Strona główna » Ranking Polski - sezon 2018
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Mezz Cues
Współpracują z nami
Ranking Polski - sezon 2018

 ZawodnikKlub / Miasto1.
9
2.
10
3.
9
4.
9
5.
8
6.
8
7.
10
Suma
1Mariusz SkonecznyLipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki25323240---129
2Tomasz KapłanNosan Kielce40194022---121
3Karol SkowerskiNosan Kielce25192219---85
4Mieszko FortuńskiERG Bieruń Folie0252525---75
5Sebastian BatkowskiMetal Fach LP Sokółka2201932---73
6Dominik ZającMetal Fach LP Sokółka2222198---71
7Maciej WitkowskiHulakula Warszawa13192216---70
 Piotr PolisKwiaty Polskie Frame Łódź19131622---70
9Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów19191316---67
10Mikołaj ZąbeckiJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki0222222---66
11Andrzej WinogradowGreen Club Gdańsk22131416---65
12Kamil SząszorArkadia Tczew0251919---63
13Michał TurkowskiNosan Kielce0191922---60
 Piotr OstrowskiLipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki0221919---60
15Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica16131316---58
16Tomasz MalinowskiKwiaty Polskie Frame Łódź1916166---57
17Wojciech GoskReslogistic Trójkąt Rzeszów1616194---55
18Artur ZasztowtHulakula Warszawa1901913---51
 Dawid TonojanBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn1616019---51
20Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica8131316---50
21Grzegorz LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn1913016---48
 Andrzej GuzanowskiChorten Elida Białystok816168---48
23Oliver SzolnokiHungary022025---47
24Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica1616130---45
 Krystian PiekarskiMetal Fach LP Sokółka1301616---45
 Piotr KotowskiTCF HUB Kraków881316---45
 Dawid GlińskiFrame Łódź131688---45
 Wojciech ChęcińskiJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki1601613---45
29Konrad PiekarskiMetal Fach LP Sokółka130256---44
30Łukasz KorsakHG Solutions Gdynia1313134---43
 Mariusz StefańskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn1313134---43
32Bartosz RozwadowskiNosan Kielce161906---41
33Pijus LabutisLitwa04000---40
34Dominik JastrząbFair Play Jaworzno220160---38
 Kamil SuszczyńskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn161606---38
 Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj190136---38
 Mateusz ZdziechKwiaty Polskie Frame Łódź131384---38
38Szymon KuralTCF HUB Kraków60228---36
39Arkadiusz JakubiakHulakula Warszawa130166---35
40Krzysztof MajkowskiPictures Warszawa88144---34
41Hubert ŁopotkoSavicki Opole32000---32
 Konrad JuszczyszynERG Bieruń Folie001913---32
 Mateusz SząszorArkadia Tczew019013---32
 Tomasz KrysztofikGreen Club Gdańsk016016---32
 Paweł GrzankaFair Play Jaworzno190130---32
46Krzysztof LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn16806---30
 Paweł BoguszewskiGreen Club III Gdańsk131304---30
48Cezary JaroszAkademia Bilardowa Rokietnica160013---29
49Piotr LikowskiZakręcona Bila Poznań13086---27
 Sambor StachowiakFair Play Jaworzno130140---27
 Monika ZąbekERG Bieruń Folie08136---27
52Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP II Sokółka80134---25
53Zdzisław GuzewiczEłk16800---24
 Mateusz GrodeckiFarum Attelier Cafe Warszawa16800---24
55Arkadiusz GiernalczykOstrów Wlkp.16006---22
 Ryan VanderleyWarszawa16006---22
 Damian EjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn01606---22
58Paweł SobolewskiEłk81300---21
 Filip KołtowskiFair Play Jaworzno08130---21
 Jarosław ChruścielKwiaty Polskie Frame Łódź08130---21
61Marek KudlikERG Bieruń Folie00019---19
 Mateusz ŚniegockiKonsalnet Warszawa00019---19
 Sebastian Szymkowski147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa19000---19
 Vitaly PavlukhinRussia01900---19
 Vitalii PatsuraUkraine00019---19
 Jakub KoniarSlovakia00019---19
 Krystian TanasiewiczReslogistic Trójkąt Rzeszów60130---19
68Vyacheslav SkvortsovUkraina01304---17
69David ZalmanCzech Republic00016---16
 Alexandr VasilievRosja00016---16
 Adrian ŚledziewskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn01600---16
 Uladzislau ShopikBiałoruś00016---16
 Jan NiewęgłowskiIdoslubu.pl Kielce01600---16
 Krystian MrvaSlovakia00016---16
 Maciej KrasuskiSiedlce16000---16
 Krystian KosikSKB Mrągowo01600---16
 Mateusz KopećBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn01600---16
 Kacper KonkelArkadia Tczew01600---16
 Marek HajdovskyCzech Republic00016---16
 Michal GavenciakCzech Republic00016---16
 Marius GanusauskasLitwa01600---16
 Łukasz FałdowskiPictures Warszawa16000---16
 Szymon DudaZakręcona Bila Poznań16000---16
 Dorian CzubaszekBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn01600---16
 Andrzej BaliśTCF HUB Kraków00160---16
 Andrei AdziarykhaBiałoruś00016---16
 Marcin SmolichFalquon Hades Poznań8800---16
