Strona główna » Ranking Polski - sezon 2020
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Ranking Polski - sezon 2020

 ZawodnikKlub / Miasto1.
9
2.
10
3.
8
4.
9
5.
8
6.
10
Suma
1Karol SkowerskiNosan Kielce1919322540-135
2Wojciech SzewczykCromo-Stal Katowice4019222222-125
3Radosław BabicaAkademia Bilardowa Rokietnica1932162525-117
4Sebastian BatkowskiNosan Kielce2525191922-110
5Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki320193222-105
6Daniel MaciołCromo-Stal Katowice254025013-103
7Dominik JastrząbFair Play Jaworzno1619252219-101
8Mieszko FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin013224025-100
9Mikołaj ZąbeckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki1616222219-95
10Tomasz KapłanNosan Kielce161919832-94
11Kamil SząszorKosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew1919161619-89
 Bartosz RozwadowskiNosan II Kielce2216161619-89
13Piotr OstrowskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki221619822-87
14Szymon KuralTCF HUB Shopman Kraków1919161616-86
15Grzegorz LasotaMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka222281913-84
16Wojciech GoskReslogistic Trójkąt Rzeszów1613191616-80
17Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów025132219-79
 Jakub KowalczykTCF HUB Ligapp.net Kraków192216616-79
19Oskar JamorskiUKS Snikers Rękoraj1313161916-77
20Marcel FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin1313161616-74
21Michał TurkowskiNosan Kielce162219160-73
22Konrad JuszczyszynBaribal Zagłębie Lubin013191919-70
 Piotr LikowskiZakręcona Bila Poznań131916616-70
24Jeremi NowakNosan II Kielce131381916-69
 Mateusz SząszorKosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew161613816-69
 Kacper Kielmans147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa131616168-69
 Andrzej GuzanowskiChorten Elida Białystok161316168-69
28Michał UrbańskiCDC Development - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.168161313-66
29Mateusz ŚniegockiCromo-Stal Katowice0040019-59
 Kacper KonkelKosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew02216138-59
 Sambor StachowiakFair Play Jaworzno13861616-59
32Tomasz BąkMUKS IKS Tarnów19161380-56
33Adam StankiewiczAkademia Bilardowa Rokietnica8161388-53
 Kamil SpichaGreen Club Gdańsk16081613-53
35Wojciech ChęcińskiCDC Development - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.1319866-52
36Tomasz MalinowskiFrame Łódź01622013-51
 Michał RyczkoCDC Development - UKS 13 JOKER Tomaszów Maz.16161306-51
 Wiktor FortuńskiBaribal Zagłębie Lubin1316688-51
39Michał StojałowskiKosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew0168816-48
 Norbert ŻelaskoMarine Ship Service Green Club Gdańsk16013019-48
 Dominik ZającMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka01619130-48
 Maciej TrudnowskiOlsztyn0168816-48
43Jan NiewęgłowskiNosan II Kielce13138130-47
44Szymon BruśnickiNosan II Kielce886168-46
45Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica0138816-45
46Józef KwitBilard Team Maria Wałbrzych0166166-44
47Dawid JędrzejczakMarine Ship Service Green Club Gdańsk0081916-43
 Paweł BoguszewskiGreen Club Gdańsk8061613-43
49Krzysztof MajkowskiEighty Nine Warszawa8138013-42
50Robert JagodzińskiUKS Snikers Rękoraj613686-39
51Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka1608130-37
52Krystian ĆwikłaBillboard Warszawa1901600-35
 Dawid BrzezińskiGreen Club II Gdańsk601388-35
54Karol PahulakChorten Elida Białystok68668-34
55Krystian BednarekUKS Snikers Rękoraj601368-33
56Szymon SadlikTranscare Trójkat Rzeszów1616000-32
 Jakub ChrobotNosan III Kielce88880-32
58Izabela ŁąckaFair Play Jaworzno608160-30
59Monika ZąbekBaribal Zagłębie Lubin1613000-29
 Michał BerkecZakręcona Bila Poznań0016130-29
61Maciej ŻycińskiNosan II Kielce613800-27
 Adam PałczyńskiUKS Kostomłoty680130-27
 Szymon BłażejTCF HUB Shopman Kraków081360-27
64Patryk StatkiewiczMarine Ship Service Green Club Gdańsk000816-24
 Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka001680-24
 Tomasz DeszczyńskiEighty Nine Warszawa80088-24
67Wojciech SroczyńskiCromo-Stal Katowice220000-22
 Michał WiechNosan II Kielce016060-22
 Łukasz KorsakGreen Club III Gdańsk600016-22
70Sebastian HołówkoTranscare Trójkat Rzeszów138000-21
 Bogna ŚwitałaBSB Maximus Bydgoszcz800013-21
 Sebastian SzymkowskiEighty Nine Warszawa013800-21
 Antonio QuartaNosan III Kielce013080-21
74Tomasz KoziełFrame III Łódź08606-20
