Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Bilardowa Ekstraklasa 2020

Dodano: 2020-06-03
Zmodyfikowano: 2020-06-09

W dniach 19-21 czerwca w Hotelu Tęczowy Młyn w Kielcach drugi zjazd Bilardowej Ekstraklasy. Będą hitowe starcia. Transmisja na żywo na TVsports.pl. Pełny plan gier 2 zjazdu

Czterogwiazdkowy hotel Tęczowy Młyn będzie gospodarzem drugiego zjazdu Bilardowej Ekstraklasy. Na Sali konferencyjnej zostanie ustawiony specjalnie przygotowany stół LISSY z Dobrodzienia z suknem Iwan Simonis 860.  Oczywiście tak jak przystało na najważniejsze drużynowe rozgrywki w Polsce, imprezie będzie towarzyszyła doskonała oprawa organizacyjno – medialna. Transmisja na żywo w TVSPORTSPL oraz retransmisja na antenie SPORTKLUB. Przy stołach ponownie zobaczymy po długiej przerwie mistrzów Polski, Europy oraz medalistów Pucharu Świata. Zawody odbędą się oczywiście bez udziału publiczności, dlatego też wszystkich zapraszamy przed ekrany TV.


 

 


Już dzisiaj zapraszamy na transmisję video. Początek w piątek 19 czerwca o 10.00. Zapowiada się fantastyczny weekend z niesamowitymi emocjami. Będzie kilka hitów, do których zaliczyć należy pojedynki m. in.  Baribala Lubin z Cromostalem czy Nosanem oraz świętą wojnę, czyli mecz Nosan vs Cromostal.


Pełny plan gier na oficjalnej stronie Ekstraklasay 


OŚWIADCZENIE  EKSTRAKLASY 

REGULAMIN 2-3 ZJAZDU EKSTRAKLASY


Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System