Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Kadra Narodowa Polskiego Związku Bilardowego

Dodano: 2018-07-24
Zmodyfikowano: 2018-07-25

Monika Ząbek (ERG Bieruń Folie) oraz Ewa Bąk (MUKS IKS Tarnów) ze wsparciem "Kadry Pro" Polskiego Związku Bilardowego na zawody Pucharu Europy Euro Tour 2018.

 

Dwie zawodniczki Ewa Bąk i Monika Ząbek dołączyły do specjalnego programu Polskiego Związku Bilardowego,  który ma za zadanie pomóc w przygotowaniu do imprez głównych. W jego ramach pokryte zostaną pokryte koszty udziału w  tegorocznych zawodach Pucharu Europy Euro Tour. Zawodniczki wyposażone zostaną również w nowe stroje kadry narodowej. Wsparcie takie na pierwsze tegoroczne zawody ET otrzymała już wcześniej Monika Ząbek. 

 

 

Przypomnijmy, że nowy program Związku „Kadra Proo obejmuje dofinansowanie dla najlepszych zawodniczek, zawodników i osób na wózkach inwalidzkich w zawodach Pucharu Europy, Best of the East, mistrzostw Europy, zgrupowań i mistrzostw świata. Jego zadaniem jest uzyskanie wysokich wyników sportowych w postaci medali mistrzostw Europy świata oraz kwalifikacji do The World Games 2021.  

Program finansowany jest ze środków Polskiego Związku Bilardowego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, a w tym roku przewidziano na niego 300.000 złotych.   

Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System