Strona główna » Ranking Polski - sezon 2016
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Mezz Cues
Współpracują z nami
Ranking Polski - sezon 2016

 ZawodnikKlub / Miasto1.
8
2.
9
3.
9
4.
10
5.
8
6.
10
7.
9
Suma-MP
8
MP
10
MP
9
Pkt.
1Tomasz KapłanNosan Kielce4022401919252218719191419220
2Mariusz SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki1925221622322516116321622215
3Mieszko FortuńskiERG Bieruń Folie32191619040251510192222214
 Radosław BabicaNosan Kielce19162522322201360194019214
5Marek KudlikERG Bieruń Folie2219221916224016016251625210
6Karol SkowerskiNosan Kielce19191916252201200401922201
7Konrad PiekarskiMetal Fach LP Sokółka81619194019221438221919195
8Michał TurkowskiNosan Kielce1340321322161615213191914191
 Konrad JuszczyszynERG Bieruń Folie2522251901901100192240191
10Piotr KudlikERG Bieruń Folie1619194013191614213222217190
11Sebastian BatkowskiMetal Fach LP Sokółka1919222216253215516141417184
12Krystian PiekarskiMetal Fach LP Sokółka1432192519161914414171419180
13Mateusz ŚniegockiKonsalnet Warszawa022190221916980253219174
14Kamil SząszorArkadia Tczew19191616190191080191619162
15Krystian ĆwikłaHades Poznań22813251914191208171616161
16Mateusz RobińskiHades Poznań1408322513191110141717159
17Daniel MaciołGNT Allinone Mikołów01919161913161020162216156
18Bartosz RozwadowskiNosan Kielce22161913138191108171917155
19Michał MuklewiczGreen Club Gdańsk1313222216161611813161617154
20Dawid TonojanBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn16196161322161086171417150
21Tomasz BąkSquare Kraków2222661316161016161422147
22Maciej AuguścikPino Dębica1416161613132211013171616146
23Andrzej WinogradowGreen Club Gdańsk8256131914161016171716145
 Norbert ŻelaskoGreen Club Gdańsk13816161619191078141616145
 Dawid JędrzejczakGreen Club Gdańsk19166131916131026161716145
26Piotr OstrowskiLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki161619616190920161719144
27Marcel FortuńskiDSB Baribal Lubin08819161422870191714137
28Marcin KubalskiKonsalnet Warszawa1916161313131610613191014136
29Wojciech BanekMUKS IKS Tarnów001613221416810141717129
30Patryk StatkiewiczGreen Club Gdańsk16161316191381018101010123
31Dominik ZającGNT Allinone Mikołów816168131919998101010121
32Arkadiusz GiernalczykAmnezja Kalisz01361601916700141716117
33Jan NiewęgłowskiIdoslubu.pl Kielce13131616080660141614110
34Marcin ŚwigońGreen Club II Gdańsk1666813130620161016104
35Krzysztof WodeckiGreen Club III Gdańsk1313066131364010101094
36Katarzyna WesołowskaERG Bieruń Folie191666013060010101090
37Wojciech SroczyńskiKonsalnet Warszawa0016000016022193289
38Jerzy RegieliGNT Allinone Mikołów138131616141696800088
39Tomasz KrysztofikGreen Club Gdańsk13168880053010101083
40Krzysztof TymińskiChorten Elida Białystok141308001348010101482
41Jakub KościelniakHades Poznań14816131316888800080
42Mateusz SząszorArkadia Tczew00130130026022171479
43Krzysztof SzczepańskiOsiedle Bajkowe Tczew00019001635014141477
44Hubert ChmielFrame Łódź81601316013660001076
45Wojciech ChęcińskiJoker Team Tomaszów Mazowiecki80131313141374000074