88Michał UrbańskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki6008---14
 Michał SzczakułaBila Tarnów00140---14
 Szymon SadlikReslogistic Trójkąt Rzeszów00140---14
 Tomasz SadlikReslogistic Trójkąt Rzeszów00140---14
 Tomasz BłażejHungry 40 BLU Salony Łazienek Łódź00140---14
 Jacek BieszczadPino Dębica00140---14
 Michał CzajkowskiChorten Elida Białystok8600---14
95Robert PasternakIdoslubu.pl Kielce00013---13
 Maciej ŻycińskiIdoslubu.pl Kielce13000---13
 Maciej TrudnowskiOlsztyn01300---13
 Enrik TenkSłowacja00013---13
 Michał ŚwiderskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn01300---13
 Tero RaisanenFinlandia00013---13
 Mikita PaulyanBiałoruś00013---13
 Jacek PańczakRzeszów00130---13
 Krzysztof OlejnikJoker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki13000---13
 Juho NykanenFinlandia00013---13
 Milcho MakendjievBułgaria00013---13
 Daniel MaciołKonsalnet Warszawa00013---13
 Dymitr ŁyczkoBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn13000---13
 Daniel LangSlovakia00013---13
 Tomasz KulikSKB II Mrągowo01300---13
 Miłosz KrętowskiSKB Mrągowo01300---13
 Przemysław KochBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn01300---13
 Sebastian HołówkoReslogistic Trójkąt Rzeszów00130---13
 Georgi GeorgievBułgaria00013---13
 Jakub ChrobotUKS Kostomłoty00013---13
 Piotr BujnyÓsemka Rzeszów13000---13
 Peter BrancuskyCzechy00013---13
 Paweł BalonSosnowiec13000---13
118Jerzy WasilewskiWęgorzewo0804---12
119Bartłomiej RycerzBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0604---10
120Michał MuklewiczGreen Club Gdańsk0008---8
 Igor ZiewiecSKB Mrągowo0800---8
 Marek WideńskiChampion Siedlce8000---8
 Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo0800---8
 Szymon BłażejTCF HUB Kraków0080---8
 Tomasz Wyrozębski---8000---8
 Adam KuryłekHouse of Pool Warszawa0008---8
 Jakub KowalczykTCF HUB II Kraków0080---8
 Marcin ZmysłowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn8000---8
 Sylwia ZąbekPino Dębica0080---8
 Aleks  ZaitinovBułgaria0008---8
 Pavel TuzilCzechy0008---8
 Mikołaj TerlikowskiSiedlce8000---8
 Kamil SpichaGreen Club III Gdańsk0008---8
 Sylwerster PrekuratSiedlce8000---8
 Ola Aleksandra Orzech Pino Dębica0080---8
 Viktoria NagornaUkraina0008---8
 Juuso LukkariFinlandia0008---8
 Zdenko LisikSlovakia0008---8
 Vladimiras LiaskovskisLitwa0800---8
 Szymon KupisBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn0800---8
 Michał KoćSiedlce8000---8
 Marcin KlimkowiczBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn0800---8
 Nikodem JankowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica0008---8
 Marcin GościmskiPictures Warszawa8000---8
 Aleksandr GaraUkraina0008---8
 Szymon GalasBila Tarnów0080---8
 Cezary CemerEłk0800---8
 Platon BochoroshwiliRosja0008---8
 Rafał ArkusińskiLipiński Dachy KS Duet Tomaszów Mazowiecki8000---8
150Mateusz SawiczSKB Mrągowo0600---6
 Antonio QuartaIdoślubu TVsports.pl Kielce0006---6
 Mateusz MarzecMetal Fach LP II Sokółka6000---6
 Marek KłusowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0006---6
 Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj0006---6
 Maciej SłowikIdoślubu TVsports.pl Kielce0006---6
 Darina SiranchukUkraina0006---6
 Michał PopławskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn0600---6
 Andrey PitulenkoRosja0006---6
 Lubo PindiakSlovakia0006---6
 Martin OriakSłowacja0006---6
 Jeremi NowakIdoślubu TVsports.pl Kielce0006---6
 Artur MitkoUkraina0006---6
 Roman MirakhmedowCzechy0006---6
 Henri MakiFinlandia0006---6
 Nikita KuznetcovRosja0006---6
 Tuomas KomiFinlandia0006---6
 Michał JavurekCzech Republic0006---6
 Michal FrankSlovakia0006---6
 Wiktor FortuńskiDSB Baribal Lubin0006---6
 Hubert DziudzikSiedlce6000---6
 Łukasz DrożdżHotel Mazury Giżycko0600---6
 Phillip DivlevBułgaria0006---6
 Szymon BruśnickiIdoślubu TVsports.pl Kielce0006---6
 Ewa BąkMUKS IKS Tarnów0006---6
175Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka0004---4
 Grzegorz NowakIdoślubu TVsports.pl Kielce0004---4
 Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka0004---4
 Daniel TodorovBułgaria0004---4
 Egor SyniakovBiałoruś0004---4
 Blagovest StanoevBułgaria0004---4
 Milan MrvaSlovakia0004---4
 Jori ManninenFinlandia0004---4
 Roland KunHungary0004---4
 Marcel KapitancikCzechy0004---4
 Artsiom KalennikauBiałoruś0004---4
 Jakub JamriskaSłowacja0004---4
 Dawid JachimowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica0004---4
 Jaroslav HorenovskyCzechy0004---4
 Liza GrankinaRosja0004---4
 Gabriel GosaRumunia0004---4
 Raman DzerbanBiałoruś0004---4
 Adrian DerewendaUKS Snikers Rękoraj0004---4
 Aleksandra BurczyńskaUKS Snikers Rękoraj0004---4
 Sebastian BrzękowskiAkademia Bilardowa II Rokietnica0004---4

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System