Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Nowy Partner Polskiego Związku Bilardowego

Dodano: 2022-01-14
Zmodyfikowano: 2022-01-14

ERG Bieruń Partnerem Strategicznym Międzynarodowego Centrum Szkolenia PZBil

 

Kilka tygodni temu informowaliśmy, o wspaniałym geście dżentelmenów bilardzistów, którzy podczas Mistrzostw Polski Biznesu w ramach licytacji przekazali 55 tysięcy złotych na potrzeby przygotowania Centrum. Dzisiaj mamy dla Was kolejne bardzo dobre informacje. Firma prowadzona przez p. Tomasza Bugaja ERG Bieruń  poszła o krok dalej i została Partnerem Strategicznym Centrum. W myśl porozumienia zawartego pomiędzy Polskim Związkiem Bilardowym i firmą z Bierunia nazwa ośrodka będzie w latach 2022-2026 brzmiała ERG Bieruń Międzynarodowe Centrum Szkolenia PZBil. 


 

 

 

Logo firmy w tym okresie znajdzie się również na strojach kadry narodowej mężczyzn i kobiet. Serdecznie gratulujemy i cieszymy, że mamy kolejnego Partnera a jednocześnie ogromnego fana sportu bilardowego!


Przypomnijmy:

W Kielcach w pierwszej połowie 2022 roku zostanie uruchomione pierwsze niekomercyjne Międzynarodowe Centrum Szkolenia Polskiego Związku Bilardowego. Na ponad 200 merach kwadratowych stanie 6 stołów bilardowych do pool bilarda firmy Dynamic, jeden do karambola i jeden do snookera. Ośrodek będzie pełnił rolę miejsca zgrupowań kadry narodowej, kadr wojewódzkich młodzieży oraz szkoleń dla instruktorów, trenerów i sędziów. Co bardzo ważne, członkowie kadry narodowej biorący udział w przygotowaniach do imprez głównych (ME i MŚ) będą mogli bezpłatnie korzystać z infrastruktury w każdym momencie, w tym m. in. przed pucharami i mistrzostwami Europy. Stoły w ośrodku będą systematycznie serwisowane (1-2 razy w roku wymiana sukna Simonis).

Będzie to pierwszy niekomercyjny ośrodek szkoleniowy Polskiego Związku Bilardowego i pierwsze takie centrum w Europie. Będzie on dostępny wyłącznie dla trenujących zawodników. W planach jest organizacja spotkań międzypaństwowych oraz szkoleń on-line. W tym celu ośrodek docelowo ma być wyposażony w pełen monitoring nad każdym stołem oraz projektory do wyświetlania ćwiczeń. Dodatkowo przy jednym ze stołów znajdą się kamery z funkcją nagrywania super slow motion. Ośrodek będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Pełne Koszty utrzymania będzie ponosił Polski Związek Bilardowy.

 

 

Powrót
© 2022 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System