Strona główna » Ranking Polski - sezon 2017
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Ranking Polski - sezon 2017

 ZawodnikKlub / Miasto1.
8
2.
9
3.
10
4.
8
5.
9
6.
10
7.
9
Suma-MP
8
MP
10
MP
9
Pkt.
1Mieszko FortuńskiERG Bieruń Folie25404002525401950141440263
2Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki4022164016251617516253214230
3Konrad PiekarskiMetal Fach LP Sokółka22321916400321610222219224
4Karol SkowerskiNosan Kielce19161902222221200324019211
5Marek KudlikERG Bieruń Folie2519221922401916619251616204
6Tomasz KapłanNosan Kielce1601619320221050401922186
7Piotr KudlikERG Bieruń Folie1616223219191914316132222184
8Michał TurkowskiNosan Kielce3225162216221614916191313178
9Bartosz RozwadowskiNosan Kielce22191619832191358191613175
10Marcel FortuńskiDSB Baribal Lubin1625222516161913916191913174
11Konrad JuszczyszynERG Bieruń Folie1919321916001050192522171
12Sebastian BatkowskiMetal Fach LP Sokółka01622221622191170191319168
13Kamil SząszorArkadia Tczew13161901616251050221622165
14Radosław BabicaRokietnica22025019220880192232161
 Mateusz ŚniegockiKonsalnet Warszawa1922160220221010161925161
16Jakub KościelniakHades Poznań16161919190141030161419152
17Dawid TonojanBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn1916161619162512716131314151
18Dominik ZającMetal Fach LP Sokółka1619190131613960161919150
19Przemysław ŚpiewakFrame łódź1616162513130990141619148
20Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów816132216816998191916145
21Jerzy RegieliBilardo.pl Dekada Sosnowiec16168161619131048191316144
22Arkadiusz GiernalczykOstrów Wlkp.16161601919161020141314143
23Piotr LikowskiFalquon Hades Poznań81316161619141028141614138
24Hubert łopotkoSavicki Opole0222508019740221919134
25Damian EjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0131313191613870161314130
26Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica138131661619916131313124
27Adam StankiewiczFalquon Hades Poznań016613161614810101416121
28Szymon KuralSquare Kraków601316131313740101010104
29Maciej AuguścikBilardo.pl Dekada Sosnowiec131916019161497000097
30Michał MuklewiczGreen Club II Gdańsk131300819053010141996
31łukasz KorsakGreen Club Gdańsk6161313131614916100095
32Tomasz BąkHungry 40 BLU Salony łazienek łódź130161660051010161693
33Kamil SuszczyńskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn061319616060010101090
34Piotr OstrowskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki00019019038014161684
 Adrian KozakowskiULKS Dragon Srock166131900054010101084
36Mateusz SząszorArkadia Tczew221313000048014101082
 Jerzy WasilewskiWęgorzewo66613481356410101082
38Krystian PiekarskiMetal Fach LP Sokółka16161600131980000080
 Tomasz KrysztofikGreen Club II Gdańsk19131901301680000080
 Andrzej GuzanowskiChorten Elida Białystok81619000043013141080
41Grzegorz LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn08168130145900101079
42Oskar JamorskiSnikers Rękoraj60013160843010101477
43Karol ZielenkiewiczMetal Fach LP Sokółka06014081341010101071
 Krzysztof LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn8880013037014101071
45Patryk StatkiewiczGreen Club Gdańsk19000019038010101068
46Michał ŚwiderskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0813136131366000066
47Wojciech SzewczykKonsalnet Warszawa00000000022251663
 Wojciech SroczyńskiKonsalnet Warszawa00000000016222563
 Andrzej PakułaGreen Club Gdańsk1980001604301001063
 Jakub KowalczykSquare Kraków6080601333010101063
51Mariusz StefańskiGreen Club Gdańsk068138131361000061
52Wojciech ChęcińskiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki160006168460100056
53Robert PasternakIdoslubu.pl Kielce0000001313013191055
54Jan WierzchowskiDekada Sosnowiec0013140016430100053
55Sebastian ZawadaPapa Gusto Opole600061613410100051
 Paweł SobolewskiEłk0130800021010101051
57Adam KuryłekHouse of Pool Warszawa0000190019010101049
 Andrzej WinogradowGreen Club II Gdańsk0000016016010101349
 Michał UrbańskiStol-Art Ringer Płock0000016132900101049
