Strona główna » Aktualności
Menu
Partnerzy
bilardsklep.pl
Oficjalny partner w Polsce
Aramith
Cudowne produkty cukiernicze
Sportowa Internetowa Telewizja
Mak Marketing
Sport Klub
Sport Klub
Współpracują z nami
Aktualności

Mistrzostwa Polski w Bilard - Kielce 2017

Dodano: 2017-11-22
Zmodyfikowano: 2017-11-23

Sesja treningowa dla zawodników od godziny 16.00. Zmiana godziny niedzielnej odprawy.

 

W związku z wieloma pytaniami dotyczącymi możliwości treningu oraz wnioskami dotyczącymi wcześniejszej odprawy na postawie regulaminu MP pragniemy poinformować, że:

- sesja treningowa dla zawodników rozpocznie się w niedzielę od godziny 16.00 i potrwa do godziny 20.00. Po tej godzinie nie będzie już sesji treningowej. Odbędzie się odprawa zawodników a stoły i sala będą przygotowane już do poniedziałkowych rozgrywek.

- niedzielna odprawa dla zawodników (do odmiany 8 bil) odbędzie się o godzinie 20.00 (wcześniejsza planowana godzina 22.00) Miejscem odprawy będzie Sala Gier Mistrzostw.

- zameldowanie w hotelu Binkowski możliwe jest od godziny 14.00.

 

Jednocześnie pragniemy poinformować, że osoby które planowały przyjazd na godzinę 22.00 na odprawę będą mogły tego również dokonać o tej godzinie (dotyczy to osób biorących udział w turnieju finałowym II Polskiej Ligi Bilardowej oraz tych które wcześniej tak zaplanowały swój wyjazd i nie biorących udziału w sescji treningowej). Prosimy jednak o kontakt telefoniczny z Dyrektorem Turnieju.

Przypominamy również, że na odprawie zawodnicy zobowiązani są do posiadania aktualnych ważnych badań od lekarza medycyny sportowej.

Jednocześnie informujemy, że Biuro Mistrzostw Polski będzie uruchomione od godziny 19.00 Powrót
© 2018 Polski Związek Bilardowy
Powered by NET System