Grand Prix - Kraków - turniej numer 2

Dodano: 2010-03-08
Zmodyfikowano: 2010-03-08

Marcin Kubalski ponownie wpisuje na swoje konto 25 punktów

Po pierwszym turnieju, który odbył się 06 lutego w Krakowie w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących, kolejny z cyklu też grany był w „mieście królewskim". Uczestniczyło w nim 14 zawodników i zawodniczek niepełnosprawnych z całej Polski. Tradycyjnie uroczystego powitania uczestników turnieju w Ośrodku dokonała w imieniu dyrektor Ośrodka Kierownik Internatu p. Magdalena Gonciarczyk oraz Prezes UKS"317" Kraków Józef Grzyb. Gościem specjalnym turnieju był Dyrektor ZMCH „Ymca" oraz wieloletni przyjaciel i sponsor klubu Piotr Cepil znany bardziej w światku bilardowym jako „Bilardoholik". Niespodzianki w Krakowie nie było i zwyciężył multimedalista Mistrzostw Polski - Marcin Kubalski (Konsalnet Warszawa), który w finale pokonał Filipa Gałązkę (317 Kraków). Na najniższym stopniu podium znaleźli się Patryk Gargas i Patryk Zarzyczny (obaj YMCA Kraków).

Zwycięzcy otrzymali Puchary ufundowane przez Prezesa PZBil i pamiątkowe dyplomy. Organizatorem Turnieju był UKS „317" Kraków. Całą logistyką zajęły się koleżanki z Zarządu UKS „317" E. Cichocka i B. Szczęśniak. Serdeczne podziękowania dla Sędziego Głównego zawodów pana Sławomira Wolańskiego, który dzielnie wspiera rozgrywki Grand-Prix ON.

Aktualna klasyfikacja po 2 turniejach na oficjalnej stronie Grand Prix ON 2010.