 Monika ZąbekERG Bieruń Folie61380801449000049
 Dominik KlepaczSnikers Rękoraj6000001319010101049
62Wojciech GoskBila Tarnów001600161648000048
 Bartosz CzapskiMaximus BSB Bydgoszcz00000000016161648
64Tomasz GórskiMetal Fach LP II Sokółka000808016010101046
65Bartłomiej PondoSquare Kraków00000000016191045
66Piotr KucharskiTVsports Idoslubu.pl Kielce000060814010101044
 Antonio QuartaTVsports Idoslubu.pl Kielce688860844000044
68Ewa BąkMUKS IKS Tarnów001301601443000043
 Artur ZasztowtHulakula Warszawa0130000013010101043
 Krzysztof MajkowskiSemafor Warszawa0000001313010101043
 Mateusz KurGreen Club III Gdańsk0000013013010101043
72Karol łupińskiChorten Elida Białystok000220002201001042
 Harutyun SahakyanChorten Elida Białystok88131300042000042
74Bartłomiej RycerzBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0661388041000041
75Norbert ŻelaskoGreen Club Gdańsk81300019040000040
 Maciej ŻycińskiIdoslubu.pl Kielce00000000013141340
77Oliwia CzupryńskaNosan Kielce19001460039000039
 Krzysztof WodeckiGreen Club III Gdańsk600001301900101039
79Piotr KotowskiSquare Kraków00000000014101438
 Grzegorz NowakTVsports Idoslubu.pl Kielce00000088010101038
81Piotr TwerdykPapa Gusto Opole160000001600101036
 Cezary JaroszUKS Bila Zduny00000000016101036
 Rafał WróblewskiTVsports Idoslubu.pl Kielce00008081600101036
 Michał CzajkowskiChorten Elida Białystok06000006010101036
85Krystian ĆwikłaHades Poznań13160060035000035
 Szymon BłażejYMCA Kraków00161360035000035
 Kamil WoźniakFrame łódź13801400035000035
88Krzysztof TymińskiChorten Elida Białystok00000000014101034
 Radosław MisiewiczOleśnica00000000010101434
90Jerzy PrzedpełskiChorten Elida Białystok000130001301001033
 Jan NiewęgłowskiIdoslubu.pl Kielce00000000010101333
 Michał MudaMasters Lublin001300001300101033
 Kacper KonkelGreen Club II Gdańsk130000001301010033
 Damian AdamusPapa Gusto Opole00000000013101033
95Katarzyna WesołowskaTVsports Idoslubu.pl Kielce00001601632000032
96Piotr JudkowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica6019060031000031
 Maciej ZalewskiFalquon Hades Poznań13008000210100031
 Dymitr łyczkoBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn00813000210100031
99Arkadiusz JakubiakHulakula Warszawa6801600030000030
 Filip ŻukChorten Elida Białystok00000000010101030
 Adam WilkFrame łódź00000000010101030
 Wojciech WąsaczBila Tarnów00000000010101030
 Mariusz Kołakowskiósemka Rzeszów00000000010101030
 Zbigniew Grzybowski---00000000010101030
 łukasz FałdowskiPictures Warszawa00000000010101030
 Bartłomiej CzaplaFalquon Hades Poznań00000000010101030
107Arkadiusz ZajączkowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0881300029000029
 Marek KłusowskiSuwałki0130800829000029
109Mateusz StefańczykIdoslubu.pl Kielce0000602228000028
 Krzysztof DubińskiChorten Elida Białystok0008000801001028
 Paweł BoguszewskiGreen Club IV Gdańsk0000080800101028
112Adam StefankiewiczFrame łódź0680013027000027
 Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka0601308027000027
 Jan  GrzelakFrame łódź0081306027000027
115Marcin KubalskiKonsalnet Warszawa0000000000131326
116Jakub KoniarSlovakia0000250025000025
 Dawid JędrzejczakGreen Club Gdańsk0190006025000025
118Konrad KleinszmitGreen Club II Gdańsk0000000000141024
 Tomasz GutowskiWysokie Mazowieckie0000000001014024
120łukasz KrólikowskiPapa Gusto Opole00130000130100023
 Daniel KarkoszkaOskar Stalowa Wola00000013130100023
122Pijus LabutisLitwa0220000022000022
 Marek HajdovskyCzech Republic0000220022000022
124Rafał WolskiBandaclub Wrocław8130000021000021
 Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo0800013021000021
 Krzysztof KaczmarekAkademia Bilardowa Rokietnica1308000021000021
 Tomasz BłażejHungry 40 BLU Salony łazienek łódź0080130021000021
128Radosław SzagunBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0601400020000020
 Grzegorz TaborBila Tarnów0000000000101020
 Michał StojałowskiArkadia Tczew0000000001001020
 Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica0000000000101020
