Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Bilardowa Ekstraklasa 2021

Dodano: 2021-02-11
Zmodyfikowano: 2021-02-11

Firma LISSY przez kolejne dwa lata partnerem Bilardowej Ekstraklasy.

Polski Związek Bilardowy przedłużył na kolejne dwa lata współpracę z firmą LISSY z Dobrodzienia. W jej ramach firma min. zapewni stół bilardowy na którym rozgrywane będą spotkania Ekstraklasy oraz pomoże w promocji najważniejszych drużynowych rozgrywek w Polsce.


 

 


„Cieszymy się, że przez kolejne lata najlepsi zawodnicy będą walczyli o tytuł Drużynowego Mistrza Polski na naszym stole. W ostatnim czasie udało nam się przygotować kolejny już stół bilardowy z linii produktów Lissy Professional L1, nie tylko o unikalnym wyglądzie, ale co najważniejsze wymagający i technicznie dopracowany, odpowiednio do wysokiej rangi zawodów. Bardzo ważnym elementem jest dla nas, ale także dla całego sportu bilardowego promocja. Dlatego Ekstraklasa, jest dla nas tak atrakcyjna i bez wahania wpisujemy się w te działania marketingowe Polskiego Związku Bilardowego - podsumował Janusz Lissy właściciel firmy Lissy.


Tegoroczne rozgrywki tak jak przez ostatnie lata będą transmitowane i komentowane na żywo przez TVSPORTSPL nie tylko na serwerze stacji, ale również na kanałach youtube oraz facebooku. Przygotowana zostanie również specjalna arena gdzie rozgrywane będą spotkania oraz zbudowane studio do transmisji. Szefostwo firmy LISSY zapowiada również nową wersję stołu LISSY L1. Pierwsze spotkania w dniach 12-14 marca.

 


Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System