Aktualności

Nobel Sport 3 Stawy

Dodano: 2009-06-04
Zmodyfikowano: 2009-06-10

Mateusz Śniegocki (Hades Poznań) zwyciężył w drugiej edycji "Wielkiego Turnieju Bilardowego - Nobel Sport 3 Stawy". W finale pokonał 9:5 kolegę z Kadry - Karola Skowerskiego (Nosan Kielce)

8 czerwca 2009

Juz po raz drugi 32 najlepszych bilardzistów naszego kraju spotkało się w Katowickim Centrum Handlowym 3 Stawy podczas prestiżowego turnieju. Bilardziści walczyli o nagrody finansowe w wysokości 12 tys. zł a główną nagrodę zgarnął rewelacyjnie spisujący się w ostatnim czasie Mateusz Śniegocki z Hadesu Poznań. W poprzednich zawodach Mateusz zajął 2 miejsce minimalnie przegrywając z Wojciechem Trajdosem (Konsalent Warszawa) 8:9. Tym razem gra układała się po jego myśli i pokonał on w finale zawodnika Nosanu Kielce - Karola Skowerskiego. Trzecie miejsca zajmowali Radosław Babica (Nosan Kielce) oraz Michał Czarnecki (Duet Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki).
Kolejny turniej "Nobel Sport 3 Stawy" rozegrany zostanie dopiero po wakacjach a zagra w nim ponownie 32-ka zaproszonych. Głównym celem organizatorów cyklu jest promocja sportu bilardowego. Podczas imprezy w ciągu dwóch dni pojedynki obejrzało setki widzów, klientów  Centrum Handlowego „3 Stawy". Podobnie jak miesiąc temu wśród atrakcji znalazł się pokaz wielokrotnego mistrza świata w trikach bilardowych - Bogdana Wołkowskiego.

Zobacz galerię zdjęć z drugiej edycji turnieju Nobel Sport 3 Stawy

4 czerwca 2009

W centrum handlowym w Katowicach ponownie zagości śmietanka polskiego bilarda

Już w najbliższą sobotę rozegrany zostanie drugi turniej z cyklu Nobel Sport 3 Stawy. Udział w nim weźmie 32 zaproszonych bilardzistów naszego kraju. Zawodnicy powalczą o nagrody pieniężne a będzie co dzielić gdyż pula nagród wyniesie 12 tys. zł. Miesiąc temu, pierwszy turniej wygrał WOjcicech Trajdos z Konsalnetu Warszawa. Pokonał on Mateusza Śniegockiego (Hades Poznań) po bardzo zaciętym meczu 9:8.

Zobacz galerię zdjęć z I edycji turnieju oraz pokazu trików Bogdana Wołkowskiego