Dynamic Best of East

Dodano: 2018-03-13
Zmodyfikowano: 2018-03-13

Karol Skowerski wygrał Bulgarian 9-ball Open

Zawodnik Nosanu Kielce Karol Skowerski został zwycięzcą pierwszego turnieju serii 2018 Dynamic Best of The East. Turniej odbył się w Petrich w Bułgarii. Polaków na podium znalazło się aż trzech.

W finale Karol pokonał 9:7 Mariusza Skonecznego z Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki. Brązowe medale wywalczyli: Mieszko Fortuński z ERG Bieruń Folie (przegrał ze Skowerskim 2:7) i Markay Labinat z Kosowa-Serbia (uległ Skonecznemu 2:7). Łącznie w ósemce najlepszych znalazło się 5 Polaków, 1 Bułgar, 1 Serb i 1 Rumun. Z turnieju przeprowadzona była relacja wyniki on-line oraz transmisja video lice z każdego stołu. Tabela turniejowa dostępna jest na stronie EEBC.

Medale, puchary i nagrody wręczyli: Marcin Krzemiński - prezes EEBC, Dimitar Bruchkov - burmistrz Petrich i George Bozhkov. Śmiało mozna powiedzieć, że Bałkańskie Centrum Bilardowe zainaugurowało bardzo dobrym turniejem.

Kolejne zawody cyklu Dynamic Best of East w dniach 28-29 kwietnia w Mołdawii. Więcej informacji na stronach organizatora - Mak Marketing.