Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Odmrażanie sportu rozpoczęte

Dodano: 2020-05-01
Zmodyfikowano: 2020-05-01

List intencyjny Zarządu Polskiego Związku Bilardowego do p. Minister Sportu.

 

Koleżanki i Koledzy,

 

Zgodnie z informacją Minister Sportu Danuty Dmowskiej – Andrzejuk oraz decyzjami Rządu stopniowo będzie następować “odmrażanie” sportu.  Nie ma jeszcze konkretnych dat. Opracowano kolejne etapy powrotu do sportowej rzeczywistości. Będą one wdrażane w zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej w Polsce.

 Sport bilardowy jest dyscypliną, której rozgrywki odbywają się w pomieszczeniach zamkniętych, z drugiej strony jest sportem bezkontaktowym.  Dlatego Zarząd Polskiego Związku Bilardowego w imieniu nas wszystkich wystosował  list intencyjny do P. Minister Sportu z prośbą o jak najwcześniejsze umożliwienie powrotu do treningów i zajęć szkoleniowych bilardzistów, a co za tym idzie otwarciem klubów bilardowych.

 Chciałbym również poinformować, że kończymy pracę nad nowymi regulaminami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa podczas  imprez i przeprowadzenia szkoleń w nowej rzeczywistości. Zawody zaplanowane na miesiąc maj zostają odwołane i przesunięte na późniejszy termin.

 Jednocześnie jestem przekonany, że uda nam się przetrwać ten bardzo trudny okres dla naszej branży sportowo – rekreacyjnej i powrócimy jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy i rozwoju. Dotyczy to nas wszystkich, zawodników, trenerów, szefów klubów, działaczy, firm branżowych, jak również każdego komu bliski jest sport bilardowy.

 

Życząc zdrowia pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia przy stole bilardowym


W imieniu Zarządu Polskiego Związku Bilardowego

Prezes

Grzegorz Kędzierski

 

 

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System