Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
mlbilard
Oficjalny partner w Polsce
orlen
rsactive
Bookgame
ERG Bieruń
TT plast
Mezz Cues
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Puchar Polski Old Boys 2019

Dodano: 2019-02-05
Zmodyfikowano: 2019-02-05

W niedzielę zakończyliśmy zmagania duetów o Puchar i Mistrzostwo Polski w kategorii Old Boys

Zawsze gościnna Łódź tym razem okazała się nie do zatrzymania. Statuetka za zwycięstwo w Pucharze Polski powędrowała na eksponowane miejsce w klubie Frame a 1200zł nagrody główne podzielili między siebie Tomasz Malinowski i Krzysztof Gardjas. Po naprawdę dobrze zagranym finale Dawid Jędrzejczak i Tomasz Wendicki musieli zadowolić się nagrodą 800zł.

W Łodzi zostały również statuetki za III miejsce dla teamu Olbromski/Śpiewak a dwie ostatnie zabrali do Stolicy Panowie Zasztowt i Wasilewski. Za zajęcie III miejsca obie drużyny zainkasowały po 300zł nagrody.

Symbolicznymi nagrodami wyróżniono również zespoły: Nowak/Śmigielski, Szwanke/Głód, Stolarczyk/Cylny oraz Książek/Andrzejewski, które zajęły V miejsca.

Pierwszy dzień zmagań zakończyła znikająca z prędkością światła pyszna pizza z rodzinnej kuchni Doorso, a dziewczyny na barze miały pełne ręce pracy :)


Drugi dzień turniejowy jest zawsze zdecydowanie trudniejszy. Z tym trudem najlepiej poradzili sobie Przemysław Śpiewak i Rafał Olbromski meldując się po raz kolejny, tym razem na najwyższym stopniu podium. Wicemistrzami Polski zostali panowie Walczak/Kociński pokazując wszystkim dobry, skuteczny bilard. Z lekkim rozczarowaniem, choć podkreślając wysoki poziom i miłą atmosferę, żegnał się z turniejem debiutujący w rodzinie Old Boys Dawid Jędrzejczak, zajmując wraz z Tomkiem Wednickim III miejsce. Brązowy medal przypadł w udziale Marcinowi Morawskiemu i Gerardowi Kryńskiemu. Wierzę że ten ostatni dotarł bezpiecznie do domu przed poniedziałkowym wschodem słońca.

Kończąc podsumowanie minionego weekendu, z niecierpliwością patrzę w przyszłość w oczekiwaniu na spotkanie przyjaciół bilarda, które już za 5 tygodni.

Pozdrawiam
Krzysztof Gardjas

Powrót
© 2024 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System