Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Bilard Sport Amator Challenge

Dodano: 2018-11-19
Zmodyfikowano: 2018-11-20

Sebastian Szymkowski Mistrzem Polski Amatorów!

Po trzech dniach, ponad 34 godzinach gry oraz 959 pojedynkach poznaliśmy zwycięzcę tegorocznej edycji Bilard Sport Amator Challenge. Tytuł mistrzowski powędrował do reprezentującego na co dzień zespół 147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa Sebastiana Szymkowskiego, który otrzymał czek na 5.000 zł i prawo startu w Mistrzostwach Polski mężczyzn w 8-bil.


Srebrny medal wywalczył Igor Luliński (Maximus BSB Bydgoszcz). Brązowe medale powędrowały do Wojciecha Chęcińskiego (Joker Bilard Team Tomaszów Mazowiecki) i Tomasza Błażeja (Tarnów).Tegoroczna edycja była rekordowa pod względem frekwencji. W turnieju finałowym zagrało po raz pierwszy w historii 256 a w eliminacjach regionalnych ponad 1000 zawodników. Turnieje kwalifikacyjne zorganizowało 34 Kluby. Podczas finałów wylosowano również nagrodę specjalną. 1000 zł powędrowało do klubu Duet w Tomaszowie Mazowieckim.

Ogromne podziękowania należą się dla klubu Frame na czele z p. Krzysztofem Gardjasem i Katarzyną Kulazińską. Wielkie podziękowania kierujemy również w stronę organizatorów eliminacji regionalnych oraz wszystkich uczestników tegorocznej edycji.

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System