Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Polska Liga Bilardowa

Dodano: 2018-09-05
Zmodyfikowano: 2018-09-06

Relacja on-line z 6. kolejki I i II Ligi

Po wakacjach powracają rozgrywki Polskiej Ligi Bilardowej. Po ponad dwóch miesiącach przerwy, przy stołach ponownie spotkają się drużyny I i II Ligi.


W sobotę 8 września zagrają drugoligowcy. 6. kolejka otworzy drugą część sezonu zasadniczego i zespoły, które w pierwszej części były gospodarzami spotkań, teraz wystąpią w meczach wyjazdowych jako goście.

W grupie pierwszej na prowadzeniu Zakręcona Bila Poznań oraz Akademia Bilardowa Rokietnica, którzy mają 8 punktów przewagi nad kolejnym zespołem. W grupie drugiej podobna sytuacja - na czele ex-aequo dwie drużyny. W tabeli prowadzą: Maximus Bydgoszcz i Green Club II Gdańsk. W grupie trzeciej liderami są bilardziści Kwiaty Polskie Frame Łódź, jednak tylko o jeden punkt wyprzedzają Joker Bilard Team z Tomaszowa Mazowieckiego. Wyrównaną sytuację mamy w grupie numer 4. Między pierwszym Bistro Bilard Koryta Mięsne Brzeszcze a trzecim TCF HUB Kraków jest tylko 2 punkty różnicy. Drugą pozycję zajmuje Fair Play Jaworzno. Pierwsi w grupie piątej są rezerwy Bałtyckiego Centrum Bilardowego, na drugim miejscu SKB Mrągowo. W grupie szóstej ponownie dwa zespoły na prowadzeniu: Elida Białystok i Billboard Warszawa. Po piętach depcze im debiutant - 147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa. W ostatniej, siódmej grupie najlepiej radzi sobie Masters eDom Lublin, drugą pozycję zajmuje drużyna Break 147 Duolife Team Radom.

W tym sezonie do Turnieju Finałowego, który odbędzie się w dniach 1-2 grudnia, awansuje po dwie drużyny z każdej z grup. W barażach zagra więc aż 14 zespołów.

W niedzielę 9 września do walki staną bilardziści I Ligi. Do zakończenia rozgrywek pozostało 4 kolejki a na tę chwilę prowadzą: Metal Fach LP Sokółka oraz Arkadia Tczew. Obie drużyny mają nad kolejnymi zespołami aż 9 punktów przewagi i mało realne jest aby tak doświadczone składy roztrwoniły tę przewagę. Teoretycznie do walki o Ekstraklasę 2019 mogą się jeszcze włączyć House of Pool Warszawa oraz Reslogistics Trójkąt Rzeszów. W strefie spadkowej znajdują się Bilardo.pl Dekada Sosnowiec, Papa Gusto Opole oraz Oskar Stalowa Wola.

Relacja „wyniki on-line" dostępna będzie na naszych stronach. Początek spotkań każdego dnia o godzinie 12:00.

 

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System