46Michał CzajkowskiChorten Elida Białystok8806001335010101065
47Kacper KonkelGreen Club II Gdańsk16160000032010101062
48Grzegorz LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn0600016022010191061
 Piotr LikowskiPoznań0000130821016141061
50Hubert ŁopotkoSavicki Zebra Opole00000000010252560
 Jacek JarnoMetal Fach LP Sokółka0138130131360000060
52Wojciech SzewczykKonsalnet Warszawa130000001300251957
 Adam SkonecznyLipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki250131900057000057
54Adam WilkFrame Łódź1660000022014101056
55Monika ZąbekERG Bieruń Folie80860161351000051
56Antonio QuartaTVsports.pl - Idoslubu.pl Kielce8086614850000050
57Adam MściszBieg Wulkanów Pralnia Złotoryja013161360048000048
58Tomasz MalinowskiFrame Łódź0001600016010101046
59Andrzej PakułaGreen Club II Gdańsk00008008016101044
60Łukasz DrożdżGiżycko0130000013010101043
 Arkadiusz BrzękowskiAkademia Bilardowa Rokietnica0013000013010101043
 Andrzej BaliśSquare Kraków0000013013010101043
63Mariusz StefańskiGreen Club IV Gdańsk00130881342000042
64Osman MuklewiczGreen Club III Gdańsk0866813041000041
65Szymon DudaFalquon Hades Poznań00022160038000038
 Sebastian ZawadaSavicki II Zebra Opole13066130038000038
 Łukasz Guzowski8 Bila Gdynia00008008010101038
68Konrad ModrzejewskiFrame Łódź01381600037000037
69Adrian BorowiecHades Poznań0000000000191736
70Maciej TrudnowskiOlsztyn14130800035000035
71Wojciech JanoszGNT Allinone Mikołów01313800034000034
 Łukasz KorsakGreen Club II Gdańsk06008001401010034
73Karol ŁupińskiChorten Elida Białystok000000131300101033
74Damian AdamusBieg Wulkanów Pralnia Złotoryja13000001932000032
 Marcin WaliszewskiFrame Łódź00001601632000032
 Arkadiusz MaciołGNT Allinone Mikołów00160001632000032
 Krystian KosikSKB Mrągowo01600160032000032
 Kamil WoźniakFrame II Łódź00060061200101032
79Maciej ŻycińskiIdoslubu.pl Kielce00000000010101030
 Artur ZasztowtPictures Warszawa00000000010101030
 Wojciech WąsaczBila Tarnów00000000010101030
 Ireneusz SzczepanekGreen Club Gdańsk00000000010101030
 Paweł Stock---00000000010101030
 Adam StankiewiczHades Poznań00000000010101030
 Zbigniew SamselBowling Elbląg00000000010101030
 Tomasz MłodzińskiPrzyprawy Świata Gdynia00000000010101030
 Robert LechGreen Club II Gdańsk00000000010101030
 Adam KuryłekHouse of Pool Warszawa00000000010101030
 Tomasz KuraśGreen Club Gdańsk00000000010101030
 Szymon KuralSquare Kraków00000000010101030
 Piotr KucharskiTVsports.pl - Idoslubu.pl Kielce00000000010101030
 Jakub KowalczykYMCA Kraków00000000010101030
 Dominik KlepaczSnikers Rękoraj00000000010101030
 Grzegorz JurekGreen Club III Gdańsk00000000010101030
 Oskar JamorskiSnikers Rękoraj00000000010101030
 Arkadiusz JakubiakPictures Warszawa00000000010101030
 Sebastian HołówkoRzeszów00000000010101030
 Tomasz DymerskiKołobrzeg00000000010101030
 Bartosz CzapskiArkadia Tczew00000000010101030
 Jarosław ChruścielJunior Frame Łódź00000000010101030
 Paweł BoguszewskiGreen Club Gdańsk00000000010101030
