Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Dynamic Best of East

Dodano: 2020-07-20
Zmodyfikowano: 2020-07-20

Oliver Szolnoki wygrał w Pardubicach

Węgierski bilardzista Oliver Szolynoki wygrał Dynamic Billard Best of the East w Pardubicach. W finale pokonał Karola Skowerskiego 7:5. Brązowe medale wywalczyli dwaj polscy juniorzy: Dominik Jastrząb i Szymon Kural.

W ćwierćfinale odpadli: Grzegorz Lasota, Jakub Koniar (Słowacja), Ladislav Hajsman (Czechy) i Mariusz Skoneczny.


Łącznie zagrało 64 zawodników. Turniej w Pardubicach otworzył sezon Dynamic Billard Best of the East w 2020 roku. Zorganizowanie zawodów w okresie zagrożenia COVID 19 jest wielkim sukcesem organizatorów. Było to możliwe dzięki dobrej międzynarodowej współpracy.

Oczywiście szkoda, że bilardziści z kilku państw nie mogli dotrzeć do Czech z powodu rządowych ograniczeń. Wielkie podziękowania dla gospodarzy - Maple Billiard Club. Z powodu wprowadzenia restrykcji sanitarnych w ostatnie chwili do Pardubic nie przyjechał sędzia główny Alexandru Balas z Rumunii. Turniej prowadzili więc Marcin Krzemiński i Jaroslav Horenovsky.

Kolejny turniej odbędzie się w Bratysławie w dniach 15-16 sierpnia.

Głównymi sponsorami cyklu są: Dynamic Billard Organization z Niemiec oraz Iwan Simonis S.A i Saluc S.A. (Aramith) z Belgii.

Przed wyjazdem na turniej, w Kieleckim Centrum Bilardowym odbyły się zgrupowania Kadry Narodowej meżczyzn i juniorów. Wyjazd kadry  na "Besta" oraz zgrupowania sfinansowane zostały ze środków Ministerstwa Sportu oraz Poskiego Związku Bilardowego.

Powrót
© 2021 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System