Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar Polski Kobiet

Dodano: 2018-10-02
Zmodyfikowano: 2018-10-02

Trzecie w sezonie zwycięstwo Oliwii Czupryńskiej

Ostatniego dnia września w Bydgoskim Klubie Bilardowym "Maximus" odbyła się czwarta tegoroczna edycja Pucharu Polski Kobiet.


O godzinie 11:15 ruszyły rozgrywki i chociaż w początkowym etapie turnieju nie odbyło się bez niespodzianek, jak np. wygrana Sandry Aftki z Tczewa z liderką rankingu 5:0(!), tak w końcowej fazie niespodzianek już nie było. W półfinałach zameldowały się najlepsze 4 zawodniczki z Rankingu Polski a pary tworzyły: Anita Sochacka z Oliwią Czupryńską oraz Ewa Bąk z Izabelą Łącką. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Czupryńskiej, w drugim Ewa pokonała Izę 5:4.

Finał to szybkie prowadzenie Ewy 3:1, jednak ostatnią dziewiątkę w turnieju skutecznie wbiła Oliwia. Tym samym umocniła się na pozycji liderki Rankingu PZBil.

Ogromne podziękowania dla klubu Maximus za organizację turnieju i gościnę. Dla najlepszych polskich bilardzistek klub przygotował stół z nowym suknem simonis 860 oraz nowym kompletem bil Duramith a także zapewnił gorący posiłek dla zawodniczek i opiekunów.

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System