Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour

Dodano: 2020-06-05
Zmodyfikowano: 2020-06-26

Wyniki oraz transmisja on-line z Mistrzostw Kielc w 10-bil

26 czerwca

Po przerwie spowodowanej COVID-19 powracają ogólnopolskie rozgrywki Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour. W Kieleckim Centrum Bilardowym zagramy w 10-bil a w zawodach weźmie udział 64 zawodników. Pierwszy etap podzielony zostanie na 4 sesje. Do pucharówki awansuje po dwóch najlepszych z każdej grupy.

Wyniki będą dostępne na naszych stronach, w zakładce GPP Pol Tour. Transmisję video na żywo przeprowadzi TVsports.pl.

17 czerwca 2020

POL TOUR w Kielcach - zamknięte zgłoszenia

Organizator cyklu Pol TOUR zakończył przyjmowanie zgłoszeń na zawody Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR - 10-Bil. Zarejestrowanych jest 64 bilardzistów. Osoby, które oczekują na wejście na listę, będą wpisanie jedynie w przypadku rezygnacji któregoś z zawodników lub braku wpłaty na rachunek bankowy EEBC do 19 czerwca. Lista startowa na www.ebc-billard.com.

15 czerwca 2020

Dzisiaj ostatni dzień zgłoszeń do GPP Pol Tour Kielce w 10-bil

Ruszyły zapisy na drugi w tym roku turniej z cyklu Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR. Zawody odbędą się w Kielcach w dniach 27-28 czerwca. Zagramy w odmianę 10-bil. W trosce o bezpieczeństwo uczestników związane z pandemią koronawirusa, będą obowiązywały szczególne przepisy bezpieczeństwa.

Zgłoszenia są przyjmowane według nowej procedury, na specjalnych kartach, do dnia 15 czerwca. Szczegóły na stronie www.makmarketing.pl i www.ebc-billiard.com (na EEBC jest publikowana lista startowa).
Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System