Puchar Polski Old Boys 2010

Dodano: 2010-04-06
Zmodyfikowano:

Ruszył sezon sportowy dla bilardzistów "po czterdziestce"

Inauguracja Old Boy-ów 2010 odbyła się w Lubińskim klubie Baribal. Wystartowało 35 zawodników, którzy pokonali wiele kilometrów, między innymi z Bydgoszczy, Gdańska, Elbląga, Radomia, Lublina, Łańcuta, Jędrzejowa. Najliczniejszą - sześcioosobową grupę -  stanowił Frame Łódź. Zadebiutowało 7 uczestników, z czego Pan Pierzchalski z Lublina zajął III miejsce wraz z Markiem Królakiem. Zwycięzcą turnieju został Tomasz Malinowski, pokonując w finale Tomasza Kwietnia 5:2.

Po raz pierwszy przyznano nagrody pieniężne zawodnikom, którzy zajęli czołowych pierwszych 5 miejsc, ufundowane przez ET Bilard. Dodatkową atrakcją był Mini Mercedes ufundowany przez debiutanta Old Boy-ów - Krzysztofa Gardjasa z Łodzi. Sponsorem pucharów, turnieju oraz bankietu na zakończenie był Bogdan Fortuński.

Nie mogło oczywiście zabraknąć dramatycznych meczy i wspaniałej atmosfery. System grupowy + 2 KO sprawdza się i był przyjęty z entuzjazmem. Już dziś zapraszamy 15 maja do Klubu Arena Warszawa na Konsalnet Cup 8-bil.

Więcej informacji na temat cyklu na oficjalnej stronie Pucharu Polski Old-Boys.

Aktualne Rankingi po turnieju w Lubinie.