 Krystian BednarekSnikers Rękoraj00000000010101030
 Marek BacławskiFalcon Sosnowiec00000000010101030
104Jacek WalterArkadia Tczew01613000029000029
 Grzegorz ModrzejewskiWłocławskie Stowarzyszenie Bilarda Sportowego0813800029000029
106Filip BiesekMaximus Bydgoszcz0000800800101028
 Jerzy WasilewskiWęgorzewo086080628000028
108Przemysław ŚpiewakFrame Łódź14001300027000027
109Harutyun SahakyanChorten Elida Białystok0600000600101026
 Miłosz KrętowskiGołdap0600000601001026
111Lubo PindiakSlovakia8000001624000024
 Lesław ŁukaszewiczArenA Warszawa0000000000101424
 Tomasz GutowskiWysokie Mazowieckie0000000001014024
114Mikołaj TerlikowskiSiedlce00000130130100023
 Krzysztof LasotaBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn01300000130100023
116Łukasz PrzybyszMetal Fach LP II Sokółka1660000022000022
 Grzegorz UlewiczSKB Mrągowo060880022000022
118Rafał WolskiBieg Wulkanów Pralnia Złotoryja1300000821000021
 Jacek TucholskiKołobrzeg0813000021000021
 Wojciech SzczubełekSKB Mrągowo0130800021000021
 Vojtech StofkoSlovakia8000001321000021
 Szymon MirońMetal Fach LP II Sokółka0000138021000021
 Tomasz HanajPictures II Warszawa0000813021000021
124Adam WyszyńskiKlub 54 Łomża0000000000101020
 Grzegorz TaudulŁomża0000000000101020
 Michał PawlikowskiFalcon Sosnowiec0000000000101020
 Rafał PampuchChorten Elida Białystok0000000001001020
 Grzegorz NowakNosan II Kielce0000000000101020
 Paweł MazurKS Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom0000000000101020
 Michał Matuszczyk---0000000000101020
 Igor LulińskiMaximus Bydgoszcz0000000000101020
 Grzegorz KubickiVirtua Games Ostrów Wielkopolski0000000000101020
 Maciej KlinkeZakręcona Bila Poznań0000000001001020
 Daniel CywińskiMaximus Bydgoszcz0000000000101020
 Michał BlachowskiFalcon Sosnowiec0000000000101020
136Wojciech TrajdosKonsalnet Warszawa000000000019019
 Andrzej JanoskaUKS Fair Play Jaworzno0001300619000019
 Łukasz BanasikTVsports.pl - Idoslubu.pl Kielce1360000019000019
139Tomasz Wyrozębski---000008080100018
 Kinga PietrzakJoker Team Tomaszów Mazowiecki066600018000018
141Marek WideńskiChampion Siedlce000000000170017
142Mikołaj ZąbeckiUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki0001600016000016
 Maciej ZalewskiFalquon Hades Poznań0000160016000016
 Jacek WrzosDekada Sosnowiec0000160016000016
 Tomasz WalczakÓsemka Kołobrzeg0000160016000016
 Cristian SurdeaRumunia0016000016000016
 Michał StojałowskiArkadia Tczew0000160016000016
 Sławomir  SawickiSavicki Zebra Opole0001600016000016
 Anna MazhirinaRosja0016000016000016
 Piotr ŁysoniewskiUKS Promyk Czerniewice0001600016000016
 Marcin KielanLord Wtórmex Radomsko0000160016000016
 Dzymitry HrybSpider Wrocław0016000016000016
 Damian EjmontBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0160000016000016
 David AvakianGruzja0016000016000016
 Wojciech TucholskiKołobrzeg088000016000016
 Marcin SmolichFalquon Hades Poznań000080816000016
 Maciej RaniszewskiGreen Club III Gdańsk000880016000016
158Dominik WójcikTVsports.pl - Idoslubu.pl Kielce1400000014000014
