Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar Polski Old Boys 2019

Dodano: 2019-05-13
Zmodyfikowano: 2019-05-13

Już w najbliższy weekend zawody Old Boys w Warszawie. Zgłoszenia tylko do 16 maja.

Klub bilardowo-snookerowy 147 Break przy ul. Zamienieckiej 80 w Warszawie ma przyjemność zaprosić zawodniczki i zawodników urodzonych w 1977 roku lub wcześniej (wyjątek stanowią zawodnicy z rocznika 1978, którzy w sezonie 2018 wzięli udział w co najmniej jednym turnieju z cyklu PP Old Boys) na Puchar Polski w 8-bil oraz Mistrzostwa Polski w 9-bil, w kategoriach: Open oraz 50+.


W sobotę, 18 maja, zostanie rozegrany Puchar Polski w odmianę 8-bil w systemie grupowym + puchar, natomiast w niedzielę, 19 maja, odbędą się Mistrzostwa Polski w odmianę 9-bil systemem podwójnej przegranej. Zarówno PP jak i MP rozgrywane będą w dwóch kategoriach: "Open" oraz "50+" (zawodnicy urodzeni do roku 1969 włącznie mogą zdecydować, w której kategorii wystartują).

W zeszłym roku w Warszawie królowali: w Pucharze Polski: Radosław Misiewicz (Open) i Roman Banasik (50+), a w Mistrzostwach Polski Adam Kiernicki (Open) i Andrzej Nowak (50).

W tym roku pierwszymi zwycięzcami cyklu zostali: Tomek Malinowski, Ryszard Szerechan, Dominik Zając i Jerzy Kudlik, a sklasyfikowanych w obu rankingach mamy 106 zawodników! Jak będzie w Warszawie? Przekonamy się już w najbliższy weekend.

Zgłoszenia tylko drogą mailową: Oldboys.Warszawa@gmail.com (najlepiej z podaniem turnieju/ów (PP i/lub MP), kategorii (Open/50+) oraz miasta/klubu). Koniec zapisów w czwartek poprzedzający rozgrywki, tj. 16 maja 2018 o godz. 24:00. Wcześniejsze, zgodnie z ogólnym regulaminem, zgłoszenia do Krzysztofa Gardjasa lub mailowe na frame@frame.lodz.pl będą oczywiście honorowane :)
Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System