 Grzegorz JurekGreen Club III Gdańsk0000000000101020
 Marcin GozdowskiGniezno0000000000101020
 Kacper DubińskiChorten Elida Białystok0000000001001020
 Michał BerkecZakręcona Bila Poznań0000000000101020
 Dariusz AndersonGniezno0000000000101020
 Mateusz MarzecMetal Fach LP II Sokółka606800020000020
138Daniel MaciołKonsalnet Warszawa0190000019000019
 Krystian KosikBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn0190000019000019
 Igor ZiewiecSKB Mrągowo0600013019000019
 Maciej ZielińskiMaximus BSB Bydgoszcz1360000019000019
 Mateusz RobińskiHades Poznań6130000019000019
 Rafał OlbromskiFrame łódź0600013019000019
 Bartosz BieńkowskiIdoslubu.pl Kielce6000130019000019
145Krzysztof MoskalOskar Stalowa Wola000000880100018
 Tomasz DzieniszGreen Club IV Gdańsk000008080100018
147Maciej WachowiakAkademia Bilardowa II Rokietnica1600000016000016
 Marcin WachHulakula Warszawa0160000016000016
 Oliver SzolnokiHungary0000160016000016
 Tomasz SmólMetro Zamość0016000016000016
 Marcin SmolichFalquon Hades Poznań0000160016000016
 Adam SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki1600000016000016
 Viktoria NagornaUkraina0000160016000016
 Jacek JaniszewskiFrame II łódź1600000016000016
 Daniel CywińskiMaximus BSB Bydgoszcz1600000016000016
 Jarosław ChruścielFrame II łódź600000060001016
 Andrzej BaliśSquare Kraków000006060100016
 Mateusz SawiczSKB Mrągowo080008016000016
 Kinga PietrzakUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki800080016000016
160Rafał PampuchChorten Elida Białystok0001400014000014
 Przemysław BudzińskiKlub 54 łomża0001400014000014
 Karol AugustynowiczChorten Elida Białystok0001400014000014
 Bartosz MarczakSKB Mrągowo060008014000014
164Tomasz Ziemkowski---0130000013000013
 Karol ZbieńLord Wtórmex Radomsko1300000013000013
 Marek WideńskiChampion Siedlce0001300013000013
 Jacek WalterArkadia Tczew1300000013000013
 Wojciech TucholskiKołobrzeg0000013013000013
 łukasz ŚlizTVsports Idoslubu.pl Kielce0000001313000013
 Vyacheslav SkvortsovUkraina0000130013000013
 Piotr PolisFrame II łódź1300000013000013
 Tomasz PierzchalskiMasters Lublin0013000013000013
 Vitalii PatsuraUkraine0000130013000013
 Artur MitkoUkraina0000130013000013
 Robert LechGreen Club II Gdańsk0000013013000013
 Patryk KubickiUKS Bila Zduny1300000013000013
 Przemysław KochBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn0130000013000013
 Marcin KielanHungry 40 BLU Salony łazienek łódź0000130013000013
 Aleksandr GaraUkraina0000130013000013
 Marius GanusauskasLitwa0130000013000013
 Wiktor FortuńskiDSB Baribal Lubin0000130013000013
 Dorian CzubaszekBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0130000013000013
 Hubert ChmielFrame łódź1300000013000013
 Tomasz ChagowskiMasters Lublin0013000013000013
 łukasz BurasSosnowiec0000013013000013
 Peter BrancuskyCzechy0000130013000013
 Jakub  BotcherArkadia Tczew0000013013000013
 Laszlo BekesiWęgry0000130013000013
189łukasz DrożdżKSGSB Giżycko660000012000012
 Sebastian BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica060060012000012
191Damian ZarychtaFalcon Sosnowiec000000000100010
 Remigiusz WyrzykiewiczHades Poznań000000000001010
 Tomasz Wyrozębski---000000000100010
 Piotr SzulcGdańsk000000000100010
 Dawid SojkaSzczecin000000000100010
 Sławomir  SawickiSavicki Opole000000000100010
 Maciej RaniszewskiGreen Club III Gdańsk000000000100010
 Marcin Połećłódź000000000100010
 Artur PałkowskiSquare Kraków000000000001010
 Piotr_ OstrowskiGreen Club Gdańsk000000000100010
 Krystian NiebieszczańskiPrzemyśl000000000100010
 Marcin MysłekGdańsk000000000100010
 Mirosław Murawski---000000000100010
 Osman MuklewiczGreen Club III Gdańsk000000000100010
 Paweł MazurKS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom000000000100010
 Piotr MaurycyQS Media TVsports.pl Kielce000000000100010
 Michał KryńskiMetal Fach LP Sokółka000000000100010
 Przemysław KozakiewiczChorten Elida Białystok000000000100010
 Tomasz KosińskiOskar Stalowa Wola000000000100010