 Tomasz ChagowskiMasters Lublin0000014014000014
 Radosław MisiewiczOleśnica006000814000014
 Wiktor FortuńskiDSB Baribal Lubin006000814000014
 Nodo BakradzeGruzja008600014000014
163Maciej ZielińskiMaximus Bydgoszcz0000130013000013
 Mariusz ZakrzewskiMasters Lublin0000013013000013
 Marcin WnukLord Wtórmex Radomsko0001300013000013
 Maciej WitkowskiPictures Warszawa0001300013000013
 Kamil SuszczyńskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn0130000013000013
 Andrzej StolarczykSKB Stal-Met Oława0000001313000013
 Mateusz StefańczykIdoslubu.pl Kielce0013000013000013
 Tomasz SmólMetro Zamość0000013013000013
 Sławomir RudziewiczGreen Club Gdańsk0000130013000013
 Rafał OlbromskiFrame II Łódź0000001313000013
 Gabor OlahRumunia0013000013000013
 Krystian MrvaSłowacja1300000013000013
 Yahor MikheyenkaZakręcona Bila Poznań0000001313000013
 Marek Kłusowski---0130000013000013
 Konrad KleinszmitKościerzyna0013000013000013
 Krzysztof KaczmarekAkademia Bilardowa Rokietnica0001300013000013
 Wojciech GrzelakMasters Lublin0000013013000013
 Marius GanusauskasLitwa0130000013000013
 Krzysztof DybałaSnikers Rękoraj1300000013000013
 Revaz BzhalavaGruzja0013000013000013
 Tomasz BłażejBila Tarnów0013000013000013
 Ewa BąkMUKS IKS Tarnów1300000013000013
185Mateusz SawiczSKB Mrągowo000660012000012
 Sebastian MillerSKB Mrągowo060600012000012
187Filip ŻukBiałystok000000000100010
 Szczepan WójcikGreen Club IV Gdańsk000000000010010
 Łukasz Sienkiewicz9 stóp Poznań000000000001010
 Michał PukZakręcona Bila Poznań000000000001010
 Michał PotyszAkademia Bilardowa Rokietnica000000000100010
 Bartłomiej PondoSquare Kraków000000000100010
 Marcin PołećŁódź000000000100010
 Tomasz Pisarek---000000000100010
 Paweł OstrowskiGdańsk000000000001010
 Marcin MysłekGdańsk000000000100010
 Wojciech MichalakGreen Club Gdańsk000000000100010
 Piotr MaurycyQS Media TVsports.pl Kielce000000000100010
 Dymitr ŁyczkoBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn000000000001010
 Radosław Lorych9 stóp Poznań000000000001010
 Michał KryńskiMetal Fach LP Sokółka000000000100010
 Łukasz KrygerGreen Club III Gdańsk000000000100010
 Zbigniew KoziołMetal Fach LP II Sokółka000000000100010
 Piotr KleinschmidtŁódź000000000100010
 Tomasz KieniewiczThe Stage Kraków000000000100010
 Filip GórskiZakręcona Bila Poznań000000000001010
 Tomasz DzieniszGreen Club IV Gdańsk000000000100010
 Szczepan BurczakElbląg000000000100010
 Kamil BernatekKielce000000000100010
 Michał BerkecZakręcona Bila Poznań000000000100010
 Cezary BączkiewiczElbląg000000000100010
212Igor ZiewiecSKB Mrągowo0000800800008
 Wiktor ZielińskiHades Poznań0080000800008
 Karol ZbieńLord Wtórmex Radomsko0008000800008
 Sylwia ZąbekPino Dębica0080000800008
 Aleksander ZarubaSłowacja0080000800008
 Zurab TesereteriGruzja0080000800008
 Bartosz SzymanowskiSKB Mrągowo0800000800008
 Paweł StuczyńskiGreen Club IV Gdańsk0800000800008
 Adam StefankiewiczFrame II Łódź0000008800008
 Krzysztof SrokaKarambol GCN Chorzów0000008800008
 Anita SochackaSnikers Rękoraj8000000800008
