodniczka z Dolnego Śląska pokonała w finale Izabelę Łącką (Fair Play Jaworzno) 5:3. Na najniższym stopniu podium stanęły: Bogna Świtała (Maximus Bydgoszcz) oraz szesnastoletnia bilardzistka Akademi Bilardowej Rokietnica Julia  Tarka.

W zawodach wzięło udział 17 zawodniczek a cały turniej mógł się odbyć dzięki uprzejmości p. Dariusza Gałęzowskiego - właściciela klubu Zakręcona Bila.

Zawody w Poznaniu zakończyły tegoroczny cykl, poznaliśmy więc pierwsze nazwiska zakwalifikowanych do Mistrzotw Polski Kobiet. Przepustkę na turniej finałowy ma aktualna mistrzyni Polski danej odmiany oraz 9 najwyżej sklasyfikowanych zawodniczek w rankingu Polski Kobiet.

Wyniki turnieju dostępne są na stronach online-brackets.com.

14 października 2020

Sezon Pucharu Polski Kobiet 2020 zamkniemy już w najbliższą niedzielę 18 października w Poznaniu. Najlepsze polskie zawodniczki zagrają w Poznaiu w, klubie Zakęcona Bila. Klub będzie otwarty od godziny 10:00, zapisy od 10:30 do 11:00.

Z zawodów przeprowadzona będzie relacja wyników on-line na stonie online-brackets.com oraz transmisja video z jednego stołu. Cały regulamin rozgrywek znajduje się pod tym linkiem: http://bilard-sport.pl/ppkobiet/informacje.php?cPath=157