Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

GPP Pol Tour i Dynamic Best of East

Dodano: 2020-03-05
Zmodyfikowano: 2020-03-05

Zapisy na Pol Tour w Częstochowie i Dynamic Best of East na Węgrzech

Grand Prix Polski

Organizator cyklu GPP Brześć Słomka Ptysiowa Pol Tour rozpoczął zapisy na drugi turniej GPP. Gospodarzem będzie klub Porter w Częstochowie. Gramy w odmianę 10-bil w dniach 4-5 kwietnia. Ilość miejsc jest ograniczona. Gwarantowane prawo udziału ma 32 najlepszych zawodników z rankingu kroczącego PZBil oraz 4-6 zawodników zgłoszonych przez klub Porter. Muszą jednak potwierdzić swój udział do 15 marca. O kwalifikacji pozostałych decyduje organizator. Szczegóły na stronie www.makmarketing.pl w zakładce POL TOUR. Lista startowa na stronie www.ebc-billiard.com.


Hungary 9-Ball


W klubie Fordan w Pecs 18-19 kwietnia wystartuje 18. edycja serii Dynamic Billard Best of the East. Tradycyjnie zagramy w 9-bil. Zgłoszenia do 10 kwietnia. Jak informuje organizator (Mak Marketing) są wolne miejsca w samochodzie jadącym z zawodnikami. Zgłoszenia na e-mail: mak@makmarketing.pl. Więcej informacji i lista na www.makmarketing.pl i www.ebc-billiard.com tel: 41 362-11-47.


UWAGA!

Mak Marketing nie prowadzi rejestru licencji PZBil i spraw przynależności klubowej. W związku z tym, przy zgłoszeniach na POL TOUR zawodnicy muszą podać imię i nazwisko oraz przynależność klubową. W przypadku niezrzeszonych miejsce zamieszkania.

Powrót
© 2020 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System