 Roman KonkelPool-Bilard Wejherowo000000000100010
 Krzysztof KasprzakGreen Club Gdańsk000000000001010
 Michał Gajewski8 Bila Gdynia000000000100010
 Szymon DudaZakręcona Bila Poznań000000000001010
 Jacek BieszczadPino Dębica000000000100010
 Marek BacławskiFalcon Sosnowiec000000000100010
216Mateusz ZdziechFrame II łódź8000000800008
 Piotr ZawadowskiJazda Park łódź8000000800008
 Dominik WójcikTVsports Idoslubu.pl Kielce0000008800008
 Daniel WieszczeczyńskiAkademia Bilardowa II Rokietnica8000000800008
 Jonatan WaltariFinlandia0000800800008
 Saulius VaitukaitisLitwa0800000800008
 Jacek TucholskiKołobrzeg0000080800008
 Daniel TodorovBułgaria0000800800008
 Robert ŚliwaLublin0080000800008
 Adrian ŚledziewskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0800000800008
 Michał SzczakułaBila Tarnów0080000800008
 Tomasz StraszewskiBydgoszcz0000080800008
 Vojtech StofkoSlovakia0000800800008
 Ugne StarkaiteLitwa0800000800008
 Kacper SpecyałAkademia Bilardowa II Rokietnica8000000800008
 Darina SiranchukUkraina0000800800008
 Arseni SevastyanovFinlandia0000800800008
 Bartosz SadochArkadia Tczew0000080800008
 Krzysztof OlejnikUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki8000000800008
 Tomasz NiechciałTVsports Idoslubu.pl Kielce0000008800008
 Jan MiernowskiMasters Lublin0080000800008
 Karol MędykowskiMasters Lublin0080000800008
 Izabela łąckaHungry 40 BLU Salony łazienek łódź8000000800008
 Gabor LucaWęgry0000800800008
 Miłosz KrętowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn0800000800008
 Tomasz JuraszekKoszalin0000080800008
 Dzymitry HrybSpider Wrocław0000800800008
 Szymon BruścińskiUKS Orlęta Bilcza0000008800008
 Sebastian BorisovBułgaria0000800800008
 Michał BlachowskiFalcon Sosnowiec8000000800008
 Krystian BednarekSnikers Rękoraj8000000800008
 Cezary AntczakArkadia Tczew0000080800008
 Sandra AftkaArkadia Tczew0000080800008
249Marcin ZmysłowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0600000600006
 David ZalmanCzech Republic0000600600006
 Damian WierzykUKS Bila Zduny6000000600006
 Krzysztof SzczepańskiOsiedle Bajkowe Tczew6000000600006
 Michał PopławskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn0600000600006
 Dariusz PoniatowskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn0600000600006
 Tomas OnderekBalabushka Break Ball Wodzisław Śląski0000600600006
 Juho NykanenFinlandia0000600600006
 Yahor MikheyenkaZakręcona Bila Poznań6000000600006
 Paweł MęderakBila Tarnów0000600600006
 Jori ManninenFinlandia0000600600006
 Zdenko LisikSlovakia0000600600006
 Filip LebduskaCzech Republic0000600600006
 Tomasz KulikSKB Mrągowo0000060600006
 Robert KoziołHulakula Warszawa6000000600006
 Mateusz KopećBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR III Kętrzyn0600000600006
 Marcin KlimkowiczBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn0600000600006
 Tomas KinderisLitwa0600000600006
 Weronika KarwikUKS Bila Zduny6000000600006
 Petri KarapuuFinlandia0000600600006
 Marcin Kapliński---0600000600006
 Yordan IvanovBułgaria0000600600006
 Jesse HamamainenFinlandia0000600600006
 Zdzisław GuzewiczEłk0600000600006
 Dawid GlińskiFrame łódź6000000600006
 Mateusz DudzińskiMasters Lublin0060000600006
 Phillip DivlevBułgaria0000600600006
 Kamil ChilińskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn0600000600006
 Beka BiashviliGruzja0000600600006
 Nicolae BerendeaRumunia0000600600006
 Karol BartkowiakSokół Brody0000600600006
 Andrzej BarskiAkademia Bilardowa Rokietnica6000000600006
 Paweł BalutaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR IV Kętrzyn0600000600006
 Leszek AdamekAkademia Bilardowa Rokietnica0000600600006
283Kestuis ZadekisLitwa0000400400004
 Clement VersageRumunia0000400400004
 Jarmo TainioFinlandia0000400400004
 Uladzislau ShopikBiałoruś0000400400004
 Ekaterina LitvinovaBiałoruś0000400400004
 Kiril GanganelovBułgaria0000400400004
 Palina ChernikBiałoruś0000400400004
 Andrey AderihoBiałoruś0000400400004

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System