Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Dynamic Best of East 2018

Dodano: 2018-08-27
Zmodyfikowano: 2018-08-27

Polacy w finale Slovakian 9-Ball Open

W Bratysławie rozegrane zostały czwarte w tym roku zawody z cyklu Pucharu Europy Wschodniej Dynamic Best of East. W Slovakian 9-ball Open, podobniej jak w poprzedniech tegorocznych edycjach, najlepsi byli Polacy. Zwycięzcą został Mariusz Skoneczny (Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki), który w finale pokonał 7:3 Daniela Macioła (Konsalnet Warszawa). W półfinałach wystąppili Ioan Ladanyi (Rumunia) i Olivier Szolnoki (Węgry).


Przed ostatnim turniejem cyklu, który odbędzie się w Rumunii, na prowadzeniu w Rankingu znajduje się Mariusz Skoneczny, który w tym roku naljepszy był równiez podczas Polish 9-ball Open.

Best of East w Bratysławie rozegrany został w ramach obchodów 25-lecia działalności Słowackiego Związku Bilardowego.


Zaproszenie na turniej przyjął prezes PZBil Grzegorz Kędzierski, który podczas uroczystego otwarcia wręczył na ręce prezesa SBiZ gratulacje za ćwierćwiecze działaności oraz podziękowanie za współpracę obu Związków.

Start M. Skonecznego, T. Kapłana, K. Skowerskiego, M. Fortuńskiego został sfinansowany ze środków MSiT oraz Polskiego Związku Bilardowego , wsparcie otrzymała również E. Bąk.

Wyniki Slovakian 9-ball Open dostępne są na stronach EEBC.

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System