Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Lissy
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Bilardowa Ekstraklasa 2018

Dodano: 2018-06-20
Zmodyfikowano: 2018-06-20

W najbliższy piątek kontynuacja walki o tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Zapraszamy na transmisję LIVE.

Przez 3 dni Galeria Echo w Kielcach będzie gospodarzem drugiego tegorocznego zjazdu Bilardowej Ekstraklasy. W piątek i sobotę mecze wystartują o godzinie 9:30, w niedzielę rozgrywki rozpoczną się o 9:00.


Hitem 4. kolejki będzie spotkanie Konsalnetu Warszawa z DSB tianDe Lubin, czyli drużyn, które nie mają na swoim koncie jeszcze porażki. Wcześniej zobaczymy mecze: Lipiński Dachy - Hulakula Warszawa, Nosan - HG Solutions Gdynia oraz BCB MOSiR Kętrzyn kontra Hades Poznań.

W sobotę DSB tianDe ponownie weźmie udział w szlagierze kolejki. Tym razem podopieczni Bogusława Fortuńskiego zagrają z prowadznym przez Bogdana Wołkowskiego Nosanem. Kielczanie po porażce z Konsalnetem, aby realnie myśleć o wielkim finale, nie mogą pozwolić sobie na kolejne straty punktowe. Zapowiada się więc bardzo interesujące spotkanie. Ciekawe będzie również starcie Duetu Lipińki Dachy z MOSiR-em Kętrzyn. W kolejnym meczu powalczą beniaminkowie: Hulakula Warszawa i HG Solutions Gdynia a 5. serię zamknie Green Clubu z Konsalnetem Warszawa.

Hitem 6. kolejki można nazwać mecz Hadesu z DSB tianDe. W pozostałych pojedynkach łatwiej już będzie wskazać faworytów. Lipiński podejmie HG Solutions, MOSiR zagra z Green Clubem a w derbach Warszawy zobaczymy Konsalnet i Hulakulę.

Wszystkie mecze tradycyjnie będzie można obejrzeć na stronach Sportowej Telewizji Internetowej. Skróty pojedynków wyemituje stacja SPORTKLUB. Retransmisje zaplanowane są w dniach 23 lipca - 3 sierpnia.
Powrót
© 2019 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System