Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

GPP Słomka Ptysiowa Brześć Pol Tour i Eliminacje do Mistrzostw Polski 2018

Dodano: 2018-10-29
Zmodyfikowano: 2018-10-29

Tomasz Kapłan najlepszy na zakończenie sezonu. Regulamin eliminacji do Mistrzostw Polski.

Dwudziesty czwarty sezon turniejów Grand Prix Polski POL TOUR dobiegł końca. Mistrzostwa Kielc w 10-bil stanowiły jego ostatnią odsłonę. Na podium wkroczyli Tomasz Kapłan- złoto, Mikołaj Ząbecki - srebro, Mariusz Skoneczny i Sebastian Batkowski - brąz.


Po turnieju w Kielcach poznaliśmy nazwiska pierwszych zakwalifikowanych do finałów Mistrzostw Polski mężczyzn. Zgodnie z Regulaminem Sportowym, do turniejów w każdą z odmian awansowało 21 najwyżej sklasyfikowanych w Rankingu sezonu 2018 (po odliczeniu najsłabszego wyniku). Biorąc pod uwagę obrońców tytułów mistrzowskich z roku poprzedniego, realnie jest to 22 osoby. Stawkę zakwalifikowanych zamyka więc Arkadiusz Brzękowski z Akademi Bilardowej Rokietnica.

Ci zawodnicy, którym nie udało się zakwalifikować do Mistrzostw z Rankingu 2018, swoich sił mogą spróbować w eliminacjach. W tym roku turnieje kwalifikacyjne rozegrane zostaną w dniach 10-11 listopada w Poznaniu, Kielcach i Gdańsku. Łącznie w finałach MP zagra po 32 zawodników w każdej odmianie.

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System