75Oliver SzolnokiHungary000190-19
 Balazs  KolesSlovakia000190-19
 Michał CzarneckiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki190000-19
 Adrian KozakowskiUKS Snikers Rękoraj013600-19
 Szymon DudaZakręcona Bila Poznań006130-19
 Marcin ChmielGreen Club II Gdańsk000613-19
81Jakub  BottcherArkadia II Tczew00666-18
82Calvin WashburnCzechy000160-16
 Michał MudaOlimp Masters eDom Lublin160000-16
 Igor LulińskiBSB Maximus Bydgoszcz001600-16
 Tomasz KrysztofikGreen Club III Gdańsk000016-16
 Ladislav HajsmanCzechy000160-16
 Krzysztof DrąkaReslogistic Trójkąt Rzeszów160000-16
 Dzymitry HrybSpider Wrocław08080-16
 Jan  GrzelakFrame II Łódź00808-16
90Piotr PolisFrame Łódź00608-14
 Ewa BąkMUKS IKS Tarnów08006-14
 Piotr ŚwitałaUKS Pałuki Żnin80006-14
 Grzegorz NowakNosan III Kielce00680-14
 Dawid SobiechBilardo.pl Dekada Sosnowiec08600-14
 Gabriela SiemieniecNosan III Kielce60080-14
 Dominik KlepaczUKS Snikers Rękoraj80600-14
 Izabella JońskaNosan III Kielce60080-14
98Konrad PiekarskiMetal Fach LP Pool Bilard Sokółka001300-13
 Arkadiusz GiernalczykOstrów Wlkp.130000-13
 Artur ZasztowtHulakula Warszawa130000-13
 David ZalmanCzech Republic000130-13
 Peter UrbanCzech Republic000130-13
 Maciej SłowikNosan III Kielce000130-13
 Adam SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki130000-13
 Andrzej PakułaKmicic Starogard Gdański000013-13
 Adam MściszFalquon Hades Poznań130000-13
 Radosław MisiewiczOleśnica130000-13
 Filip LebduskaCzech Republic000130-13
 Patryk JełowickiKula Koszalin000013-13
 Dawid BorkowskiUKS Łabiszynianka Łabiszyn000013-13
 Andrzej BaliśTCF HUB Shopman Kraków130000-13
112Patrycja SiemieniecNosan III Kielce60060-12
 Wojciech GrochKętrzyn00606-12
114Adam WilkFrame III Łódź00800-8
 Michał MatuszczykTCF HUB Ligapp.net Kraków80000-8
 Jacek TucholskiKołobrzeg80000-8
 Piotr KotowskiTCF HUB Shopman Kraków80000-8
 Michał MalczewskiBilard Team Maria Wałbrzych00800-8
 Arkadiusz JakubiakHulakula Warszawa80000-8
 Łukasz FałdowskiBillboard Warszawa80000-8
 Igor ZiewiecSKB Mrągowo00008-8
 Mateusz ZdziechFrame Łódź00008-8
 Dominik WojciechowskiBOSiR Bila Piechcin00008-8
 Tomasz WendickiPrzyprawy Świata Gdynia00008-8
 Matousch VlkCzechy00080-8
 Dawid TonojanBaribal Zagłębie Lubin08000-8
 Piotr ŚwiatowyBSB Maximus Bydgoszcz00800-8
 Michał SzczakułaBila Tarnów80000-8
 Bartosz SykusPERI - Mak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Maz.08000-8
 Vojtech StofkoSlovakia00080-8
 Jerzy RegieliBilardo.pl Dekada Sosnowiec00800-8
 Michał RakowskiPorter Częstochowa08000-8
 Michał PopławskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn00008-8
 Kinga PietrzakPERI - Mak Marketing UKS 13 Joker Tomaszów Maz.00800-8
 Michał MuklewiczGreen Club Gdańsk00008-8
 Yahor MikheyenkaZakręcona Bila Poznań00008-8
 Piotr LatosińskiTCF HUB Shopman Kraków80000-8
 Roman KonkelPool-Bilard Wejherowo00008-8
 Paweł GuzińskiArkadia II Tczew00008-8
 Łukasz DrożdżSKB Mrągowo00008-8
141Krystian TanasiewiczReslogistic Trójkąt Rzeszów60000-6
 Krzysztof SzczepańskiArkadia II Tczew00006-6
 Wojciech TucholskiKołobrzeg60000-6
 Kacper WiniarskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn00006-6
 Oskar WidachaFair Play Jaworzno00060-6
 Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo00006-6
 Pavel TuzilCzechy00060-6
 Lukas TumpachCzechy00060-6
 Adam  Trhlik---00060-6
 Adam ŚmiałekArkadia II Tczew00006-6
 Adam ŚcigaNosan III Kielce60000-6
 Dariusz SznurkowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn00006-6
 Mariusz StefańskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn60000-6
 Brajan SawickiBillboard Warszawa00600-6
 Dominik RegieliFair Play Jaworzno00600-6
 Michał PukZakręcona Bila II Poznań00060-6
 Mateusz PodlewskiArkadia II Tczew00006-6
 Lubo PindiakSlovakia00060-6
 Tomasz KullikSKB Mrągowo00006-6
 Robert KrawiecGreen Club II Gdańsk00006-6
 Jakub KraupeFair Play Jaworzno00060-6
 Piotr KleinschmidtFrame Łódź00600-6
 Dylan JomaaFrame Łódź00600-6
 Jakub HajdukUKS Kostomłoty00060-6
 Mateusz GrzebskiUKS Lisewo00006-6
 Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka00060-6
 Marek GojłoKętrzyn00600-6
 Wojciech GłąbFair Play Jaworzno00060-6
 Mariusz BorkowskiSKB Mrągowo00006-6
 Łukasz BanasikIdoślubu TVsports.pl Kielce60000-6
 Cezary AntczakArkadia II Tczew00006-6
 Sandra AftkaArkadia III Tczew00006-6
 Robert AdamskiArkadia II Tczew00006-6

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System