 Karol SiódmiakFalquon Hades Poznań0000800800008
 Tomasz PierzchalskiMasters Lublin0000080800008
 Paweł OlesiejukGreen Club IV Gdańsk8000000800008
 Simona MilisauskaiteLitwa0800000800008
 Jan MiernowskiMasters Lublin0000080800008
 Roman MichalikSlovakia0000008800008
 Karol MędykowskiMasters Lublin0000080800008
 Mateusz MejerGreen Club Gdańsk0000800800008
 Bartosz MarczakSKB Mrągowo0800000800008
 Michał MaciaszczykSnikers Rękoraj8000000800008
 Adrian KozakowskiULKS Dragon Srock0008000800008
 Jacek KaczmarekAmnezja Kalisz0008000800008
 Jacek JaniszewskiFrame II Łódź0008000800008
 Łukasz JakubcewiczMasters Lublin0000080800008
 Lukas HadzimaSlovakia0080000800008
 Jan  GrzelakFrame II Łódź0000008800008
 Mariusz GołdynFalcon Sosnowiec8000000800008
 Dawid GlińskiFrame II Łódź0008000800008
 Lavrente CziriakRumunia0080000800008
 Adam CzaplińskiFrame II Łódź0008000800008
 Kacper BorowskiSKB Mrągowo0800000800008
 Marek BednarzMasters Lublin0000080800008
 Paweł BalonSosnowiec0000800800008
 Mariusz AndrzejczakSpider Wrocław0000008800008
 Aleksi Almasia---0080000800008
248Mateusz ZdziechFrame II Łódź0006000600006
 Ryan VanderleyLand Club Warszawa0060000600006
 Bartosz TryczyńskiSKB Stal-Met Oława0000006600006
 Emil TopchievGruzja0060000600006
 Adrian ŚledziewskiBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR II Kętrzyn0600000600006
 Daniel SzymczakUKS Spartan Chodów0006000600006
 Piotr SulewskiGreen Club II Gdańsk0060000600006
 Kacper StorczykUKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki0006000600006
 Sambor StachowiakUKS Fair Play Jaworzno0006000600006
 Piotr PolisFrame II Łódź0006000600006
 Mateusz PiontekRinger Płock0006000600006
 Rafał PaluchBreak Ball Bielsko Biała0600000600006
 Bruno PakowskiWrocław0060000600006
 Marcin OrmianinOsiedle Bajkowe Tczew0006000600006
 Krzysztof OlejnikJoker Team Tomaszów Mazowiecki0006000600006
 Michał MirońMetal Fach LP II Sokółka0000600600006
 Mateusz MarzecMetal Fach LP II Sokółka0006000600006
 Emil MalanowskiHouse of Pool Warszawa0060000600006
 Mateusz MajerGreen Club III Gdańsk0600000600006
 Vladimiras LiaskovskisLitwa0600000600006
 Marcin LechOsiedle Bajkowe Tczew0006000600006
 Mateusz KurGreen Club II Gdańsk0006000600006
 Robert KozakiewiczGreen Club IV Gdańsk0000600600006
 Mateusz KopećBałtyckie Centrum Bilardowe MOSiR Kętrzyn0600000600006
 Anatol KokoszkaRzeszów0060000600006
 Michał KłusakiewiczNosan II Kielce0060000600006
 Dylan JomaaFrame Łódź0006000600006
 Dominik JastrząbUKS Fair Play Jaworzno0006000600006
 Yevgeny IllasencoMołdawia0060000600006
 Grzegorz HołyszWrocław0000006600006
 Marcin GołembskiFalquon Hades Poznań0000600600006
 Marcin FurtakGiżycko0600000600006
 Kamil ChilińskiKlub 54 Łomża0600000600006
 Tomas BrikmanisLitwa0600000600006
 Łukasz BorysOsiedle Bajkowe Tczew0006000600006
 Tomasz BogdanowiczChorten Elida Białystok0600000600006
 Leszek BlumczyńskiNosan Kielce0060000600006
 Krzysztof AftkaArkadia Tczew0006000600006


Powrót
© 2017 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System