Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Świata w 10-bil

Dodano: 2020-03-09
Zmodyfikowano: 2020-03-09

Reprezentanci Polski zagrają w Las Vegas

Mistrz Europy w 10-bil - Mieszko Fortuński, mistrz Europy w 14/1 - Karol Skowerski oraz wicemistrz i brązowy medalista ME - Tomasz Kapłan zagrają w Mistrzostwach Świata w 10-bil, które w dniach 16-20 marca rozegrane zostaną w Las Vegas. W zawodach zagra 64 bilardzistów w całego świata a pula nagród wyniesie 148.000 USD.

     

Zawody rozgrywane będą systemem podwójnej przegranej, aż do wyłonienia 16 najlepszych zawodników. Przed rokiem najlepszy okazał się Tajwańczyk Ko Ping Chung, który w finale pokonał Joshuę Fillera. Najdalej z Polaków zaszedł Wojciech Szewczyk, który zajął 9. miejsce.

W dniach 11-14 marca w tej samej sali gier w hotelu Rio, odbędzie się turniej Diamond Las Vegas Open, który jednocześnie będzie turniejem kwalifikacyjnym o 3 ostatnie miejsca w Mistrzostwach Świata. Oprócz wyżej wymienionej trójki, w zawodach zagrają: Konrad Juszczyszyn i Michał Turkowski.

Całej piątce życzymy powodzenia!

Więcej informacji, wyniki on-line oraz transmisja video dostępna będzie na stronach www.playscipool.com.

Start Mieszka, Karola i Tomka w finałch mistrzostw świata jest dofinansowany ze środków Polskiego Związku Bilardowego oraz MS.Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System