Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Polski w Bilard - Kielce 2017

Dodano: 2017-11-27
Zmodyfikowano: 2017-11-27

W Kielcach rozpoczęła się najważniejsza indywidualna impreza bilardowa roku. Zapraszamy na transmisję video ze wszystkich stołów oraz do śledzenia wyników.

34 - tyle wynosi przewaga Mieszka Fortuńskiego (ERG Bieruń Folie) nad najgroźniejszymi rywalami. Nie ona wydaje się być głównym powodem, dla którego Fortuński  wydaje się największym faworytem Mistrzostw i do zwycięstwa w Rankingu. Za nim kolejny znakomity rok, a w Polsce ilekroć startował, tyle razy był na podium, wygrywając aż trzy razy.

Mieszko powalczy o trzeci tytuł MVP. Jego najgroźniejsi rywale także znają smak zwycięstwa w rankingu: Mariusz Skoneczny (Lipiński Dachy Tomaszów Maz.) był najlepszy w 2013 roku. Konrad Piekarski (Metal-Fach LP Sokółka) - dwa lata wcześniej. Marek Kudlik (ERG Bieruń Folie) od trzech lat na Mistrzostwa Polski przyjeżdża z szansami na tytuł MVP, dlatego i tym razem powinien być groźny dla lidera.

Obrońcy tytułów sprzed roku do Fortuńskiego tracą co najmniej 75 punktów. Tyle brakuje Mistrzowi Ósemki, Karolowi Skowerskiemu (Nosan Kielce), który zajmuje 9. miejsce w rankingu. 12. jest Konrad Juszyczyszyn (ERG Bieruń Folie), który w dziewiątkę na Mistrzostwach jest niepokonany od dwóch lat. Wygrywając w tym roku, byłby pierwszym zawodnikiem z taką serią. Mistrz dziesiątki, Radosław Babica jest dopiero na 24. miejscu.

Wymienieni zawodnicy otwierają długą listę faworytów. W tym sezonie Grand Prix 28 miejsc na podiach zajmowało w sumie 15 Polaków, (na podium stanął też Jakub Koniar). Ale także oni listy faworytów nie zamykają.

Wiele wskazuje, że te Mistrzostwa będą rekordowe. Po raz pierwszy codziennie relację ze zmagań można będzie zobaczyć w TVP3 Kielce, a to oznacza, że dotrzemy do wcześniej niedostępnych dla nas widzów. Ponadto bieżące wydarzenia będziemy podsumowywali kilka na żywo w magazynie "Bilardowo. Live" na facebooku

Zapraszamy również na transmisję LIVE video ze wszystkich ośmiu stołów !

WYNIKI - ON LINE : - LINK DO WSZYSTKICH AKTUALNIE ROZGRYWANYCH SPOTKAŃ


 

 

Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System