Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Grand Prix Polski i Mistrzostwa Polski w Bilard

Dodano: 2017-10-24
Zmodyfikowano: 2017-10-27

Ostatnie zawody Grand Prix Polski Brześć - Słomka Ptysiowa Pol Tour już w najbliższy weekend w Kielcach. Regulamin eliminacji do Mistrzostw Polski. Zapraszamy na relację on-line oraz transmisję video na TVsports.pl.


>>WYNIKI ON-LINE<<
>> TRANSMISJA VIDEO NA TVsports.pl<<

O tym, kto zwycięży w Rankingu Polski sezonu 2017 dowiemy się po dwóch imprezach w Kielcach. Pierwszą z nich będzie turniej Grand Prix Polski, drugą mistrzostwa Polski.

W dniach 28-29 października zapraszamy na ostatni w tym roku rankingowy turniej Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour. Tym razem zagramy w odmianę 9-Bil. Zgodnie z regulaminem, dwaj najlepsi w polskim Rankingu 2017 otrzymają nominację na Mistrzostwa Europy w Pool Bilard - Holandia 2018. Zwycięzca dostanie dodatkowo od ZPB Brześć z Brześcia Kujawskiego 10.000zł. Obecnie na czele rankingu stoją: Mariusz Skoneczny, Mieszko Fortuński i Marek Kudlik.

Cykl GPP Pol Tour wyłania zawodników na Mistrzostwa Polski. Automatyczną nominację na koniec sezonu otrzyma 24 najwyżej sklasyfikowanych graczy. Pewni udziału mogą być również mistrzowie Polski poszczególnych odmian. Stawkę 40 zawodników uzupełnią zawodnicy wyłonieni z eliminacji do MP oraz bilardziści z Dzikimi Kartami.

W tym roku turnieje eliminacyjne rozegrane zostaną tylko w jednym terminie - 11-12 listopada. Organizatorami będą kluby w: Gdańsku, Poznaniu, Białymstoku, Łodzi, Kielcach i Krakowie. Więcej informacji w Regulaminie eliminacji do Mistrzostw Polski.

Mistrzostwa Polski zostaną rozegrane w dniach 27 listopada - 1 grudnia w  Kielcach. Miejscem gier będzie hotel Binkowski. Pełne informacje na temat turnieju, rezerwacji hotelowych na stronie Mistrzostw Polski w Bilard - Kielce 2017.
Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System