Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Predator Pro Billiard Series

Dodano: 2022-06-13
Zmodyfikowano: 2022-06-22

Wiktor Zieliński drugi w Germany Open

20 czerwca 2022

Wiktor Zieliński zanotował kolejny świetny występ na międzynarodowej arenie, po raz drugi z rzędu stając na podium zawodów cyklu US Pro Billiard Series w 10-bil. Po zwycięstwie w Las Vegas Open, Zieliński zajął 2. miejsce w turnieju Predator Germany Open.


Polak przegrał dopiero w finale z Grekiem Dimitrosem Laukatosem 1:2 (0:4, 4:0, 4:5). Wcześniej w półfinale pokonał 2:0 Niemca Salim Gaisan Can 2:0 a w ćwierćfinale Sanjina Pehlivanovica 2:1.

Na 9. miejscu zawody zakończyli Mateusz Śniegocki i Dniel Macioł.

Równolegle rozgrywany był turniej dla kobiet. Kolejny raz najlepsza okazała się Kelly Fischer, która wygrała w finale z Turczynką Eylul Kibaroglu 2:1.

Start Oliwii Zalewskiej, Daniela Macioła i Wiktora Zielińskiego finansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Bilardowego.

Wyniki (tabele gier):

 
13 czerwca 2022

Ponad 140 tys. Euro w puli czeka na bialrdzistów i bilardzistki podczas turnieju US Pro Billiard Series - Germany 10-ball Open. Od dzisiaj, do soboty, w Bremie rozgrywany będzie turniej w dwóch kategoriach - mężczyzn i kobiet.


Format rozgrywek to dwa sety do 4 wygranych partii w każdym meczu. W przypadku remisu rozgrywane są "rzuty karne". W turnieju dla panów gra 100 zawodników, w zawodach dla pań wystąpi maksymalnie 64 zawodniczki.

Start Oliwii Zalewskiej, Daniela Macioła i Wiktora Zielińskiego finansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Bilardowego.

Wyniki (tabele gier):

Transmisja video dostępna jest na stronie kozoom.com oraz na Facebook'u.
Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System