Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

EPBF Euro Tour

Dodano: 2019-06-11
Zmodyfikowano: 2019-06-17

Konrad Juszczyszyn piąty w Austrian 9-ball Open

17 czerwca 2019

To był dobry występ Polaków w trzecim w tym sezonie turnieju z cyklu EPBF Euro Tour. W Sankt Johann im Pongau najlepiej zaprezentował się Konrad Juszczyszyn (ERG Bieruń Folie), który zajął wysokie 5. miejsce, przegrywając w ćwierćfinale z późniejszym zwycięzcą - Eklentem Kaci. W 1/8 finału zameldowali się: Wojciech Szewczyk (Konsalnet Europool Warszawa) oraz Radosław Babica (Akademia Bilardowa Rokietnica) a w najlepszej 32-ce: Mateusz Śniegocki (Konsalnet Europool Warszawa) i Mieszko Fortuński (ERG Bieruń Folie).

Słabiej poszło naszym Paniom. Do strefy pucharowej "Last 16" awansowała jedynie Monika Ząbek (ERG Bieruń Folie). Marzenia o dalszych rundach przekreśliła reprezentantka Czech Veronika Hubrtova, która pokonała Polkę 7:5. Cały turniej wygrała Jasmin Ouschan (Austria).

Kolejne zawody z cyklu EPBF Euro Tour rozegrane zostaną w sierpniu w Holandii, tuż po Mistrzostwach Europy Juniorów.


12 czerwca 2019

Kolejne zawody EPBF Euro Tour już w najbliższy czwartek. 250 zawodników na listach startowych Austrian 9-ball Open.

Już w najbliższy czwartek rozpoczną się kolejne w tym roku zawody z cyklu EPBF Euro Tour. Tym razem gospodarzem gier będzie Sankt Johaan im Pongau, malowniczo położone w Alpach. W ostatnich zawodach w Treviso Polacy spisali sie świetnie. Na podium znaleźli się: Konrad Juszczyszyn (złoto) oraz Mateusz Śniegocki (brązowy medal).

 

W kategorii Open Austrian 9-ball Open na liście startowej widnieje blisko 200 zawodników, w tym 26 Polaków. W turnieju kobiecym zagra 49, w tym 5 naszych Pań.

Koszty udziału w zawodach: Mieszka Fortuńskiego, Konrada Juszczyszyna, Mariusza Skonecznego, Karola Skowerskiego, Tomasza Kapłana, Ewy Bąk, Izabeli Łąckiej, Oliwi Czupryńskiej jest dofinansowany ze środków Polskiego Ziwązku Bilardowego oraz MSiT.

Zwycięzcę w kategorii Open poznamy w sobotę wieczorem, w niedzielę czekają nas finałowe rozgrywki w turnieju Pań. Pełna relacja dostępna będzie na stronach:


Relację video przeprowadzi www.kozoom.com.
Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System