Strona główna » Wyniki turniejów
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Wyniki turniejów
Mistrzostwa Europy juniorów młodszych

L.p.ZawodnikReprezentowany klubMiejsce turniejuKat.OdmianaSezonMedal
1Dominik JastrząbUKS Fair Play JaworznoHolandiaJM9-bil2018Brąz
2Oskar JamorskiUKS Snikers RękorajHolandiaJMTeam2018Srebro
3Nikodem JankowiakAkademia Bilardowa RokietnicaHolandiaJMTeam2018Srebro
4Szymon KuralTCF HUB KrakówHolandiaJMTeam2018Srebro
5Dominik JastrząbUKS Fair Play JaworznoHolandiaJMTeam2018Srebro
6Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJM8-bil2017Srebro
7Szymon KuralSquare KrakówHolandiaJM8-bil2017Brąz
8Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJM9-bil2017Srebro
9Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJM10-bil2017Brąz
10Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJM14/12017Złoto
11Wiktor ZielińskiHades PoznańHolandiaJMTeam2017Srebro
12Szymon BłażejBila TarnówHolandiaJMTeam2017Srebro
13Dominik JastrząbUKS Fair Play JaworznoHolandiaJMTeam2017Srebro
14Tomasz KrysztofikGreen Club GdańskHolandiaJMTeam2017Srebro
15Szymon KuralSquare KrakówHolandiaJMTeam2017Srebro
16Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJM8-bil2016Srebro
17Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJM9-bil2016Złoto
18Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJM10-bil2016Srebro
19Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJM14/12016Złoto
20Wiktor ZielińskiHades PoznańAlbaniaJMTeam2016Brąz
21Krzysztof KaczmarekAkademia Bilardowa RokietnicaAlbaniaJMTeam2016Brąz
22Szymon KuralSquare KrakówAlbaniaJMTeam2016Brąz
23Szymon BłażejBila TarnówAlbaniaJMTeam2016Brąz
24Daniel MaciołNosan KielceAustriaJM8-bil2015Brąz
25Daniel MaciołNosan KielceAustriaJM9-bil2015Złoto
26Daniel MaciołNosan KielceAustriaJM14/12015Srebro
27Wiktor ZielińskiHades PoznańAustriaJM14/12015Brąz
28Wiktor ZielińskiHades PoznańAustriaJM9-bil2015Brąz
29Kamil SząszorLimonare Arkadia TczewAustriaJM9-bil2015Srebro
30Kamil SząszorLimonare Arkadia TczewAustriaJM10-bil2015Srebro
31Daniel MaciołNosan KielceAustriaJMTeam2015Srebro
32Wiktor ZielińskiHades PoznańAustriaJMTeam2015Srebro
33Kamil SząszorLimonare Arkadia TczewAustriaJMTeam2015Srebro
34Daniel MaciołNosan KielceSłoweniaJM9-bil2014Brąz
35Daniel MaciołNosan KielceSłoweniaJM8-bil2014Złoto
36Daniel MaciołNosan KielceSłoweniaJM14/12014Złoto
37Michał MuklewiczPool Bilard WejherowoSłoweniaJM8-bil2014Srebro
38Wiktor ZielińskiHades PoznańSłoweniaJM8-bil2014Brąz
39Wiktor ZielińskiHades PoznańSłoweniaJM10-bil2014Brąz
40Daniel MaciołNosan KielceSłoweniaJMTeam2014Złoto
41Michał MuklewiczPool Bilard WejherowoSłoweniaJMTeam2014Złoto
42Wiktor ZielińskiHades PoznańSłoweniaJMTeam2014Złoto
43Konrad KleinszmitPool Bilard WejherowoSłoweniaJMTeam2014Złoto
44Kamil SząszorArkadia TczewBośnia i HercegowinaJM10-bil2013Srebro
45Krystian ĆwikłaHades PoznańBośnia i HercegowinaJM14/12013Srebro
46Wiktor ZielińskiHades PoznańBośnia i HercegowinaJM14/12013Brąz
47Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJM8-bil2012Brąz
48Daniel MaciołNosan Galeria Echo KielceNiemcyJM9-bil2012Srebro
49Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJM14/12012Brąz
50Krystian ĆwikłaHades PoznańNiemcyJMTeam2012Złoto
51Paweł KaczmarekBilard Studio WarszawaNiemcyJMTeam2012Złoto
52Daniel MaciołNosan Galeria Echo KielceNiemcyJMTeam2012Złoto
53Patryk StatkiewiczBilard Studio WarszawaNiemcyJMTeam2012Złoto
54Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJMTeam2012Złoto
55Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJM8-bil2011Brąz
56Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJMTeam2011Brąz
57Paweł KaczmarekBilard Studio WarszawaLuksemburgJMTeam2011Brąz
58Mateusz SząszorArkadia TczewLuksemburgJMTeam2011Brąz
59Daniel MaciołBC Mario MikołówLuksemburgJMTeam2011Brąz
60Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaHolandiaJM8-bil2010Złoto
61Adrian BorowiecHades PoznańHolandiaJM9-bil2010Srebro
62Marcel FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinHolandiaJM9-bil2010Brąz
63Adrian BorowiecHades PoznańHolandiaJM14/12010Srebro
64Marcel FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinHolandiaJM14/12010Brąz
65Adrian BorowiecHades PoznańHolandiaJMTeam2010Srebro
66Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaHolandiaJMTeam2010Srebro
67Marcel FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinHolandiaJMTeam2010Srebro
68Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaHolandiaJM10-bil2010Srebro
69Marek KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJM8-bil2009Złoto
70Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJM8-bil2009Srebro
71Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJM9-bil2009Brąz
72Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJM14/12009Srebro
73Maciej WójcikNosan KielceNiemcyJMTeam2009Brąz
74Wojciech SzewczykKonsalnet WarszawaNiemcyJMTeam2009Brąz
75Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJMTeam2009Brąz
76Marek KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJMTeam2009Brąz
77Wojciech SzewczykWodny Park Konsalnet WarszawaNiemcyJM8-bil2008Srebro
78Marek KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJM8-bil2008Brąz
79Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJM9-bil2008Srebro
80Mieszko FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinNiemcyJM9-bil2008Brąz
81Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJMTeam2008Srebro
82Wojciech SzewczykWodny Park Konsalnet WarszawaNiemcyJMTeam2008Srebro
83Mieszko FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinNiemcyJMTeam2008Srebro
84Marek KudlikUKS Spartan ChodówNiemcyJMTeam2008Srebro
85Krystian PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJM8-bil2007Brąz
86Bartosz RozwadowskiContact KielceNiemcyJM9-bil2007Srebro
87Bartosz RozwadowskiContact KielceNiemcyJM14/12007Srebro
88Konrad PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJMTeam2007Brąz
89Krystian PiekarskiMetal Fach LP SokółkaNiemcyJMTeam2007Brąz
90Mieszko FortuńskiDSB Zagłębie Baribal LubinNiemcyJMTeam2007Brąz
91Bartosz RozwadowskiContact KielceNiemcyJMTeam2007Brąz
92Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiUkrainaJM14/12006Brąz
93Otylia WittstockFundacja Trefl SopotUkrainaJM14/12006Brąz
94Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJM14/12005Brąz
95Bartłomiej CzaplaFalcon SosnowiecLuksemburgJM9-bil2005Srebro
96Bartłomiej CzaplaFalcon SosnowiecLuksemburgJM8-bil2005Złoto
97Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiLuksemburgJMTeam2005Srebro
98Bartłomiej CzaplaFalcon SosnowiecLuksemburgJMTeam2005Srebro
99Hubert KaczmarekDynamic WarszawaLuksemburgJMTeam2005Srebro
100Michał CzarneckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJM14/12004Srebro
101Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJM8-bil2004Brąz
102Michał CzarneckiUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJMTeam2004Brąz
103Mariusz SkonecznyUKS 13 Joker Tomaszów MazowieckiNiemcyJMTeam2004Brąz
104Michał KędziorPino DębicaNiemcyJMTeam2004Brąz
105Bartłomiej WiatrowskiIkar BydgoszczWęgryJM8-bil2003Srebro
106Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaWęgryJM8-bil2003Brąz
107Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaWęgryJM14/12003Srebro
108Jacek WalterAlf Ostrów WielkopolskiWęgryJM14/12003Brąz
109Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaWęgryJMTeam2003Brąz
110Jacek WalterAlf Ostrów WielkopolskiWęgryJMTeam2003Brąz
111Bartłomiej WiatrowskiIkar BydgoszczWęgryJMTeam2003Brąz
112Michał KędziorPino Suret DębicaWęgryJMTeam2003Brąz
113Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaNiemcyJM8-bil2002Złoto
114Sławomir NowakJKB RAL WitaszyceNiemcyJM8-bil2002Brąz
115Mateusz ŚniegockiHades PoznańSłowacjaJM9-bil2001Srebro
116Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaSłowacjaJMTeam2001Srebro
117Sławomir NowakJKB RAL WitaszyceSłowacjaJMTeam2001Srebro
118Mateusz ŚniegockiHades PoznańSłowacjaJMTeam2001Srebro
119Karol SkowerskiContact KielceUkrainaJM9-bil2000Srebro
120Karol SkowerskiContact KielceUkrainaJM14/12000Srebro
121Tomasz KapłanÓsemka RzeszówUkrainaJM8-bil2000Brąz
122Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaUkrainaJM8-bil2000Brąz
123Karol SkowerskiContact KielceUkrainaJMTeam2000Złoto
124Tomasz KapłanÓsemka RzeszówUkrainaJMTeam2000Złoto
125Hubert ŁopotkoUKS 54 Biała PodlaskaUkrainaJMTeam2000Złoto
126Karol SkowerskiContact KielcePolskaJM14/11999Srebro
127Adam EwaldClub 21 GdańskPolskaJM14/11999Brąz
128Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoPolskaJM8-bil1999Złoto
129Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoPolskaJMTeam1999Złoto
130Adam EwaldClub 21 GdańskPolskaJMTeam1999Złoto
131Karol SkowerskiContact KielcePolskaJMTeam1999Złoto
132Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoHolandiaJM14/11998Złoto
133Karol SkowerskiContact KielceHolandiaJM9-bil1998Brąz
134Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoHolandiaJM8-bil1998Brąz
135Karol SkowerskiContact KielceHolandiaJMTeam1998Srebro
136Adam EwaldClub 21 GdańskHolandiaJMTeam1998Srebro
137Łukasz BartkowskiBaryła WejherowoHolandiaJMTeam1998Srebro
138Łukasz SzywałaClub przy 29-tej KrakówFinlandiaJM8-bil1997Brąz
139Łukasz SzywałaClub przy 29-tej KrakówNiemcyJMTeam1996Brąz
140Paweł RogalskiDana PoznańNiemcyJMTeam1996Brąz
141Mariusz LęgasSkala GrudziądzNiemcyJMTeam1996Brąz

Zdobyte medale
Złoto
16
Srebro
33
Brąz
39

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System