Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Grand Prix Polski "Brześć - Słomka Ptysiowa" Pol Tour 2018

Dodano: 2018-10-26
Zmodyfikowano: 2018-10-26

Komunikat organizacyjny. Podział na grupy poranne i popołudniowe.

W celu zapewnienia sprawnego przebiegu turnieju i komfortowych warunków dla zawodników, organizator turnieju - Mak Marketing informuje, że mecze odbędą się w dwóch grupach. Pierwsza z nich rozpocznie rejestrację w sobotę w godzinach 9:10-9:40, a druga w godzinach 14:30-15:00. Zawodnicy będący w grupie drugiej nie mają więc obowiązku porannego stawiania się na odprawie.

Oto podział na grupy:

Grupa 1 - rejestracja godz. 9:10 - 9:40.

1. Piotr Ostrowski - Duet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.
2. Artur Zasztowt - Hulakula Warszawa,
3. Mateusz Zdziech- Frame Łódź,
4. Jarosław Chruściel - Frame Łódź,
5. Piotr Kotowski - TCF HUB Kraków,
6. Krzysztof Majkowski - Warszawa
7. Michał Urbański - UKS 13 Joker Tomaszów Maz.
8. Wojciech Gosk - Trójkąt Rzeszów
9. Szymon Sadlik - Trójkąt Rzeszów
10. Artur Lisowski - Podłazie,
11. Tomasz Kapłan - Nosan Kielce,
12. Bartosz Rozwadowski - Nosan Kielce,
13. Antonio Quarta - Kielce,
14. Wojciech Chęciński - UKS 13 Joker Tomaszów Maz.
15. Arkadiusz Brzękowski - Akademia Bilardowa Rokietnica,
16. Adam Stankiewicz - Akademia Bilardowa Rokietnica,
17. Krystian Piekarski - LP Metal Fach Sokółka,
18. Karol Zielenkiewicz- LP Metal Fach Sokółka,
19. Dominik Zając - LP Metal Fach Sokółka,
20. Sebastian Batkowski - LP Metal Fach Sokółka,
21. Oskar Jamorski - UKS Snikers Rękoraj,
22. Wojciech Tucholski - Koszalin,
23. Grzegorz Lasota - MOSiR Kętrzyn,
24. Kamil Suszczyński - MOSiR Kętrzyn
25. Krystian Bednarek - UKS Snikers Rękoraj,
26. Jeremi Nowak - Nosan Kielce,
27. Szymon Bruśnicki - UKS Orlęta Bilcza,
28. Jakub Chrobot - Nosan Kielce.
29. Sambor Stachowiak - UKS Fair Play Jaworzno.

Grupa 2 - rejestracja godz. 14:30 - 15:00

30. Mariusz Skoneczny - Duet Lipiński Dachy Tomaszów Maz.
31. Piotr Polis - Frame Łódź,
32. Tomasz Malinowski - Frame Łódź
33. Dawid Gliński- Frame Łódź,
34. Arkadiusz Jakubiak - Hulakula Warszawa
35. Andrzej Guzanowski - Wola Rasztowska
36. Jakub Dobrowolski - Trójkąt Rzeszów
37. Krystian Tanasiewicz - Trójkąt Rzeszów
38. Sebastian Hołówko - Trójkąt Rzeszów
39. Maciej Życiński - Kielce
40. Arkadiusz Giernalczyk - Kalisz
41. Wojciech Banek - MUKS IKS Tarnów,
42. Piotr Likowski - Zakręcona Bila Poznań,
43. Karol Skowerski - Nosan Kielce,
44. Michał Turkowski - Nosan Kielce,
45. Szymon Kural - TCF HUB Kraków,
46. Mateusz Śniegocki - Konsalnet Warszawa,
47. Kamil Sząszor - Arkadia Tczew,
48. Mikołaj Ząbecki - - UKS 13 Joker Tomaszów Maz.
49. Nikodem Jankowiak - Akademia Bilardowa Rokietnica,
50. Adam Potysz - Akademia Bilardowa Rokietnica,
51. Konrad Piekarski - LP Metal Fach Sokółka,
52. Maciej Witkowski - Hulakula Warszawa,
53. Jacek Tucholski - Koszalin,
54. Krzysztof Lasota - MOSiR Kętrzyn
55. Dawid Tonojan - MOSiR Kętrzyn
56. Jan Niewęgłowski - Nosan Kielce,
57. Maciej Słowik - Nosan Kielce,

Wyniki z turnieju dostępne będą na stronie -> Grand Prix Polski - Mistrzostwa Kielc w 10-bil
Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System